5 wskazówek, jak naprawić iMessage zatrzymany w trybie wysyłania

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > 5 wskazówek, jak naprawić iMessage zatrzymany w trybie wysyłania

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 26 września 2021 r.

Aby poprawić łączność sieciową, musisz poprawić ustawienia operatora. Większość problemów związanych z wysyłaniem występuje z powodu słabej łączności sieciowej. W tym artykule dowiesz się, jak zapewnić udany tryb wysyłania w iMessage Platforma. Wysłana wiadomość powinna dotrzeć do celu bez większych problemów, liczy się skuteczność komunikacji. Jeśli chcesz skutecznie komunikować się za pomocą platformy iMessage, sprawdź ustawienia operatora.

Wskazówka 1. Zaktualizuj ustawienia operatora na iPhonie

Możesz łatwo zaktualizować ustawienia operatora, wykonując kilka kroków. Sygnały nośne można aktualizować ręcznie. Najpierw sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do sieci Wi-Fi, a następnie przejdź do opcji „Ustawienia” i wybierz „Ogólne-> Informacje” Jeśli istnieje możliwość ustawienia nośnika aktualizacji, proces aktualizacji odbędzie się bez żadnego polecenia . Proces automatycznej aktualizacji zostanie przeprowadzony bez większych trudności.

zaktualizuj ustawienia operatora

Wskazówka 2. Sprawdź połączenie sieciowe

Kiedy znajdziesz iMessage utknął w trybie wysyłania, musisz również sprawdzić połączenie sieciowe. Aby zapewnić ustawienia sieciowe, wykonaj poniższe kroki.

Krok 1: Przejdź do „Ustawienia” na swoim iPhonie i przejdź do opcji „Ogólne”.

Krok 2: Kliknij przycisk „Resetuj”, aby odzyskać połączenie sieciowe.

Krok 3: Wybierz „Zresetuj ustawienia sieci” z rozwiniętej listy i potwierdź proces.

Ustawienia sieciowe zostaną przywrócone i będziesz mógł połączyć się z siecią bez większych trudności. Upewnij się, że Wi-Fi działa prawidłowo po połączeniu z urządzeniem.

Zrestartować ustawienia sieci

Wskazówka 3. Zaktualizuj wersję iOS

Jeśli napotkasz, że iMessage utknął w wysyłaniu wiadomości, musisz zaktualizować wersję iOS. Możesz teraz zaktualizować swoje urządzenie bez użycia jakichkolwiek przewodów. Istnieją dwie metody aktualizacji wersji iOS.

Pierwsza metoda to automatyczna aktualizacja. Sprawdź wiadomość o automatycznej aktualizacji i kliknij na podany link, aby przeprowadzić proces automatycznej aktualizacji. To łatwy i prosty proces. Wersja iOS zostanie automatycznie zaktualizowana.

Druga metoda to ręczna aktualizacja wersji iOS. Wykonaj poniższe czynności, aby przeprowadzić proces ręczny.

Krok 1: Podłącz urządzenie za pomocą wtyczek zasilania i włącz połączenie Wi-Fi, aby uzyskać bezproblemową łączność.

Krok 2: Przejdź do „Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania” i zezwól na postęp aktualizacji.

aktualizacja oprogramowania

Początkowo iOS zostanie tymczasowo odinstalowany, a nowsza wersja zostanie pobrana automatycznie. Jeśli chcesz zaktualizować go później, wybierz opcję „Aktualizuj później”. Zawsze upewnij się, że podczas instalacji jest podłączony do zasilania. Załóżmy, że jeśli odłożysz proces aktualizacji dziś wieczorem, musisz podłączyć urządzenie do systemu zasilania, zanim opuścisz urządzenie. Zaktualizowana wersja iOS zostanie automatycznie zaktualizowana na czas bez żadnych przerw.

Wskazówka 4. Włącz wiadomości MMS

Gdy Twój iMessaging utknął podczas dostarczania wiadomości, powinieneś włączyć opcję wiadomości MMS, aby uzyskać lepszą łączność.

Załóżmy, że gdy wyślesz wiadomość na platformie iMessage, natychmiast, jeśli otrzymasz nieudaną wiadomość z czerwonym wykrzyknikiem, musisz wykonać poniższe kroki, aby zapewnić optymalne ustawienia na urządzeniu z systemem iOS.

Krok 1: Odblokuj urządzenie i przejdź do opcji „Ustawienia”.

Krok 2: W opcji „ustawienia” wybierz „Wiadomości”.

Krok 3: Z rozwiniętej listy w „Wiadomości” włącz opcję „Wyślij i odbierz”, aby aktywować komunikację.

włącz wiadomości MMS

Jeśli włączysz tę opcję, możesz łatwo przesyłać wiadomości SMS i MMS bez żadnych trudności. Upewnij się, że łączysz swoje urządzenie z Apple ID, aby uzyskać lepszą komunikację za pośrednictwem platformy iMessaging.

Wskazówka 5. Napraw system iOS

Korzystanie z aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS i będziesz w stanie łatwo rozwiązać wszelkie problemy z iOS bez większych trudności. Jeśli Twoje urządzenie z systemem iOS nagle utknie bez powodu, ten rodzaj systemu odzyskiwania znacznie pomoże Ci rozwiązać problemy w mgnieniu oka. Skorzystaj z trybu standardowego, aby rozwiązać ten problem z iOS za pomocą aFoneSoft Narzędzie do odzyskiwania systemu iOS.

Wypróbuj za darmo

Krok 1: Podłącz urządzenie z systemem iOS do komputera i skonfiguruj urządzenie w trybie DFU / odzyskiwania, aby uruchomić proces naprawy. Przejdź do „Start” i przytrzymaj przycisk „Uśpij/Obudź” przez około 8-10 sekund. Później kontynuuj, naciskając przycisk „Home” przez 5 sekund, aby przełączyć się na tryb DFU.

przełącz urządzenie w tryb dfu

Krok 2: W przypadku, gdy urządzenie nie może wejść w tryb DFU, spróbuj sięgnąć po tryb odzyskiwania. Przytrzymaj przycisk „Sleep / wake” wraz z przyciskiem „Home”, aby przejść do trybu odzyskiwania. Będziesz świadkiem ikony Apple, a później zobaczysz ikonę „Połącz z iTunes”. Teraz zostaw te przyciski. Twoje urządzenie zostało pomyślnie wprowadzone w tryb odzyskiwania, aby naprawić system iOS.

przełącz urządzenie w tryb odzyskiwania

Krok 3: Powinieneś pobrać oprogramowanie układowe po wejściu w tryb DFU lub tryb odzyskiwania. Twoje urządzenie zostanie automatycznie wykryte przez program i zaktualizowana wersja iOS zostanie pobrana automatycznie. Teraz musisz nacisnąć opcję „pobierz”, aby rozpocząć instalację oprogramowania.

pobierz pakiet oprogramowania układowego

Krok 4: Niedługo po pomyślnej instalacji oprogramowania układowego kliknij „Zacznij naprawiać”. Twoje urządzenie automatycznie naprawi problem i możesz teraz uruchomić urządzenie po pomyślnym zakończeniu procesu naprawy. Powtórz omówione powyżej kroki, jeśli urządzenie się nie uruchomi.

napraw system ios

Skorzystaj z powyższych wskazówek, aby rozwiązać problemy z iOS bez większych trudności.

Przeczytaj także:

Jak naprawić iMessage na Macu nie działa 2018 >>

Jak naprawić typowe problemy z iMessage? >>

Wysyłaj i odbieraj wiadomości za pośrednictwem platformy iMessage bez żadnych przerw, naprawiając powiązane problemy. Spożytkować aFoneSoft Narzędzie systemu odzyskiwania systemu iOS do rozwiązywania problemów z łącznością. Połącz się skutecznie z pomocą aFoneSoft Systemy iOS. Wykonaj powyższe kroki, aby rozwiązać problemy z łącznością podczas wysyłania wiadomości za pośrednictwem platformy iMessage. Skonfiguruj skuteczny kanał komunikacji dla narzędzia iMessage za pomocą aFoneSoft Program systemu iOS.

Gorące artykuły