Głośność iPhone'a / iPada nie działa? Oto poprawka

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > Głośność iPhone'a / iPada nie działa? Oto poprawka

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

„Cześć, czy ktoś może pomóc? Głośność nie działa na moim iPhonie od dwóch dni. To naprawdę denerwujące! Proszę, powiedz mi, jak mogę to naprawić. Dziękuję!”

Wielu użytkowników iPhone'a doświadczyło różnych problemów i podzieliło się z nami. Tym razem jeden z użytkowników zgłosił problem z głośnością iPhone'a. Po przeszukaniu witryny nie jest niczym niezwykłym, że wielu użytkowników Apple stwierdza, że ​​ich głośność na iPhonie/iPadzie nagle nie działa. Oznacza to, że przyciski podane w celu zwiększania lub zmniejszania głośności przestają odpowiadać. Zawsze lubimy dawać sugestie i pomagać naszym czytelnikom, więc znowu jesteśmy tutaj z niektórymi rozwiązaniami dla problemu z niedziałającym woluminem iPhone'a / iPada. Czytaj dalej i znajdź najlepsze rozwiązanie swojego problemu.

5 wskazówek, jak naprawić głośność iPhone'a / iPada nie działa

1. Dostosuj głośność w Ustawieniach

Pierwsze rozwiązanie pomoże Ci od razu określić, że masz problem ze sprzętem lub problemem związanym z oprogramowaniem na iPhonie / iPadzie. Spróbuj ręcznie wyregulować głośność iPhone'a/iPada, dotykając w sekcji „Dźwięki” w „Ustawieniach” iPhone'a/iPada, a następnie za pomocą przycisków po lewej stronie iPhone'a/iPada. Jeśli możesz regulować głośność za pomocą dotyku, a nie przycisków, najprawdopodobniej masz problem ze sprzętem, dlatego głośność iPhone'a / iPada nie działa. Powinieneś udać się do najbliższego centrum Apple i pozwolić ekspertom zbadać Twój iPhone/iPad. Poinformują Cię o dokładnym problemie i znajdą rozwiązanie.

dostosuj głośność w ustawieniach

2. Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a / iPada

Jak zawsze, możesz wypróbować to rozwiązanie w przypadku większości problemów, które możesz napotkać na swoim iPhonie / iPadzie. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby pozbyć się problemu z niedziałającą głośnością iPhone'a / iPada.

Twardy reset iPhone'a

W przypadku iPhone'a 7 i nowszych wersji należy jednocześnie nacisnąć przycisk „Zmniejsz głośność” i przycisk „Strona główna”. Jeśli nie możesz tego zrobić, prawdopodobnie coś poszło nie tak z przyciskiem głośności.


W przypadku iPada zapoznaj się z poniższym obrazkiem:


twardy reset iPada

3. Sprawdź, czy Twój iPhone/iPad jest w trybie słuchawkowym

Aby to sprawdzić, naciśnij przycisk głośności i przyjrzyj się bliżej suwakowi głośności. Widziałeś właśnie nad nim „Słuchawki”? Tak, to niestety Twoje urządzenie utkwiło w trybie słuchawkowym, w związku z czym Twoje urządzenie nie wydaje żadnego dźwięku i myślisz, że głośność Twojego iPhone'a/iPada w ogóle nie działa. Spróbuj podłączyć słuchawki i sprawdź, czy słyszysz jakieś dźwięki. Jeśli tak, wyczyść gniazdo słuchawkowe, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, wdmuchując sprężone powietrze bezpośrednio do gniazda słuchawkowego lub używając pęsety, aby wyczyścić śmieci. Teraz, po wyczyszczeniu, spróbuj kilka razy podłączyć i odłączyć słuchawki do iPhone'a i sprawdź, czy wydaje dźwięk, czy nie.

4. Zresetuj wszystkie ustawienia

To kolejna poprawka, aby rozwiązać problem z niedziałającym woluminem iPhone'a / iPada. Ta metoda nie spowoduje utraty danych, ale ustawienia iPhone'a zostaną usunięte. Po prostu wykonaj następujące kroki, aby wykonać tę metodę.

Zresetuj wszystkie ustawienia

5. Napraw głośność iPhone'a / iPada nie działa bez utraty danych

Możliwe, że problem dotyczy oprogramowania Twojego iPhone'a. To może być powód, dla którego powyższe rozwiązania nie działały dla Ciebie. Teraz twoje rozwiązanie to aFoneSoft D-Back który jest pełen dobrych funkcji. Jednym z nich jest „Napraw system iOS”, który pomaga w usuwaniu różnego rodzaju problemów z iOS bez utraty danych. Program jest kompatybilny z wersjami iOS od iOS 7.0 do iOS 14 i jest dostarczany z wersjami Mac oraz Windows.

aFoneSoft Narzędzie do odzyskiwania iPhone'a D-Back (obsługiwane iOS 14)

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • „Napraw system iOS” może naprawić różne problemy z iOS, takie jak iPhone zablokowany w trybie DFU, biały ekran lub czarny ekran śmierci i wiele innych problemów związanych z oprogramowaniem.
  • Funkcja „Napraw system iOS” jest wyposażona w trzy różne tryby, którymi są „Tryb standardowy”, „Wyjdź z trybu odzyskiwania” i „Tryb zaawansowany”. W „trybie standardowym” może naprawić określone problemy z iOS bez utraty danych.
  • Program jest również narzędziem do odzyskiwania danych, które może odzyskać ponad 20 rodzajów danych z urządzenia lub kopii zapasowej iTunes / iCloud. Na przykład kontakty, zdjęcia, wiadomości i inne.
  • Program jest w 100% bezpieczny i łatwy w użyciu.

Wypróbuj za darmo

Jak naprawić głośność iPhone'a / iPada nie działa przez aFoneSoft D-Back

Krok 1 - Otwórz aFoneSoft D-Back i wejdź na główny ekran. Wybierz „Napraw system iOS” z lewego panelu. Połącz urządzenie z komputerem za pomocą kabla USB i kliknij „Tryb standardowy”.

Wybierz tryb naprawy systemu iOS

Krok 2 – Przełącz urządzenie w tryb DFU, postępując zgodnie z instrukcjami w interfejsie programu.

przełącz urządzenie w tryb DFU w trybie standardowym

Krok 3 – Kliknij przycisk „Pobierz”, a program pomoże Ci uzyskać najnowsze oprogramowanie układowe dla Twojego iPhone'a / iPada.

pobierz pakiet oprogramowania układowego

Krok 4 – Na koniec kliknij „Rozpocznij, aby naprawić”, a naprawianie rozpocznie się automatycznie przez program. Poczekaj na zakończenie i uruchom ponownie urządzenie.

Napraw system swojego iPhone'a/iPada

Wnioski

Gdy głośność iPhone'a / iPada nie działa, może to być stresujące, a użytkownicy doświadczają trudności podczas korzystania z urządzenia. Dlatego wymieniliśmy kilka typowych i przydatnych wskazówek, dzięki którym możesz jak najszybciej wyjść z kłopotów. Wypróbuj rozwiązania i daj nam znać, które zadziałały dla Ciebie.

Gorące artykuły