iPhone ciągle przerywa połączenia, jak to naprawić?

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > iPhone ciągle przerywa połączenia, jak to naprawić?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Czy Twój iPhone ma problem z przerwaniem połączenia? To może sprawić, że będziesz się trochę stresować, gdy dzwonisz do pewnych spraw. W każdym razie Twój stres się skończył, a tutaj oferujemy kompletny przewodnik, jak rozwiązać problem z iPhone'em, który ciągle przerywa połączenia, ponieważ jest to tylko usterka techniczna. Postępuj w odpowiedni sposób, zgodnie z częstotliwością występowania problemu.

Część 1: Proste sposoby naprawy iPhone'a ciągle przerywają połączenia

1.1 Pierwsza pomoc – włącz połączenia przez Wi-Fi

Jest to tymczasowy sposób rozwiązania problemu podczas pracy nad sytuacją. Możesz natychmiast włączyć funkcję Rozmowy przez Wi-Fi, która połączy Twoje połączenie bezpośrednio z połączeniem Wi-Fi. Tak więc połączenia iPhone'a będą aktywne jako aktywne połączenie Wi-Fi. Oto kilka kroków, które należy wykonać, gdy trzeba go włączyć.

Włącz połączenia przez Wi-Fi

Przed skorzystaniem z tej metody musisz najpierw upewnić się, że Twój iPhone obsługuje tę usługę, czy nie. Niestety, niektóre stare wersje iPhone'a mogą nie oferować tej funkcji, a następnie skorzystaj z Way 2 w przypadku pilnych połączeń.

1.2 Uruchom ponownie iPhone'a

Jeśli Twój iPhone kilka razy zrywa połączenia, nie martw się wcale. Drobną usterkę techniczną można łatwo rozwiązać, po prostu ponownie uruchamiając urządzenie. Zrestartuj iPhone'a i pozwól mu działać wydajniej.

uruchom ponownie iPhone'a
Dla modeli iPhone X i nowszych (w zestawie iPhone 11/12):

wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a-x

Twój iPhone został ponownie uruchomiony. Ciesz się lepszym dzwonieniem!

1.3 Zresetuj ustawienia sieciowe

Po powyższych 2 sposobach Twój iPhone nadal ma problemy z odrzucaniem połączeń? Następnie musisz pracować z ustawieniami sieci. Przywróci wszystkie ustawienia, a usterka sieci zostanie automatycznie rozwiązana przy nowej konfiguracji.

Uwagi
Pamiętaj, aby najpierw zapisać lub przechowywać wszystkie hasła Wi-Fi w dowolnym miejscu. Po zresetowaniu ustawienia sieciowe zostaną przywrócone do ustawień domyślnych iPhone'a.

Zrestartować ustawienia sieci

Twój iPhone uruchomi się natychmiast po zakończeniu procesu resetowania. Teraz musisz ponownie wprowadzić wszystkie hasła Wi-Fi, aby ponownie uruchomić sieć.

1.4 Zainstaluj ponownie kartę SIM

Karta SIM to małe urządzenie, które bawi się Twoją siecią komórkową. Gdy włożysz kartę SIM do iPhone'a, automatycznie połączy Cię z operatorami i wszystkimi numerami telefonów. Tak więc, jeśli Twój telefon kilka razy zerwał połączenia, to jest to pomoc w nagłych wypadkach, aby ponownie połączyć się z siecią komórkową w celu uzyskania silnego połączenia.

W przypadku komunikacji alarmowej i pilnych połączeń wypróbuj tę metodę, aby wysunąć kartę SIM i zainstalować ją ponownie.

włóż kartę SIM

1.5 Sprawdź aktualizację ustawień operatora

W przypadku oczekującej aktualizacji ustawień operatora Twój system iOS może działać nieprawidłowo, ponieważ niektóre z jego funkcji nie działają. Aktualizacje operatora są rzadkie i jeśli masz wątpliwości co do nieaktualnych ustawień operatora, musisz sprawdzić dostępne aktualizacje ustawień operatora.

zaktualizuj ustawienia operatora na iPhonie

1.6 Sprawdź swoją wersję iOS

Możesz także spróbować rozwiązać problem, aktualizując iOS do najnowszej wersji. Jest to bardzo prosta procedura, a kroki są pokazane poniżej;

aktualizacja oprogramowania iphone'a

Część 2: Zalecany sposób naprawy iPhone'a Upuszcza połączenia bez utraty danych

Jeśli wypróbowałeś wszystkie metody, ale Twój iPhone ciągle przerywa połączenia, to prawdopodobnie na Twoim urządzeniu występują problemy z iOS. Tutaj mamy rozwiązanie wszystkich rodzajów problemów z systemem iOS i możesz zabezpieczyć swój iPhone i przywrócić go do normy dzięki kompletnemu rozwiązaniu aFoneSoft Fixppo.

aFoneSoft Fixppo zaoferował 3 sposoby rozwiązania różnych problemów z iOS. Możesz zainstalować całą aplikację i pozwolić jej obsługiwać odpowiedni tryb. Użytkownicy mogą uzyskać pełną recenzję opublikowaną online, ponieważ oferuje przyjazny system dla wszystkich.

700,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Napraw liczne problemy z systemem iOS bez utraty danych.
  • Całkowicie wyeliminuj poważne włamania lub błędy techniczne w systemie iOS, w tym iPhone ciągle zrywa połączenia.
  • Odzyskaj iPhone'a zablokowanego w trybie odzyskiwania za pomocą jednego kliknięcia.
  • Działa ze wszystkimi modelami iPhone'a i różnymi wersjami iOS, w tym z najnowszym iPhone'em 12/11/X z systemem iOS 14/13.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby naprawić problem z iPhone'em, który ciągle przerywa połączenia

Najpierw potrzebujesz aFoneSoft do zainstalowania na komputerze. Następnie podłącz iPhone'a do komputera.

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

Możesz też naciskać przyciski Home i Power, aż zobaczysz ikona „Połącz z iTunes” na ekranie iPhone'a.

wejdź w tryb odzyskiwania w trybie standardowym

firmware do pobrania

naprawianie problemów z ios

Część 3: Inne możliwe sposoby naprawy iPhone'a ciągle przerywają połączenia (wszystkie dane zostały usunięte)

3.1 Zresetuj iPhone'a do ustawień fabrycznych

Jeśli wszystkie powyższe metody nic ci nie dają, możesz spróbować zresetować iPhone'a do ustawień fabrycznych. Być może rozwiąże to problem. Oto kroki;

usuń-całą-zawartość-i-ustawienia-iphone

3.2 Przywróć iPhone'a za pomocą iTunes

Ogólnie rzecz biorąc, gdy wszystkie zwykłe metody nie rozwiążą problemu z Apple, ostatnią deską ratunku jest przywrócenie iPhone'a za pomocą iTunes i iCloud. Wykonaj poniższe czynności, aby to zrobić.

przywróć iPada z kopii zapasowej iTunes

3.3 Przywróć iPhone'a za pomocą iCloud

iCloud może być ostatnim oficjalnym narzędziem do rozwiązania problemu, a kroki są pokazane poniżej:

przywróć iPhone'a z kopii zapasowej icloud

Teraz otrzymujesz 10 metod na pytanie „mój iPhone ciągle przerywa połączenia i co mam zrobić”. Pomiędzy nimi, aFoneSoft Fixppo służy do wszelkiego rodzaju problemów z iOS. Oferuje bezpieczny sposób naprawiania zrzucanych połączeń iPhone'a za pomocą łatwych i przyjaznych kroków. Spróbuj teraz!

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły