iPhone ciągle przełącza się na tryb cichy, jak to naprawić

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > iPhone ciągle przełącza się na tryb cichy, jak to naprawić

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Niewiele jest rzeczy, które frustrują cię bardziej niż wtedy, gdy technologia po prostu nie działa tak, jak powinna. Częstym narzekaniem na iPhone'y jest to, że automatycznie przełącza się w tryb cichy, nawet jeśli tego nie chcesz. Powoduje to, że ludzie przegapiają ważne rozmowy telefoniczne, nie są powiadamiani o przypomnieniach i nie są świadomi ważnych wiadomości tekstowych.

Na szczęście jesteśmy tutaj, aby dać ci kilka rozwiązań, dzięki którym iPhone przechodzi w tryb cichy. Ale zanim to zrobimy, musimy przypomnieć o wypróbowaniu małej sztuczki, która rozwiązuje wiele problemów z iPhonem – uruchom ponownie iPhone'a. Jeśli problem nadal występuje, możesz wypróbować te metody.

1. Dostosuj ustawienia dźwięku na iPhonie

Wejdź do aplikacji Ustawienia, a następnie wybierz „Dźwięki”. Gdy już tam będziesz, musisz znaleźć sekcję „Dzwonek i alerty”. Jeśli zakładka „Zmień za pomocą przycisków” jest zielona, ​​możesz ją wyłączyć, co spowoduje, że funkcja dzwonka nie będzie przeszkadzać.

wyłącz zmianę za pomocą przycisków na iPhonie

2. Użyj funkcji Nie przeszkadzać

Co dziwne, możesz nawet ponownie uruchomić iPhone'a, aktywując jedną z wbudowanych funkcji – Pogrubiony tekst. Jeśli przejdziesz do aplikacji ustawień, kliknij „Ogólne”, następnie „Ułatwienia dostępu”, a następnie włącz funkcję „Pogrubiony tekst”. Zaraz po przesunięciu przełącznika pojawi się wyskakujące okienko z informacją, że uruchomi ponownie iPhone'a – wystarczy dotknąć „Kontynuuj”, a telefon uruchomi się ponownie.

nie przeszkadzać na iPhonie

3. Zaktualizuj iOS do najnowszej wersji, jeśli nie

Za każdym razem, gdy Apple wydaje aktualizację iOS, wypełnia ją szeroką gamą poprawek typowych błędów, na które otrzymali skargi. Może się więc okazać, że samo zaktualizowanie do najnowszej wersji systemu iOS załatwi sprawę, aby rozwiązać iPhone'a, który przechodzi w tryb cichy. Jeśli nie wiesz, jak najlepiej zaktualizować urządzenie, kliknij tutaj.

sprawdź aktualizacje ios

4. Napraw iOS, aby naprawić iPhone'a z problemami z dźwiękiem (obsługiwany iOS 12)

Jeśli masz problem – Twój iPhone nadal automatycznie przełącza się w tryb cichy po wypróbowaniu powyższych wskazówek, prawdopodobnie na Twoim iPhonie występują problemy z iOS i możesz skorzystać ze specjalistycznego narzędzia. Naszą silną rekomendacją jest użycie aFoneSoft Fixppo rozwiązać problem. Dlatego:

ikona odzyskiwania systemu ios 700,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Możesz naprawić wszelkie problemy z iOS bez ryzyka utraty danych, korzystając z trybu standardowego.
  • Obejmuje wiele różnych problemów, w tym: Zawieszenie logo Apple, czarny ekranI więcej.
  • Jest w stanie całkowicie wyczyścić dane na urządzeniu, aby naprawić najpoważniejsze problemy z iOS.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby naprawić iPhone'a z problemami z iOS przez aFoneSoft Narzędzie

Oczywiście najpierw musisz pobrać i uruchomić oprogramowanie, a potem znajdziesz to, aby rozwiązać problem aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS nie może być prostsze. Wykonaj kroki:

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

wejdź w tryb odzyskiwania w trybie standardowym

firmware do pobrania

naprawianie problemów z ios

Podsumowując, jeśli niestety cierpisz z powodu irytującego błędu, który powoduje, że iPhone jest cichy, możesz wypróbować jedną z powyższych wskazówek, aby go rozwiązać. Jeśli wszystko inne zawiedzie, wiesz aFoneSoft Fixppo nie zawiedzie cię.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły