iPhone sam odtwarza muzykę? Znajdź poprawki tutaj!

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > iPhone sam odtwarza muzykę? Znajdź poprawki tutaj!

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Ostatnio w społeczności iPhone'a pojawiły się pewne problemy, które można podsumować jako problem „iPhone sam zaczyna odtwarzać muzykę”. Kiedy w miejscu objętym zakazem hałasu, takim jak zgromadzenie religijne lub impreza weselna, Twój gadżet nagle przyciągnie Cię do siebie, automatycznie odtwarzając muzykę, może to być naprawdę krępujące.

Niektórzy użytkownicy skarżyli się, że ich aplikacja Pandora wyskakuje, aby odtwarzać muzykę, podczas gdy inni mówią, że aplikacja Muzyka lub aplikacja iTunes, a nawet wyskakuje Siri, aby losowo odtwarzać muzykę. Co więcej, ten problem wydaje się być bardziej powszechny w przypadku iPhone'a 6, 6s i 7+. Chociaż źródło tej usterki nadal pozostaje niejasne, przetestowaliśmy i zidentyfikowaliśmy różne hacki, które można wykorzystać do naprawienia usterki tego iPhone'a, który sam odtwarza muzykę i dotyczą one również naprawiania nowszych urządzeń, takich jak iPhone 12/11 z systemem iOS 14.

Jak naprawić iPhone'a losowo odtwarza muzykę?

Najlepsza metoda: Rozwiązywanie problemów z iOS za pomocą odzyskiwania systemu iOS

Chociaż problem może wyglądać wyzywająco, istnieje najlepsza metoda rozwiązania tego problemu. Wiąże się to z wdrożeniem pewnych nowatorskich aplikacji do odzyskiwania systemu iOS. Są to renomowane aplikacje, których można używać do rozwiązywania problemów, z którymi nie mogą sobie poradzić niekonwencjonalne hacki. Można ich użyć do rozwiązania tych problemów, a nawet do całkowitego wyczyszczenia i ponownej instalacji systemu iOS, jeśli problemy są bardzo poważne.

Wysoce zalecaną aplikacją do odzyskiwania tego rodzaju napraw systemu iOS jest aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS który posiada 3 tryby naprawy dostosowane do Twoich potrzeb iOS; Tryb zaawansowany, tryb standardowy i tryb szybkiej naprawy. Aplikacja jest w 100% bezpieczna, łatwa w użyciu i kompatybilna z prawie wszystkimi wersjami i urządzeniami iOS, aż do iPhone'a 12/11 i iOS 14, z niezrównanymi wskaźnikami sukcesu.

Odzyskiwanie systemu ios

Wypróbuj za darmo

Ale w większości przypadków problem „iPhone odtwarza muzykę sam” nie wymaga tego narzędzia do naprawy. Aby upewnić się, czy jest to problem z oprogramowaniem układowym, który wymaga naprawy systemu, wypróbuj następujące sztuczki, aby sprawdzić.

Poprawka druga: Sprawdź bibliotekę muzyczną (Apple Music)

W niektórych przypadkach błędy zostały zidentyfikowane jako powiązane z Biblioteką muzyczną, dlatego może być konieczne rozpoczęcie od zresetowania Biblioteki muzycznej, wykonując poniższe czynności:

1. Uruchom aplikację Muzyka.

2. Otwórz Bibliotekę muzyczną w aplikacji i dotknij ikony „edytuj” w najwyższym obszarze ekranu.

3. Odznacz wszystko na tej liście.

biblioteka muzyki jabłkowej

Wyjdź z listy i zostaw telefon na chwilę, aby potwierdzić, czy iPhone sam zaczyna odtwarzać muzykę, problem nadal występuje, czy nie.

Poprawka trzecia: Sprawdź, czy potrząsasz iPhone'em

W większości iPhone'ów, gdy ekran blokady jest włączony i odtwarzana jest muzyka, widżet muzyczny jest dostępny na ekranie blokady. W niektórych przypadkach ten widżet można uruchomić, dotykając potrząsania iPhone'em, zmieniając lub modyfikując utwór.

Zjawisko to może być błędnie zinterpretowane jako problem polegający na tym, że iPhone sam zaczyna odtwarzać muzykę, dlatego użytkownicy powinni potwierdzić, czy zmiana muzyki lub nagłe odtwarzanie jest związane z ich potrząsaniem telefonem.

Poprawka XNUMX: Usuń aplikację (Pandora)

Niektóre aplikacje, takie jak Pandora, zostały zidentyfikowane jako jedna z głównych przyczyn tego problemu. Aby uniknąć i wyeliminować opcję autoodtwarzania, która nęka Twoje urządzenie, konieczne może być usunięcie aplikacji Pandora.

Aby potwierdzić, że aplikacja jest przyczyną problemu, usuń aplikację w momencie, gdy muzyka z iPhone'a zacznie odtwarzać się sama. Jeśli muzyka przestanie działać po usunięciu aplikacji, można wywnioskować, że usterka została spowodowana przez aplikację, w przeciwnym razie rozważ inne poprawki.

usuń pandorę

Poprawka piąta: Zmień ustawienia aplikacji

Co więcej, aplikacja muzyczna może być inicjowana przez Sugerowaną aplikację, dlatego ważne jest, aby użytkownicy wyłączyli ustawienie sugestii aplikacji na swoim iPhonie, aby wyeliminować tę opcję jako potencjalną przyczynę problemu. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

1. Otwórz Ustawienia z ekranu głównego.

2. W Ustawieniach stuknij Ustawienia ogólne.

3. Wyłącz przełącznik „Handoff” lub „zainstalowana aplikacja”.

wyłączone ustawienia przekazywania

Fix Six: Zabij aplikację muzyczną

Co więcej, w przypadku problemu „iPhone/iPad sam odtwarza muzykę”, możliwe, że aplikacja Muzyka może wymagać ponownej konfiguracji lub wymuszonego zamknięcia. Wymuś zamknięcie można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie przycisku głównego, aby wyświetlić aplikacje działające w tle.

Zidentyfikuj aplikację Muzyka i przesuń ją w górę, aby wymusić jej zamknięcie.

zabij aplikację muzyki jabłkowej

Fix Seven: Uruchom ponownie iPhone'a

Jeśli ten problem nadal występuje po wykonaniu wszystkich powyższych poprawek, konieczne będzie ponowne uruchomienie iPhone'a, aby rozwiązać usterkę związaną z systemem.

Można to osiągnąć, naciskając długo przycisk zasilania, aż pojawi się opcja slajdu. Przesuń urządzenie, aby je wyłączyć. Po całkowitym wyłączeniu telefonu naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż pojawi się logo Apple, aby go ponownie uruchomić.

Gorące artykuły