iPhone pokazuje biały ekran z czarnym Apple? Oto 3 rozwiązania

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > iPhone pokazuje biały ekran z czarnym Apple? Oto 3 rozwiązania

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 27 lipca 2021 r.

Pytanie: Mój iPhone z systemem iOS 15 beta 3 wyświetla tylko biały ekran z czarnym logo Apple po próbie usunięcia iCloud.

Jeśli próbowałeś ponownie uruchomić telefon, a teraz utknął na białym ekranie z czarnym logo Apple, dzieje się tak, ponieważ coś poszło nie tak podczas procedury uruchamiania telefonu. Gdy Twój telefon napotka taki problem, jego domyślną reakcją jest zatrzymanie wszystkich procesów, które robi – stąd powód, dla którego telefon się zablokował.

Dlaczego iPhone pokazuje biały ekran z czarnym Apple?

Istnieje kilka rzeczy, które mogą powodować problemy podczas rutynowego uruchamiania telefonu. Może tak być, ponieważ:

Tutaj możesz również najpierw sprawdzić tabelę porównawczą, a następnie wybrać tę, którą wolisz.

1. Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a 2. aFoneSoft Fixppo 3. Wymaż iPhone'a przez iTunes
Trudność Łatwo Łatwo Kompleks
Wskaźnik sukcesu 30% 100% 80%
Wymagany czas Szorty Szorty długo
Utrata danych po naprawie Nie Nie tak
Jakie problemy można rozwiązać Kilka problemy z oprogramowaniem Wszystkie kategorie problemy z systemem i oprogramowaniem Trochę problemy z oprogramowaniem

Wskazówka 1. Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a

Wymuszenie ponownego uruchomienia iPhone'a może łatwo rozwiązać problem. Oto jak to zrobić:

Wymuś ponowne uruchomienie telefonu iPhone

Wskazówka 2. Napraw „biały ekran z czarnym jabłkiem” bez utraty danych

aFoneSoft Fixppo jest używany przez ekspertów technicznych do rozwiązywania wielu problemów z iPhonem. Jest preferowany przez wielu, ponieważ w żaden sposób nie usuwa ani nie zmienia informacji na twoim urządzeniu. Jest również w 100% bezpieczny i łatwy w użyciu. Za pomocą tego programu możesz łatwo naprawić błąd telefonu. Obsługiwane są wszystkie urządzenia iOS od iPhone 4 do iPhone 12/12 Pro/12 mini i iOS od iOS 9.0 do najnowszej wersji beta 1/2/3, może nawet naprawić iPada i Apple TV.

Ten program został opracowany przez aFoneSoft zespół, który ma kilka programów gorąco polecanych przez Macworld, Payetteforwardi Makeuseof. Dzięki niezależnie opracowanej technologii, aFoneSoft Fixppo działa lepiej niż iTunes i staje się najlepszą opcją, jeśli napotkasz problemy z iOS, takie jak iPhone zatrzymał się w trybie odzyskiwania, Pętla rozruchowa iPhone'a, iPhone miga logo Apple, iPhone się nie włącza i tak dalej.

Pobierz aFoneSoft Fixppo do komputera i uruchom program. Następnie wykonaj poniższe czynności, aby naprawić urządzenie.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Krok 1: Kliknij „Tryb standardowy”. Podłącz urządzenie iOS do komputera za pomocą przewodu USB, a następnie kliknij przycisk Dalej.

wybierz tryb standardowy

Przełącz urządzenie w tryb DFU lub tryb odzyskiwania zgodnie z instrukcją. Program wykryje urządzenie.

Przełącz urządzenie w tryb DFU

Krok 2: Wybierz jedną z dostępnych opcji oprogramowania układowego i kliknij przycisk „Pobierz”, a następnie program pobierze oprogramowanie układowe dla Ciebie. Oprogramowanie układowe rozwiązuje wszelkie problemy z telefonem. Program sam zlokalizuje problem i będzie pracował nad jego rozwiązaniem.

S pobierz oprogramowanie

Krok 3: Po zakończeniu możesz kliknąć przycisk „Start”, a program zacznie naprawiać urządzenie. Twoje urządzenie uruchomi się ponownie i wróci do normy.

skończyłem naprawiać urządzenie

Wystarczy pobrać bezpłatną wersję próbną aFoneSoft Fixppo, aby zobaczyć, jaką magię może teraz zrobić dla twojego urządzenia. Odkryjesz więcej jego potężnych funkcji. Co więcej, wielu użytkowników już korzystało i zaufało temu narzędziu.

odpowiedź zwrotna użytkownika

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wskazówka 3. Wymaż iPhone'a za pomocą iTunes

Ta metoda spowoduje usunięcie wszystkich danych z urządzenia. Jeśli nie masz nic przeciwko stracie, możesz spróbować. Zanim zaczniesz, upewnij się, że bateria jest w pełni naładowana, ponieważ zakończenie procesu zajmie trochę czasu.

Oto jak ustawić iPhone'a w trybie odzyskiwania:

Krok 1: Wyłącz iPhone'a i naciśnij i przytrzymaj przycisk Początek na iPhonie, iPadzie, iPodzie touch.

Krok 2: Uruchom iTunes na komputerze i podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB.

Krok 3: Zwolnij przycisk Home, aż na iPhonie pojawi się ekran.

Twoje urządzenie zrestartuje się

Krok 4: W tym samym czasie iTunes poprosi o wykrycie urządzenia w trybie odzyskiwania. Teraz musisz przywrócić ten iPhone.

przywróć iPhone'a za pomocą iTunes

Jeśli proponowane powyżej rozwiązania nie działają dla Ciebie, przejdź do najbliższego sklepu Apple Store lub skontaktuj się ze Wsparciem Apple w celu uzyskania pomocy.

Gorące artykuły