iPhone X utknął na zakończeniu FaceTime? 8 oferowanych porad

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > iPhone X utknął na zakończeniu FaceTime? 8 oferowanych porad

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2021 r.

Pytanie
Cześć, niedawno kupiłem iPhone'a X z systemem iOS 12 i działał świetnie do wczoraj, kiedy zrobiłem FaceTime mojemu przyjacielowi. Właściwie, kiedy miałem zakończyć rozmowę, nie udało mi się tego zrobić, a moje zakończenie FaceTime utkwiło. Będę wdzięczny, jeśli pomożesz mi przez to przejść!

FaceTime to jedna z popularnych aplikacji firmy Apple, ponieważ użytkownicy iOS mają możliwość prowadzenia wysokiej jakości wideorozmów i cieszenia się wspaniałym momentem kontaktu twarzą w twarz z rodziną i przyjaciółmi. Jednak spotkanie z takim problemem, jak wspomniany powyżej użytkownik, może być trochę zniechęcające. Niemniej jednak nie musisz się już martwić, jeśli Twój FaceTime nie zamknie się na iPhonie X. Wymieniliśmy kilka rozwiązań, które pomogą Ci rozwiązać problem.

1. Wyłącz iPhone'a X z Ustawień

Kiedy zobaczysz, że Twój iPhone X utknął na zakończeniu FaceTime, zwykle próbowałbyś go wyłączyć, ale bezskutecznie. Dlatego sugerujemy wyłączenie iPhone'a X za pomocą Ustawień. Po prostu przejdź do „Ustawienia”> „Ogólne” i przewiń w dół, aby znaleźć opcję „Zamknij”. Stuknij w nią, a urządzenie zostanie ponownie uruchomione. Po włączeniu urządzenia sprawdź, czy Twój iPhone X nie utknął na ekranie zakończenia połączenia FaceTime, czy nie. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie!

wyłącz iPhone'a X z ustawień

2. Ponownie aktywuj FaceTime

Powyższa próba rozwiązania problemu może okazać się tymczasowa. Oznacza to, że po ponownym użyciu FaceTime możesz mieć ten irytujący problem. Dlatego oto kolejna sugestia na wypadek, gdybyś napotkał taki problem. Po prostu dezaktywuj funkcję i aktywuj ponownie. Przejdź do „Ustawienia” i wybierz „Wiadomość” > „Wyślij i odbierz” > „Apple ID” > „Wyloguj się”. Wyłącz teraz FaceTime. Następnie włącz go po chwili. Wprowadź ponownie Apple ID i ponownie aktywuj funkcję.

włącz facetime

3. Wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a X

Po prostu wymuś ponowne uruchomienie urządzenia, gdy nadal FaceTime nie zamyka się na iPhonie X. Oto kroki, które należy wykonać.

wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a X

4. Zainstaluj ponownie aplikację FaceTime

Jeśli żadna z powyższych wskazówek nie działa, musisz ponownie usunąć i zainstalować aplikację FaceTime na swoim iPhonie X. Aby to zrobić, po prostu dotknij ikony FaceTime na ekranie głównym. Gdy to zrobisz, ikona aplikacji wstrząśnie, wyświetlając krzyżyk w lewym rogu ikony. Musisz dotknąć ikony krzyża i usunąć aplikację. Teraz postępuj zgodnie z tradycyjnym sposobem instalacji aplikacji, tj. Przejdź do App Store i zainstaluj FaceTime stamtąd. Następnie sprawdź, czy Twój iPhone X nadal utknął po zakończeniu połączenia FaceTime, czy nie.

usuń aplikację FaceTime

5. Zresetuj ustawienia sieciowe

Możesz także zresetować ustawienia sieci, gdy iPhone X utknął podczas kończenia połączenia FaceTime. Spowoduje to usunięcie wszystkich ustawień sieciowych, takich jak hasła Wi-Fi itp. Otwórz „Ustawienia” i przejdź do „Ogólne” > „Resetuj” > „Resetuj ustawienia sieci”. Wprowadź hasło i potwierdź resetowanie.

Zrestartować ustawienia sieci

6. Zresetuj wszystkie ustawienia

Oto kolejna wskazówka, jeśli zdasz sobie sprawę, że powyższa nie była pomocna. Przejdź do „Ustawienia” w telefonie i wybierz „Ogólne” > „Resetuj” > „Zresetuj wszystkie ustawienia”. Wprowadź hasło, gdy zostaniesz o to poproszony, a następnie potwierdź działania. Ta metoda przywróci ustawienia domyślne i mamy nadzieję, że iPhone X nie będzie już utknął na końcu FaceTime.

Zresetuj wszystkie ustawienia

7. Napraw „iPhone X utknął na FaceTime Ending” bez utraty danych

Jeśli jesteś świadkiem, że nic się jeszcze nie zmieniło, a problem nadal istnieje, najskuteczniejszym rozwiązaniem w tym przypadku byłoby aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS (obsługiwane iOS 15/14/13/12). Jest to narzędzie innej firmy, które pomaga użytkownikom iOS, gdy napotykają jakiekolwiek problemy z iOS. Ponieważ nic nie działało w przypadku problemu „Zakończenie FaceTime” na iPhonie X, wyczuwamy coś nie tak z iOS i dlatego to narzędzie będzie dla Ciebie przydatne. Jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z iOS, specjalna funkcja narzędzia przejmuje całą odpowiedzialność i działa wyjątkowo dobrze. Ponadto podczas korzystania z tego narzędzia nie nastąpi żadna utrata danych. Jest bardzo łatwy w użyciu i obsługuje wszystkie urządzenia z systemem iOS. Zobaczmy, jak możesz rozwiązać problem za pomocą tego narzędzia.

Wypróbuj za darmo

Krok 1 – Zacznij od uruchomienia programu na komputerze, a następnie nawiąż połączenie między iPhonem X a komputerem. Uderz w „Tryb standardowy” i przejdź do następnego kroku.

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Krok 2 – Tutaj masz przenieść urządzenie w tryb DFU lub tryb odzyskiwania. W tym celu wystarczy kliknąć 'Początek' i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

Krok 3 - Kliknij na 'Pobierać' jako trzeci krok. Ponieważ program ma moc wykrywania twojego urządzenia, z pewnością zapewni ci odpowiednie oprogramowanie układowe dla twojego urządzenia; które pomogą rozwiązać problem.

firmware do pobrania

Krok 4 – Po pobraniu oprogramowania układowego musisz nacisnąć przycisk „Zacznij naprawićzakładka. To, jak sama nazwa wskazuje, zacznie naprawiać problem, który powoduje problem z FaceTime. Po ponownym uruchomieniu iPhone'a X sprawdź, czy problem zniknął.

naprawianie problemów z ios

8. Przywróć iPhone'a za pomocą iTunes

Jeśli nic nie działa, czas rozważyć przywrócenie urządzenia. W tym celu użyj iTunes. Poza tym ta metoda usunie wszystko z twojego telefonu. Kroki są następujące:

Po przywróceniu „Zakończenie FaceTime zablokowało się na iPhonie Xproblem może zniknąć.

przywróć iPhone'a za pomocą iTunes

Gorące artykuły