Aplikacja muzyczna ciągle się zawiesza w iOS 15/14/13/12/11? Oto pełne rozwiązania

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > Aplikacja muzyczna ciągle się zawiesza w iOS 15/14/13/12/11? Oto pełne rozwiązania

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2021 r.

„Cześć, byłem podekscytowany tym, że mam iOS 15 na moim iPhonie 7, ale podekscytowanie zniknęło, gdy znalazłem moją aplikację muzyczną, która ciągle się zawiesza. Nie działa i nie działa, gdy otwieram za każdym razem. Wszelkie porady, dlaczego moja aplikacja Muzyka ciągle się zawiesza po iOS 15 aktualizacja? Proszę o pomoc! Dzięki."

aplikacja muzyczna ciągle się zawiesza

Jest wiele osób, które znalazły ten problem po zainstalowaniu systemu iOS 15/14/13/12/11. iOS 15/14/13/12/11 zawiera wiele nowych funkcji, a większość ludzi nie może się powstrzymać przed zainstalowaniem go na swoim urządzeniu, biorąc pod uwagę jego niesamowite funkcje. Ale jednocześnie użytkownicy również są rozczarowani, gdy natkną się na tego rodzaju problem. Jeśli Twoja aplikacja Muzyka ciągle się zawiesza po aktualizacji iOS 15/14/13/12/11, czytaj dalej i znajdź dla siebie kilka prostych rozwiązań. Nauczmy się ich.

6 wskazówek, jak naprawić awarię aplikacji muzycznej w iOS 15/14/13/12/11

1. Twardy restart iPhone'a

Czasami najprostsza sztuczka może działać w przypadku problemów, takich jak aplikacja Muzyka zawiesza się po aktualizacji iOS 15/14/13/12/11 lub innej. Spróbuj mocno ponownie uruchomić iPhone'a i sprawdź, czy problem nadal występuje.

twardy reset iPhone'a 7

2. Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację muzyczną

Jeśli powyższe rozwiązanie nie rozwiązało problemu, spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować aplikację Muzyka. Nie wiesz jak to zrobić? Nie martw się, czytaj dalej, dla Twojej wygody wymieniliśmy kroki.

Teraz sprawdź, czy Twoja aplikacja Muzyka zawiesza się po aktualizacji iOS 15/14/13/12/11, czy nie. Jeśli nadal się zawiesza, przeczytaj dalsze rozwiązania.

zaloguj się do aplikacji muzycznej

3. Sprawdź pamięć swojego iPhone'a

Niewystarczająca ilość miejsca na iPhone'a może być również jednym z powodów awarii aplikacji Muzyka lub jej dezaktywacji po aktualizacji do iOS 15/14/13/12/11. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na dysku na swoim urządzeniu.

sprawdź pamięć iPhone'a

4. Zresetuj wszystkie ustawienia

Jeśli nie udało Ci się rozwiązać problemu polegającego na tym, że Twoja aplikacja Muzyka ulega awarii po aktualizacji iOS 15/14/13/12/11, prawdopodobnie powinieneś zresetować wszystkie ustawienia na swoim urządzeniu. Dowiedzmy się, jak to zrobić.

Zresetuj wszystkie ustawienia

5. Napraw aplikację muzyczną, która ciągle się zawiesza w iOS 15/14/13/12/11 bez utraty danych

Gdy aplikacja muzyczna zawiesza się po aktualizacji iOS 15/14/13/12/11 i nadal sprawia Ci problemy po wypróbowaniu wszystkich powyższych rozwiązań, możliwą przyczyną może być zablokowanie urządzenia z jakimś problemem z iOS. Można to naprawić za pomocą narzędzia innej firmy, aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS który najlepiej nadaje się do tego celu. Jest to bezpieczny i wolny od ryzyka program, który w pełni dba o Twoje dane osobowe podczas korzystania.

aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS (iOS 15/14/13/12/11 Supported)

700,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Narzędzie oferuje 3 opcje rozwiązania problemów z iOS. Możesz także rozwiązać problemy bez utraty danych.
  • Program pomoże Twojemu urządzeniu wrócić do normy, rozwiązując różne problemy z iOS, takie jak iPhone zablokowany w trybie odzyskiwania, czarno-biały ekran, problem z niedziałającym Wi-Fi iPhone'a itp.
  • Program obsługuje prawie wszystkie urządzenia iOS i wersje iOS.
  • Podczas korzystania z tego programu nie jest potrzebna dodatkowa wiedza techniczna, ponieważ jest on dość łatwy w użyciu.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Jak korzystać aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS w celu naprawienia awarii aplikacji muzycznej

Krok 1 – Wykonaj pierwszy ruch, biegnąc aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS na komputerze i przejdź do panelu „Tryb standardowy”, jak pokazano na ekranie głównym.

wybierz tryb standardowy

Krok 2 - Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami podanymi w następnym interfejsie, aby przełączyć iPhone'a w tryb DFU.

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

Krok 3 – Wchodząc do następnego interfejsu, wymagane jest pobranie najnowszej wersji oprogramowania układowego, po prostu klikając przycisk „Pobierz”. Ponieważ program jest w stanie rozpoznać Twoje urządzenie, bez problemu pobierze odpowiednią wersję na Twoje urządzenie.

firmware do pobrania

Krok 4 – Na koniec zakończ proces, klikając opcję „Rozpocznij, aby naprawić” i po pewnym czasie problem zacznie się naprawiać. Wkrótce Twoja aplikacja Muzyka nie będzie się zawieszać w iOS 15/14/13/12/11 po naprawieniu.

naprawianie problemów z ios

6. Przywróć za pomocą iTunes (kasowanie iPhone'a)

Jest to ostatnia deska ratunku, aby naprawić awarię aplikacji Muzyka w iOS 15/14/13/12/11. Musisz przywrócić iPhone'a za pomocą iTunes. Ta metoda z pewnością usunęłaby wszelkie problemy z iPhonem, ale najgorsze jest to, że usuwa wszystkie dane przechowywane na urządzeniu. Wykonaj poniższe czynności, aby przywrócić iPhone'a za pomocą iTunes.

przywróć iPhone'a za pomocą iTunes

Wnioski

Często otrzymujemy zapytania dotyczące różnych problemów pojawiających się po aktualizacji iOS. Ponieważ pojawiła się wersja nowego iOS (iOS 15), wiele osób ma obecnie poważne lub drobne usterki, zawsze staramy się odpowiedzieć na czas, aby rozwiązać problem. Mamy nadzieję, że Twoja aplikacja Muzyka nie ulegnie awarii w iOS 15/14/13/12/11 po przeczytaniu tego artykułu.

Gorące artykuły