Brak dźwięku w grach na iPada / iPhone'a po iOS 15/14, jak to naprawić?

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > Brak dźwięku w grach na iPada / iPhone'a po iOS 15/14, jak to naprawić?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2021 r.

Pytanie

Gdy gram już w moje gry, nie słychać dźwięku. To już drugi raz, kiedy mam problemy z dźwiękiem po aktualizacji do iPadOS 15. Jednego iPada musiałem już wymienić. Mam wiele aplikacji i informacji na ten temat. Nie chcę zaczynać od nowa. Czy ktoś jeszcze ma specyficzne problemy z dźwiękiem? Mój iTunes działa, wideo działa. Słyszę je wszystkie. Ale brak dźwięku w grach na iPada.

A dźwięk to połowa zabawy z wściekłymi ptakami.

Jeśli jesteś jak wielu innych użytkowników, którzy niedawno zaktualizowali system do iOS 15/14 lub iPadOS 15/14, możesz mieć problemy z możliwością emitowania dźwięku przez iPada lub iPhone'a podczas grania. Może to prowadzić do zastanowienia się, dlaczego w moich grach na iPada nie ma dźwięku i jak mogę naprawić brak dźwięku w grach na iPada? Dla tych, którzy znajdują się w tej sytuacji, przygotowaliśmy poniższy przewodnik, który pomoże użytkownikom w rozwiązywaniu problemów z brakiem dźwięku w grach na iPada/iPhone'a po iPadOS15/14 lub iOS 15/14. Chociaż istnieją dziesiątki aspektów iPadOS15/14 lub iOS 15/14, które mogą powodować brak dźwięku w grach na iPada po aktualizacji, oto krótki przegląd niektórych typowych sposobów i sposobów korzystania z nich bez konieczności odwiedzania paska Genius w lokalnym sklepie Apple Store.

1. Zresetuj obrót blokady

Jednym z prostych rozwiązań naprawiania gier na iPada bez dźwięku może być przejście do ustawień w celu zresetowania obrotu blokady urządzenia. Z jakiegoś powodu blokada obrotu może wyciszyć powiadomienia, dzięki czemu możesz coś zrobić bez przerwy i nie będzie powodować dźwięku w grach na iPada. Aby zresetować blokadę obrotu, wykonaj poniższe czynności:

Obrót blokady iPada

Zresetowanie obrotu blokady prawdopodobnie rozwiąże ten problem dla wielu czytelników. Jeśli jednak tak nie jest, czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji, aby naprawić brak dźwięku w grach na iPada.

2. Sprawdź dźwięk w ustawieniach aplikacji do gier

Niektóre aplikacje mają wbudowaną możliwość wyciszania własnego woluminu, co może powodować ten problem u niektórych właścicieli iPada lub iPhone'a. Jeśli nie słyszysz dźwięków w grach z określonej aplikacji, sprawdź ustawienia w aplikacji, aby sprawdzić, czy gra nie została przypadkowo wyciszona przez aktualizację oprogramowania.

Ustawienia gry na iPada

3. Zwiększ głośność aplikacji do gier

Może się zdarzyć, że głośność urządzenia zostanie zwiększona, podczas gdy sama aplikacja wymaga zwiększenia głośności. Większość aplikacji ma własną regulację głośności, którą można regulować w ustawieniach aplikacji. Może to być proste i szybkie rozwiązanie, które pozwala cieszyć się grami z pełnym spektrum dźwięków dostępnym dla użytkowników.

zwiększyć głośność podczas korzystania z aplikacji

4. Wymuś ponowne uruchomienie iPada

Może się to wydawać zdroworozsądkowym rozwiązaniem. Może być bardzo skuteczny dla większości użytkowników i nie spowoduje utraty danych.

Aby wymusić ponowne uruchomienie iPada, po prostu naciśnij jednocześnie przycisk Home i przycisk zasilania przez około 10-15 sekund, aż zobaczysz logo Apple. Następnie zwolnij oba przyciski i poczekaj na ponowne uruchomienie.

Wymuś ponowne uruchomienie iPada

5. Rozwiąż brak dźwięku w grach na iPada/iPhone'a, naprawiając system operacyjny (obsługiwane są iPadOS15/14 lub iOS 15/14 i iPhone 13/12)

Jeśli po prostu nie możesz dowiedzieć się, jak rozwiązać ten problem, nawet po wypróbowaniu wszystkich powyższych metod, a gry na iPada / iPhone'a nadal nie mają dźwięku, prawdopodobnie są to problemy z systemem iOS / iPadOS i możesz to naprawić za pomocą Narzędzie innej firmy. Dla tych, którym zależy na zrobieniu tego bez utraty ważnych danych, dostępnych jest szereg niezwykle skutecznych rozwiązań, takich jak: aFoneSoft Fixppo. Okazało się to niezwykle przydatnym narzędziem zdolnym do naprawiania iPhone'ów, które są utknął w trybie odzyskiwania, Były podatne na zamarzaniei nie można było uzyskać do nich dostępu z powodu utraty hasła ekranowego.

Wypróbuj za darmo

Jak naprawić gry iPhone'a bez dźwięku przez aFoneSoft Fixppo?

Wykonaj poniższe proste kroki, aby naprawić iPada / iPhone'a bez utraty danych.

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

firmware do pobrania

naprawianie problemów z ios

6. W ostateczności przywróć ustawienia fabryczne iPada / iPhone'a

Dla tych użytkowników, którzy doświadczają naprawdę frustrującej usterki technicznej, jedynym prawdziwym rozwiązaniem, które może być dostępne, jest przywrócenie iPada / iPhone'a do ustawień fabrycznych. Zdecydowanie zalecamy jednak, aby wszyscy użytkownicy wykonali kopię zapasową danych na swoich iPadach przed podjęciem tego procesu, ponieważ prawie na pewno stracisz wszystkie dane na swoim urządzeniu. Po wykonaniu kopii zapasowej danych możesz rozpocząć proces:

skasuj całą zawartość i ustawienia

Teraz otrzymujesz 6 prostych i skutecznych metod rozwiązania problemu bez dźwięku w grach na iPada / iPhone'a po iPadOS / iOS 15 beta 3/2/1. Zespół w aFoneSoft zdaje sobie sprawę, że utrata głośności gry może powodować ogromny ból i ciężko pracował nad rozwojem aFoneSoft Fixppo które sprawiają, że naprawianie szerokiego zakresu problemów z iPadOS/iOS jest tak proste, jak to tylko możliwe. Może nie tylko pomóc w naprawieniu braku dźwięku w grach na iPada, ale może również pomóc w rozwiązywaniu innych problemów technicznych często napotykanych przez użytkowników iPhone'a na całym świecie. Daj mu szansę teraz!

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły