Jak naprawić niedziałającą aplikację Pinterest na iPhone 13/12/11/XS/X/8/7/6s?

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iPhone'em > Jak naprawić niedziałającą aplikację Pinterest na iPhone 13/12/11/XS/X/8/7/6s?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2021 r.

Z ponad 200 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie, Pinterest z opcjonalnej aplikacji na większości iPhone'ów stał się głównym konkurentem w zakresie przestrzeni pamięci na tych gadżetach dzięki funkcji wykrywania informacji wizualnych. Ta funkcjonalność sprawiła, że ​​aplikacja jest bardzo popularna wśród twórców.

Podobnie jak w przypadku wszystkich aplikacji, istnieje potrzeba ciągłego wsparcia rozwiązań, ponieważ wszyscy użytkownicy nie mogą być przez cały czas zadowoleni. Niektóre problemy użytkowników wydają się tak poważne, że narzekają na to, że aplikacja Pinterest nie działa na ich iPhone'ach/iPadach.

Część 1: Jak naprawić aplikację Pinterest, która nie działa na iPhonie?

1. Tablice Pinteresta nie pojawiają się na iPhonie

Niektórzy użytkownicy skarżą się, że dosłownie oglądają swoje tablice i pinezki na Pintereście znikające z ich konta w ciągu nocy. Może to być naprawdę smutne i denerwujące, ponieważ użytkownicy zainwestowali cenny czas i energię w tworzenie tych danych i zarządzanie nimi tylko po to, aby zniknęły w ciągu jednego dnia.

Powodem tego może być to, że konto zostało oznaczone z powodu spamowania lub pornografii lub jeśli stale przekraczasz limit obserwowania, przestania obserwowania lub przypinania na Pintereście. Po trzecie, Twoje konto mogło zostać zhakowane lub aplikacja Pinterest może mieć usterkę. Jedyną poprawką jest odczekanie chwilę, aby sprawdzić, czy problem może zostać rozwiązany automatycznie, lub skontaktowanie się z działem wsparcia Pinterest.

2. Pinterest nie ładuje się na iPhonie

Niektórzy inni użytkownicy skarżyli się, że ich zdjęcia lub obrazy z Pinteresta nie ładują się na ich iPhone'ach lub iPadach podczas idealnego ładowania na ich laptopach. Może to stanowić problem dla większości użytkowników, którzy prowadzą swoje firmy poza aplikacją, ponieważ staje się bardziej oczywiste, że aplikacja Pinterest nie działa na tych konkretnych gadżetach.

Zalecanym rozwiązaniem tego problemu jest skontaktowanie się z usługodawcą lub rozważenie ręcznego przełączenia DNS routera w celu potwierdzenia, czy problem pochodzi z Pinteresta, czy z usługodawcy.

Metoda 1: Wyczyść pamięć podręczną i historię przeglądarki

1. W aplikacji Pinterest kliknij kartę Profil
2. Na karcie Profil kliknij ikonę Ustawienie (nakrętka) obok znaku +
3. Na karcie Ustawienia kliknij Edytuj ustawienia
4. Wybierz Wyczyść historię przeglądania i Wyczyść pamięć podręczną

Metoda 2: Wyłącz usługę lokalizacji i wyłącz odświeżanie aplikacji w tle

Większość aplikacji pozostaje aktywna w tle nawet po zamknięciu. Wyłączenie tego ustawienia tła może rozwiązać problem z aplikacją Pinterest, która nie działa na iPhonie, ponieważ zmniejsza zużycie baterii, danych i pamięci. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Odświeżanie aplikacji w tle, wyłącz to. W tej samej lokalizacji wyłącz usługi lokalizacyjne.

3. Zamrażanie Pinteresta na iPadzie/iPhonie

Jest to zjawisko, na które skarżyli się różni użytkownicy, ponieważ aplikacja Pinterest nagle zawiesza się lub zawiesza, co prowadzi do frustracji lub gniewu. Aby rozwiązać te problemy, wypróbuj poniższe rozwiązania.

Metoda 1: Uruchom ponownie aplikację

Kliknij dwukrotnie przycisk Początek; Zidentyfikuj aplikację Pinterest i przesuń ją w górę; Wróć do ekranu głównego i ponownie uruchom aplikację Pinterest.

Metoda 2: Uruchom ponownie telefon iPhone

Długo naciśnij przycisk zasilania
Przesuń suwak w sugerowanym kierunku
Po wyłączeniu urządzenia naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby ponownie uruchomić iPhone'a

Metoda 3: Zaktualizuj aplikację Pinterest

Twoja aplikacja może być nieaktualna, jeśli włączysz opcję automatycznej aktualizacji. W App Store wyszukaj i zaktualizuj aplikację Pinterest.

4. Pinterest ciągle się zawiesza na iPadzie/iPhonie

Innym razem aplikacja Pinterest nagle ulegała awarii i wyłączała się podczas użytkowania. Może to być denerwujące, ponieważ użytkownicy tracą niezapisane dane i muszą walczyć o odzyskanie tych informacji. Aby rozwiązać problem z awarią Pinteresta na iPhonie, rozważ wykonanie poniższych czynności.

Metoda 1: Zakończ wszystkie nieużywane aplikacje

Niektóre aplikacje mogą działać w tle, zużywając w ten sposób istotną przestrzeń pamięci, która może być potrzebna do efektywnego korzystania z aplikacji Pinterest. Aby zakończyć nieużywane aplikacje:
Kliknij dwukrotnie przycisk Początek
Po ujawnieniu uruchomionych aplikacji przesuń je w górę, aby je zamknąć.

5. Pinterest nie resetuje hasła

Dla wielu twórców i projektantów, którzy stale korzystają z aplikacji, częste przełączanie się między kontem osobistym a firmowym staje się niemal drugą naturą. Stało się to problemem w ostatnim czasie, ponieważ niektórzy użytkownicy skarżą się, że Pinterest nie pozwala im zalogować się na swoje konta, mówiąc, że wpisali nieprawidłowe hasło.

Co gorsza, wszystkie próby skontaktowania się z Pinterestem w celu uzyskania pomocy okazały się nieudane, ponieważ zareagował ich automatyczny help desk.

Część 2: Najlepsza poprawka dla aplikacji Pinterest, która nie działa na problemie z iPhonem/iPadem

Zaobserwowano, że po wykonaniu wszystkich wymienionych powyżej poprawek w celu rozwiązania problemu z niedziałającym Pinterestem, problem nadal występuje. Byłoby to z pewnością spowodowane usterką lub błędem systemu iOS, który można wdrożyć za pomocą niektórych narzędzi innych firm bez utraty danych. Jednym z takich narzędzi jest aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS który jest kompatybilny z iOS 7.0 i nowszymi, w tym iOS 15/14.

Wypróbuj za darmo

To narzędzie jest w 100% bezpieczne, ponieważ chroni wszystkie dane urządzenia bez naruszania prywatności. Co więcej, ma 3 tryby - tryb odzyskiwania, tryb standardowy i tryb zaawansowany. Dzięki trzem prostym krokom Twój iOS będzie działał w mgnieniu oka.

1. Wybierz tryb naprawy

wybierz tryb naprawy

2. Wybierz i pobierz oprogramowanie

wybierz oprogramowanie układowe ios

3. Przywróć swój iOS

napraw system ios

Wypróbuj za darmo

Pinterest stał się czymś więcej niż platformą mediów społecznościowych; stał się użytecznym narzędziem biznesowym, które wielu uważa za niezbędne. Dlatego jest to mądra i szybka decyzja inwestycyjna, aby szukać poprawek dla Twojego Pinteresta, który nie działa w przypadku problemów z iPhonem.

Gorące artykuły