Jak bezpiecznie i skutecznie złamać Jailbreak iOS 8.4?

STRONA GŁÓWNA > Wskazówki dotyczące więzienia > Jak bezpiecznie i skutecznie złamać Jailbreak iOS 8.4?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Niedawno firma Apple wydała najnowszą wersję iOS 8.4, która zawiera zupełnie nową aplikację Apple Music, ulepszenia iBooks i naprawia kilka innych problemów funkcjonalnych. Niemal natychmiast gorący temat „Jak złamać jail na iOS 8.4” jest śledzony przez ogromną liczbę osób.

 Większość ludzi jest chętna do jailbreak 8.4, aby uzyskać lepsze wrażenia z użytkowania, ale nie wie, jak lub nie ma odwagi, aby spróbować, bojąc się, że złamanie więzienia nie powiodło się lub straci dane iPhone'a. Na szczęście na czas pojawia się narzędzie do jailbreak bez uwięzi – TaiG 2.4.3. Ten przewodnik poprowadzi Cię przez proces Jailbreak w systemie iOS 8.4 przy użyciu TaiG 2.4.3 dla wszystkich urządzeń z systemem iOS. Jest w stanie aktualizować oprogramowanie układowe, w tym iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s i inne produkty z serii Apple.

Warunki wstępne:

Wyraźne kroki do Jailbreak iPhone'a działającego na iOS 8.4

Krok 1: Pobierz TaiG2.4.3 - TaiG dla Windows (bezpośrednie pobieranie); Zapisz i wyodrębnij go na pulpit komputera.

Krok 2: Podłącz iPhone'a z systemem iOS 8.4 do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB i upewnij się, że na komputerze jest zainstalowany najnowszy iTunes, aby umożliwić mu rozpoznanie iPhone'a.

Krok 3: Przed Jailbreakiem upewnij się, że wyłączyłeś hasło i „Znajdź mój iPhone” w Ustawieniach > iCloud > Znajdź mój iPhone; w przeciwnym razie Jailbreak się nie powiedzie.

Krok 4: Wyłącz iTunes. Włącz TaiG i uruchom go jako administrator, klikając prawym przyciskiem myszy TaiG.exe.

Krok 5: Upewnij się, że narzędzie TaiG rozpoznaje twoje urządzenie iOS, odznacz drugie pole, ale pozostaw zaznaczone Cydia.

Krok 6: Kliknij zielony przycisk Start, aby kontynuować, a zobaczysz okrągły pasek postępu.

Krok 7: Po zakończeniu jailbreaku urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie. Następnie powinieneś zobaczyć ikonę Cydii na ekranie głównym wraz z komunikatem „Jailbreak Succeeded!”

jailbreak-pomyślnie

Uprzejme przypomnienie:

  1. Jailbreak TaiG to uwolnienie z więzienia.
  2. Narzędzie TaiG 2.4.3 może jailbreakować iOS 8.4, 8.3, 8.2 i 8.1.3.
  3. Jeśli pojawi się ostrzeżenie „Pamięć prawie pełna”, uruchom Cydię.
  4. Jeśli jailbreak się nie powiódł, wyłącz Wi-Fi i spróbuj ponownie.

Zgubiłeś dane urządzenia iOS podczas jailbreak i nie generowałeś wcześniej kopii zapasowych? Jeden z najbardziej profesjonalnych Odzyskiwanie danych iMyfone D-Back dla iPhone'a jest wysoce zalecane, aby szybko i bezpiecznie odzyskać utracone dane urządzenia iOS.

Pobierz za darmo i spróbuj!

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły