Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

Sześć wskazówek, jak naprawić iPhone'a 4/5s wolno

iPhone 4/5s działa wolno i łatwo się zacina? Ten artykuł zawiera sześć praktycznych wskazówek, jak naprawić powolny iPhone 4/5s.

Oczyść iPada, aby uzyskać optymalną wydajność

Nie możesz się doczekać, aż aplikacje załadują się na iPada? Za mało miejsca, a iPad działa wolno? Za pomocą następujących metod możesz stworzyć miejsce na szybszego iPada.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o wydajności iOS 13

Jeśli chodzi o wydajność iOS, jedną z najnowszych aktualizacji jest iOS 13. Przyjrzyjmy się zaletom i wadom najnowszej wersji iOS.

iPhone ciągle mówi, że pamięć jest prawie pełna, ale tak nie jest

Ogólnie iPhone mówi „Pamięć iPhone'a jest prawie pełna”, ale tak nie jest. Twój iPhone byłby wypełniony bezużytecznymi plikami, co oznacza, że ​​możesz łatwo odzyskać wolne miejsce.

Rozmiar wideo iPhone'a jest za duży? Najłatwiejszy sposób kompresji (obsługiwany iOS 15)

Rozmiar wideo iPhone'a jest za duży? W rzeczywistości możesz zmniejszyć rozmiar wideo bez szkody dla jakości. Wielu użytkowników próbuje w ten sposób i to robi.

Kompresuj zdjęcie iPhone'a: ​​zachowaj jakość zdjęć przy niewielkich rozmiarach

Samo skompresowanie zdjęć na iPhonie zwolni 75% miejsca. Co więcej, nie pogorszy jakości zdjęć

Jak wyświetlić i wyczyścić pamięć podręczną zdjęć iPhone'a 7?

Ktoś mówi, że ma pamięć podręczną iPhone'a o pojemności 15 GB! Co to jest pamięć podręczna zdjęć iPhone'a? Jak całkowicie wyświetlić i usunąć pamięć podręczną zdjęć iPhone'a? Oto samouczek krok po kroku.

iOS 15 — pełna pamięć iPoda Touch? 3 proste wskazówki, jak uwolnić

Zawsze pełna pamięć iPoda Touch może być dla Ciebie myląca. Dzięki tym najlepszym rozwiązaniom, aby zwolnić mnóstwo miejsca w iPodzie Touch, nie musisz się o to martwić.

3 najlepsze sztuczki, aby wydajnie zwolnić miejsce na iPhonie — obsługiwany iOS 13

Zwalnianie miejsca na iPhonie można zrobić w inteligentny sposób. Nie musisz tracić na to dużo czasu. Te 3 sztuczki pomogą Ci skutecznie zwolnić miejsce na iPhonie

Masz za dużo zdjęć? Wskazówki dotyczące łatwego zarządzania zdjęciami na iPhonie

Najlepiej zarządzać zdjęciami na iPhonie, jeśli przechowujesz wiele zdjęć na iPhonie. Oto kilka prostych, ale przydatnych wskazówek, jak to zrobić.

6 wskazówek, jak naprawić iPhone'a działającego wolno (nawet po aktualizacji do iOS 15)

iPhone działa wolno? Zastanawiasz się, jak naprawić iPhone'a wolno po aktualizacji? W tym artykule znajdziesz 6 praktycznych wskazówek, jak rozwiązać problem braku miejsca w iPhonie.

Najlepsze rozwiązanie do czyszczenia pamięci wideo iPoda Touch

Filmy na iPodzie Touch zajmowałyby dużo procent całej pamięci. Tworzenie kopii zapasowych i usuwanie filmów to doskonały wybór, jeśli chcesz odzyskać miejsce.

Dlaczego pamięć iPhone 12/12s jest pełna? Jak naprawić?

Bez względu na 16 GB czy 128 GB, problem z pełną pamięcią iPhone'a 12/12s z pewnością pojawi się w przyszłości. Przyjdź i dowiedz się, jak rozwiązać problemy z pamięcią iPhone 12.

Sześć wskazówek, jak naprawić „Za mało miejsca” na iPhonie — obsługiwany iOS 15

Czy często spotykasz się z problemem braku miejsca? ale nie masz pojęcia, jak to naprawić? Artykuł zawiera wskazówki 6, aby naprawić problem z niewystarczającą ilością pamięci iPhone'a.

2021 Top 5 najlepszych aplikacji do czyszczenia iPada (bezpłatny i płatny)

Oto pięć najlepszych aplikacji do czyszczenia iPada do czyszczenia iPhone'a / iPada / iPoda Touch. Podano szczegółowe porównanie, nie przegap, aby znaleźć najlepszy dla siebie.

Jak naprawić iPada na iOS 12/13 działającym wolno?

Wielu użytkowników iPadów uważa, że ​​ich iPad działa zauważalnie wolniej po zaktualizowaniu iPada do iOS 12/13. Oferowanych jest sześć wskazówek, jak rozwiązać problem powolnego iPada w systemie iOS 12/13.

Dlaczego mój iPod Touch działa wolno? 4 sposoby na przyspieszenie

Wiele powodów spowodowałoby spowolnienie działania iPoda Touch. 3 proste metody i profesjonalna metoda pomogą wyczyścić iPoda Touch i przyspieszyć jego działanie.

Masowe usuwanie wielu / wszystkich zdjęć z iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

Usuwanie zdjęć z iPhone'a (obsługiwane iOS 15) jeden po drugim jest nudne, jak szybko i łatwo usunąć wiele lub wszystkie zdjęcia z iPhone'a? Tutaj znajdziesz bułkę z masłem.

Wyczyść dane aplikacji na iPhonie: pamięci podręczne, dane, śmieci itp. [Obsługiwane iOS 15]

Jak usunąć dane aplikacji bez odinstalowywania? Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku tutaj, aby to zrobić i zapewnić iPhone'owi więcej wolnego miejsca i wiosenny impuls.

2 darmowe sposoby na wyczyść pamięć podręczną Safari na iPadzie/iPhonie

Safari przechowuje pliki pamięci podręcznej, gdy jej używasz, takie jak pliki cookie, historia przeglądania itp. Jeśli często korzystasz z Safari na iPadzie, konieczne jest wyczyszczenie pamięci podręcznej Safari na iPadzie.

[Sprawdzone 3 sposoby] Czy mogę kupić więcej pamięci iPhone'a?

iPhone ma tylko 16 GB i szybko się kończy? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak kupić więcej miejsca na iPhonie, aby zaoszczędzić więcej miejsca na zdjęcia i aplikacje!

Zrób miejsce na iPhonie, aby mieć więcej zabawy

na Twoim iPhonie obowiązuje limit miejsca. Jeśli sprawdzisz limit miejsca, jest on na pewno ograniczony. Aby mieć więcej zabawy, może być konieczne zrobienie miejsca na iPhonie

Co to są dokumenty i dane na iPhonie? 3 sposoby, aby go usunąć - obsługiwany iOS 15

Dokument i dane na iPhonie zawierają ważne i bezużyteczne dane. Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce, możesz bezpośrednio usunąć te bezużyteczne dane z iPhone'a bez żadnego efektu

Darmowy sposób na wyczyszczenie pamięci podręcznej iMessage na iPhonie iOS 15

Czy zauważyłeś pamięć podręczną wiadomości, która nie tylko zajmuje miejsce, ale także spowalnia iPhone'a? Rozpocznij czyszczenie wiadomości lub pamięci podręcznej iMessage za pomocą bezpłatnego sposobu tutaj.

5 praktycznych wskazówek, jak naprawić prawie pełny problem z pamięcią iPada (obsługiwany iOS 15)

iPad ciągle mówi, że pamięć jest prawie pełna? Ten artykuł zawiera 5 praktycznych wskazówek, jak rozwiązać prawie pełny problem z pamięcią iPada podczas instalowania aplikacji lub robienia zdjęć.

Jak usunąć uszkodzone pliki (media) na iPhonie?

Jeśli chcesz usunąć uszkodzone pliki na iPhonie, ten artykuł daje nam dobre rozwiązanie.

iOS 11/11.4 nie uruchomi aplikacji 32-bitowych, jak to zrobić?

Aplikacje w iOS11/11.4, Apple oficjalnie wycofało wsparcie dla aplikacji 32-bitowych. Wszystkie aplikacje 32-bitowe nie otworzą się i wymuszą wydanie zaktualizowanej wersji 64-bitowej.

[iOS 15] Całkowicie wyczyść pamięć podręczną i przyspiesz iPhone/iPad

Wyczyszczenie bezużytecznej pamięci podręcznej we właściwy sposób pomoże przyspieszyć działanie iPhone'a. lub iPada. Ale jaki jest właściwy sposób na wyczyszczenie pamięci podręcznej, ten post da ci odpowiedź.

iOS 13: automatyczne usuwanie aplikacji w celu zaoszczędzenia miejsca

Jednym z najnowszych dodatków Apple do iOS 13 jest możliwość automatycznego usuwania aplikacji, które nie są często używane. Dowiedz się, jak to działa i zwolnij swojego iPhone'a.

Darmowy sposób na czyszczenie niepotrzebnych plików na iPhonie — obsługiwany iOS 15

Chcesz wyczyścić niepotrzebne pliki ze względu na jego wydajność, jest zła? Chcesz wiedzieć, jak swobodnie usuwać niepotrzebne pliki? Artykuł oferuje dwie metody rozwiązania tego problemu.

Jak trwale usunąć zapisane wiadomości na iPhonie 7 (obsługiwany iOS 13)

Nie marnuj czasu, usuwaj zapisane wiadomości z iPhone'a 7 iOS 13/12/11 jeden po drugim, oto kilka skutecznych i przydatnych wskazówek, które pomogą Ci zrobić to szybko i bezpiecznie.

Rozwiązany: Bateria iPhone'a rozładowuje się szybko nawet po aktualizacji iOS 15

Czy doświadczasz szybkiego rozładowywania baterii na swoim iPhonie po aktualizacji do iOS 15? Przyjrzyjmy się szczegółowo tej kwestii i skutecznym rozwiązaniom.

Jak wyczyścić listę czytelniczą na iPhonie / iPadzie (obsługiwany iOS 15)

Lista lektur iPhone'a umożliwia zapisywanie stron do późniejszego przeczytania. Ze względu na miejsce do przechowywania i prywatność możesz je wyczyścić. Oto sposoby.

Najlepszy sposób na usunięcie ikon na iPadzie iOS 15 Obsługiwany

Po pewnym czasie użytkowania naszego iPada iOS 15/14/13 prosi o wyczyszczenie lub przetarcie gąbką lub ściereczką i odpowiednim do tego płynem. 2 sposoby na usunięcie ikon iPada.

Jak łatwo przenosić zdjęcia z iPhone'a do iCloud Storage? [Obsługiwane iOS 15]

Cały czas pojawia się komunikat „iPhone nie ma wystarczającej ilości miejsca”? Przeczytaj ten post, aby łatwo przenosić zdjęcia z iPhone'a do pamięci iCloud, aby uzyskać wystarczającą ilość miejsca na iPhone'a.

Pamięć iPoda jest pełna? Proste wskazówki, jak to naprawić

iPod mówi, że nie masz pamięci? Nie martw się! Ty masz. Oto kilka prostych, ale skutecznych metod, nawet w tym rozwiązanie jednym kliknięciem, aby naprawić pełną pamięć iPoda.

Darmowe sposoby usuwania dokumentów i danych WhatsApp na iPhonie

Dokumenty i dane WhatsApp zajmują tak dużo miejsca na Twoim iPhonie? Zanim spróbujesz usunąć ręcznie, spójrz na tę bezpieczniejszą metodę usuwania danych.

Ile miejsca zajmuje iOS 15?

Bez względu na to, czy korzystasz z modelu 32 GB, czy 64 GB, z czasem pamięć Twojego iPhone'a się zapełni. Przeczytaj ten post, aby dowiedzieć się, ile miejsca zajmuje iOS 15.

Znacznik iOS 13 daje sztuczki do edycji zrzutów ekranu po zrobieniu

iOS 13 oferuje narzędzie do oznaczania zrzutów ekranu, aby edytować zrzuty ekranu po ich zrobieniu. Chcesz wiedzieć jak?

Jak wyczyścić historię / historię przeglądania na iPadzie na żywo — w zestawie iOS 14?

Informacje, takie jak hasła i odwiedzane witryny, są zachowywane przez Safari i inne aplikacje do surfowania po Internecie podczas sesji. Zobacz, jak wyczyścić, jeśli nie chcesz ich zatrzymać.

3 skuteczne sposoby na usunięcie tajemniczej „innej” pamięci na iPhonie

Czy kiedykolwiek sprawdzałeś pamięć swojego iPhone'a przez iTunes? Co to jest „Inne” i dlaczego jest na moim iPhonie? Oto 3 proste sposoby na usunięcie innych danych na iPhonie!

Obrazy HEIF Wideo HEVC w iOS 13 może zaoszczędzić 100 USD!

Być może słyszałeś o nowych obrazach HEIF i obsłudze wideo HEVC w iOS 13, co pozwoliłoby zaoszczędzić 100 USD. Ale co oznaczają te litery? Przeczytaj to, aby się dowiedzieć.

Darmowe sposoby usuwania dokumentów i danych WeChat na iPhonie

Czy chcesz wyczyścić dokumenty i dane WeChat ze swojego iPhone'a? Przeczytaj to, aby dowiedzieć się, jak to zrobić na stałe.

Dlaczego mój iPod Touch ulega awarii nawet po aktualizacji do iOS 15?

Użytkownicy iPoda Touch mogą często spotykać się z problemem awarii spowodowanym przez pełne miejsce, aplikacje i uszkodzony plik. Dostępne są 4 wskazówki, jak uniknąć i rozwiązać ten problem.

Wskazówki dotyczące czyszczenia wszystkich pamięci podręcznych w telefonie iPhone XS / X / 8s / 8 / 7s / 7 / 6s / 6

Rozmiar aplikacji staje się coraz większy? Sprawdź tutaj najskuteczniejszy sposób na usunięcie wszystkich błędów i zwiększenie wydajności iPhone'a!

Najszybsze sposoby zarządzania pamięcią masową na iPadzie (obsługiwany iOS 13)

Zarządzanie przestrzenią na iPada to najlepszy sposób na zagwarantowanie efektywnego i płynnego działania iPada. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi samouczkami, aby zarządzać pamięcią iPada.

Nie można zainstalować aktualizacji iOS 14/13/12, ponieważ „za mało miejsca”?

Chcesz korzystać z funkcji iOS 14/13/12, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca na iPhonie 16 GB lub 32 GB, aby obsłużyć uaktualnienie? Oto 3 skuteczne rozwiązania!

Jak opróżnić kosz na iPhonie — obsługiwany iOS 15/14

Poczta iPhone'a i galeria zdjęć przechowują usunięte pliki w folderze kosza. Z czasem stają się zbiorem niechcianych plików. Tutaj pokazuje, jak opróżnić kosz na iPhone'a.

Jak zwolnić miejsce na iOS 13?

iOS 13 działa wolno na Twoim iPhonie? Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania systemu iOS 13? W tym artykule wyjaśniono skuteczne metody łatwego zwalniania miejsca w systemie iOS 13.

Kompletne rozwiązanie przyspieszające powolny iPhone 4/4s

Czy Twój stary iPhone 4/4s działa wolniej niż wcześniej? Nie trać czasu na małą prędkość. 5 najważniejszych wskazówek jest dostarczanych przez programistów Apple, aby przyspieszyć działanie iPhone'a 4/4s.

Jak wyczyścić miejsce na iPhonie iOS 13/12/11/10? Wypróbuj te sposoby!

Napięcie, aby zachować przestrzeń, niszczy urok życia iPhone'a. Wypróbujmy kilka unikalnych sposobów na zwolnienie miejsca na iPhonie iOS 13 bez usuwania ważnych momentów.

[2021] Kompletne darmowe sposoby usuwania plików cookie na iPhonie / iPadzie

W tym poście wprowadzono kilka bezpłatnych sposobów usuwania plików cookie na iPhonie/iPadzie, aby usunąć poufne informacje w celu ochrony prywatności, w tym iOS 14.

Rozwiązania 4 do usuwania zdjęć z iPhone'a, ale nie biblioteki zdjęć iCloud

Czy chcesz usunąć swoje zdjęcia z iPhone'a, ale nie z iCloud? Przeczytaj to, aby dowiedzieć się, jak łatwo to zrobić. Mamy 4 przydatne sposoby, aby to rozgryźć.

Darmowe sposoby czyszczenia pamięci podręcznej Facebooka na iPhonie [obsługiwane iOS 15]

Czy z Facebooka korzystałeś z prawie 4 GB? Musiałeś zgromadzić za dużo skrytek na FB! Oto szczegółowy przewodnik dotyczący czyszczenia pamięci podręcznej Facebooka na iPhonie.