Jak usunąć uszkodzone pliki (media) na iPhonie?

STRONA GŁÓWNA > > Jak usunąć uszkodzone pliki (media) na iPhonie?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Może się okazać, że nie udało Ci się usunąć niektórych plików na iPhonie i nie wiesz, jak to zrobić. Twój iOS może przestać działać i zacząć wyświetlać komunikaty o błędach. Za to powinny odpowiadać uszkodzone pliki.

Uszkodzone pliki są łatwe do wyprodukowania. Na przykład wszystkie media, które przechowujemy w naszym iPhonie, w postaci naszej ulubionej listy odtwarzania muzyki lub kilku niezapomnianych filmów, mogą pewnego pięknego dnia zniknąć, zamieniając się w wiele niechcianych, uszkodzonych plików. Poza tym odłączenie iPhone'a podczas przesyłania plików multimedialnych spowoduje również utworzenie uszkodzonych plików multimedialnych.

Co powoduje uszkodzone pliki (media) na iPhonie?

Oto niektóre z najczęstszych przyczyn uszkodzonych plików multimedialnych na iPhonie:

  • Błędy w aplikacjach związanych z mediami
  • Awaria systemu
  • Nagła awaria zasilania podczas aktualizacji
  • Atak wirusa
  • Niestabilne połączenie podczas przesyłania plików do iPhone'a
  • Utrata połączenia z Internetem podczas pobierania plików multimedialnych
  • Urządzenie zawiesza się podczas pobierania
  • Wadliwy lub wadliwy dysk twardy

Chociaż z pewnością nie możesz naprawić uszkodzonych plików, następnym możliwym rozwiązaniem jest usunięcie takich uszkodzonych plików, ponieważ zajmują one dużo miejsca na Twoim iPhonie.

filmy są uszkodzone

Jak usunąć uszkodzone pliki na iPhonie

Nie możesz ręcznie usunąć uszkodzonych plików multimedialnych, ale możesz to zrobić za pomocą narzędzia do czyszczenia systemu iOS. Mamy doskonałą rekomendację - aFoneSoft Narzędzie do czyszczenia systemu iOS or aFoneSoft Narzędzie do czyszczenia systemu iOS dla komputerów Mac. Jest to kompleksowe rozwiązanie do oszczędzania miejsca na iOS, które może usunąć wszystkie bezużyteczne pliki z iPhone'a, takie jak pamięć podręczna, dzienniki awarii, pliki pamięci użytkownika, pobrane pliki tymczasowe itp.

Wypróbuj za darmo

usuń uszkodzone pliki

Jak dokładnie usunąć uszkodzone pliki na iPhonie?

Krok 1. Uruchomić aFoneSoft iOS Cleaner na komputerze i podłącz iPhone'a za pomocą kabla.

Krok 2. Kliknij „Szybkie skanowanie” w interfejsie domowym, a wykona pełną analizę oszczędzającą miejsce.
zeskanuj iPhone'a

Krok 3. Kliknij przycisk „Wyczyść” obok „Niepotrzebnych plików”. Kliknij ponownie „Wyczyść”, aby potwierdzić.

Uwaga: Otrzymasz szczegółowe niepotrzebne pliki. W tym miejscu zobaczysz pamięć podręczną iTunes wraz z innymi niepotrzebnymi plikami, takimi jak dzienniki awarii, pamięci podręczne zdjęć itp. Pamięć podręczna iTunes zawiera wszystkie pliki, które nie zostały poprawnie zsynchronizowane.

posprzątaj uszkodzone pliki

Uwagi

Jeśli chcesz całkowicie usunąć wszystkie uszkodzone pliki iPhone'a, powinieneś również przejść do zakładki „Usuń usunięte pliki" i "Usuń prywatne fragmenty", aby mieć pewność, że nawet wcześniej usunięte pliki zostaną wyczyszczone.

posprzątaj uszkodzone pliki

Kluczowe funkcje aFoneSoft Narzędzie do czyszczenia systemu iOS


Wnioski

Usuwanie zainfekowanych i uszkodzonych plików multimedialnych z iPhone'a lub innych urządzeń z systemem iOS to jedno trudne zadanie. aFoneSoft Zaleca się, aby Umate usuwał i usuwał uszkodzone pliki multimedialne z iPhone'a w prosty, ale wygodny sposób. Jak widać, oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu i jest kompatybilne z iPhone'em, iPadem i iPodem touch. Oprócz usuwania uszkodzonych plików, aFoneSoft Umate może również pomóc w przyspieszeniu działania iPada iPhone'a, usuwaniu niepotrzebnych plików, plików tymczasowych, kompresowaniu zdjęć i wielu innych.

YouTube Video

Gorące artykuły