Masowe usuwanie wielu / wszystkich zdjęć z iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

STRONA GŁÓWNA > > Masowe usuwanie wielu / wszystkich zdjęć z iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 18 września 2021 r.

Zdjęcia z iPhone'a 12 mają naprawdę duży rozmiar i mogą pożreć twoje Pamięć iPhone'a szybko. Ale usuwanie ich pojedynczo może być nudne, wyobraź sobie, że masz tysiące zdjęć na swoim urządzeniu; ile minut spędzisz na przeszukiwaniu telefonu w celu usunięcia folderu? Najlepszym rozwiązaniem jest usunięcie wszystkich zdjęć z iPhone'a 7 za jednym razem jednym kliknięciem, oczywiście po utworzeniu ich kopii zapasowej na komputerze Mac lub koncie iCloud. Sprawdźmy szybkie metody usuwania zdjęć z iPhone'a 7.

1. Usuń wszystkie zdjęcia z iPhone'a 12 na Macu

Jeśli jesteś użytkownikiem komputera Mac, znacznie łatwiej będzie usunąć wszystkie zdjęcia z iPhone'a 12. Wystarczy wykonać poniższe czynności.

Krok 1. Podłącz iPhone'a 12 do komputera Mac za pomocą kabla USB i uruchom program Image Capture.

Krok 2. W „Kolumnie urządzenia” przechwytywania obrazu będziesz musiał wybrać iPhone'a lub inne urządzenie iDevice, nad którym pracujesz.

Krok 3. Po wybraniu urządzenia będziesz musiał wybrać folder, w którym chcesz wykonać kopię zapasową zdjęć na komputerze Mac. Możesz wybrać foldery takie jak Dokument, Pulpit, Obraz itp.

Krok 4. Po zakończeniu wybierania folderu możesz kliknąć przycisk „Importuj wszystko” w prawym dolnym rogu okna. Jeśli to zrobiłeś, Twoje zdjęcia zostaną zaimportowane na komputer Mac.

usuń zdjęcia z iPhone'a 7

Ten proces jest skuteczny w tworzeniu kopii zapasowych i usuwaniu zdjęć w celu odzyskania miejsca na iPhonie 12. Jeśli jednak nie chcesz usuwać zdjęć z iPhone'a, aFoneSoft Umate może Ci pomóc bezstratnie kompresuj zdjęcia z iPhone'a 12 i odzyskaj ponad 75% miejsca na zdjęcia iPhone'a bez usuwania zdjęć.

2. Bezpośrednio wybierz i usuń wiele zdjęć iPhone'a 12

Krok 1. Otwórz aplikację Zdjęcia. Przejdź do zakładki „Zdjęcia” na dole ekranu iPhone'a.

Krok 2. Przekonasz się, że Twoje zdjęcia są uporządkowane według Lata > Kolekcje > Chwile. Powinieneś dotknąć "Momenty".

Krok 3. W prawym górnym rogu kliknij „Wybierz”.

Krok 4. Wybierz wszystkie zdjęcia w danym momencie, dotykając przycisku „Wybierz” w określonym momencie .

Krok 5. Po wybraniu tylu momentów, ile chcesz, przejdź do prawego dolnego rogu ekranu i kliknij ikonę kosza . Wszystkie wybrane zdjęcia zostaną usunięte z Twojej biblioteki zdjęć.

usuń zdjęcia z iPhone'a

Uwagi

Powyższe sposoby pomagają tylko przenieść zdjęcia do „Ostatnio usunięte” album. Musisz ręcznie usunąć zdjęcia z „Ostatnio usunięte”, aby zaoszczędzić miejsce.

  1. Otwórz aplikację „Zdjęcia” na iPhonie 12.
  2. Przejdź do „Albumów” na dole.
  3. Znajdź „Ostatnio usunięte” i kliknij go.
  4. Naciśnij „Wybierz”, a następnie „Usuń wszystko”, aby usunąć usunięte zdjęcia z iPhone'a.

3. Trwale usuń zdjęcia z iPhone'a 12, 100% nie do odzyskania!

Należy pamiętać, że nawet po usunięciu zdjęć z „Ostatnio usuniętych” na iPhonie nadal można je łatwo odzyskać za pomocą narzędzi do odzyskiwania. Aby trwale usunąć zdjęcia nawet z dysku urządzenia, po prostu rozważ gumkę do iPhone'a o pomoc. aFoneSoft Eraser iPhone'a or aFoneSoft Gumka do iPhone'a dla komputerów Mac to dobry wybór. Robi o wiele więcej, aby usuwać lub zarządzać zdjęciami iPhone'a.

Podstawowe dane :

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby trwale usunąć zdjęcia z iPhone'a 12

Krok 1. Pobierz i uruchom program, a następnie podłącz iPhone'a 12 do komputera.

usuń zdjęcia z iPhone'a

Krok 2. Wybierz tryb usuwania, taki jak „Wymaż prywatne dane”, aby trwale usunąć istniejące zdjęcia. Naciśnij przycisk „Skanuj”.

usuń zdjęcia z iPhone'a

Krok 3. Zaznacz „Zdjęcia” (najpierw możesz wyświetlić podgląd) i naciśnij przycisk „Usuń teraz”. Następnie potwierdź usunięcie, wpisując w polu „usuń”.

trwale usuń zdjęcia z iPhone'a

Uwaga: W przeciwieństwie do ręcznego usuwania zdjęć, usunięte zdjęcia są całkowicie usuwane z iPhone'a 12. Nie musisz usuwać ich z albumu „Ostatnio usunięte”.

Wskazówki

tworzenie kopii zapasowych i usuwanie zdjęć z iPhone'a 7

Z aFoneSoft Umate Pro, Twój iPhone będzie zawsze z optymalną wydajnością, aFoneSoft Umate Pro pomoże Ci również:

Uwagi

Oprócz zdjęć, jeśli chcesz łatwo usuwać muzykę i filmy na iPhonie lub zarządzać nimi, możesz spróbować aFoneSoft Transfer muzyki z iPhone'a.

Przeczytaj także:

Usuń zsynchronizowane zdjęcia z iPada z/bez iTunes >>

Usuń albumy (ale nie zdjęcia) z iPhone'a / iPada >>

YouTube Video

Gorące artykuły