iOS 15 — pełna pamięć iPoda Touch? 3 proste wskazówki, jak uwolnić

STRONA GŁÓWNA > > iOS 15 — pełna pamięć iPoda Touch? 3 proste wskazówki, jak uwolnić

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 2 września 2021 r.

Czy cierpisz na problem pełnej pamięci iPoda touch? Czy nie znosisz problemu usuwania utworów z iPoda touch, aby można było dodać do niego więcej utworów? Jeśli znasz któryś z wyżej wymienionych scenariuszy, to w końcu trafiłeś we właściwe miejsce. Ale jak uzyskać więcej miejsca na iPodzie touch? Tutaj przedstawimy Ci kilka niesamowitych wskazówek i hacków, które zapewnią, że zawsze będziesz mieć miejsce na ulubione treści na iPodzie touch, a także zalecimy łatwiejsze sposoby zarządzania pamięcią iPoda touch.

Jak sprawdzić pamięć iPoda touch

Jeśli masz iPoda touch i musisz sprawdzić jego pamięć, są to dwie najprostsze metody sprawdzenia pamięci iPoda touch.

Metoda 1. Sprawdź pamięć iPoda touch z urządzenia

Stuknij w Ustawienia -> Ogólne -> Pamięć i użycie iCloud -> Zarządzaj pamięcią.

Dzięki temu uzyskasz listę aplikacji w iPodzie touch i ilość zajmowanego przez nie miejsca. W zależności od rodzaju treści lub aplikacji możesz je bezpośrednio usunąć z sekcji Zarządzaj pamięcią.

Metoda 2. Sprawdź pamięć iPoda touch z iTunes

Krok 1. Otwórz iTunes na komputerze lub laptopie.
Krok 2. Podłącz iPoda touch do komputera lub laptopa.
Krok 3. Po podłączeniu wybierz iPoda touch w iTunes.
Krok 4. Teraz zobaczysz pasek zawierający informacje o pamięci, które zostaną podzielone zgodnie z rodzajem zawartości w iPodzie touch.
Krok 5. Najedź myszą na różne typy zawartości w iPodzie touch, aby dowiedzieć się więcej o zawartości i innych opcjach.

Sprawdź pamięć iPoda touch w iTunes


Jeden dotyk, aby uzyskać więcej miejsca na iPoda touch (iOS 15 w zestawie)

Jeśli szukasz prostszej metody zarządzania pamięcią iPoda touch, aFoneSoft Umat ​​(Wersja systemu Windows/Wersja Mac) może być doskonałą opcją. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania pamięcią iPoda touch, iPhone'a lub iPada. Aplikacja zajmuje pierwsze miejsce w rankingach aplikacji czyszczących w Internecie.

aFoneSoft jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, takich jak One-Click, aby wyeliminować wszystkie niepotrzebne pliki z urządzenia, kompresować zdjęcia bez utraty ich jakości, usuwać niechciane aplikacje itp., aby mieć pewność, że masz zaawansowaną kontrolę nad przechowywaniem swojego urządzenie.

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby zarządzać pamięcią iPoda touch za pomocą aFoneSoft

1. Zainstaluj oprogramowanie na komputerze PC lub laptopie, po zainstalowaniu podłącz iPoda touch do komputera PC lub laptopa.

podłącz iPoda Touch do komputera

2. Teraz otwórz oprogramowanie i kliknij przycisk Skanuj, aby zeskanować pamięć iPoda touch. Po zakończeniu skanowania otrzymasz szczegółowe informacje o pamięci iPoda touch.

sprawdź pamięć iPoda Touch

3. Na podstawie tych informacji możesz teraz jednym kliknięciem usuwać niepotrzebne pliki, kompresować zdjęcia z iPoda touch bez utraty ich jakości i wiele więcej.

niepotrzebne pliki iMyfone Umate

Nie przegap przeglądu oprogramowania aFoneSoft Umate Środek do czyszczenia iPhone'a >>


3 wskazówki, jak uzyskać więcej miejsca na dane w iPodzie touch

Porada 1 Usuń aplikacje, których nie używasz

Chociaż może nie zdajemy sobie sprawy, ale generalnie w naszym iPodzie touch jest kilka aplikacji, których po prostu już nie używamy. Po prostu pobieramy je, używamy przez kilka dni, a potem aplikacja po prostu siedzi w naszym iPodzie touch, zajmując cenne miejsce na naszym urządzeniu.

Przejdź do menedżera pamięci iPoda touch lub użyj aFoneSoft Umat ​​(Wersja systemu Windows/Wersja Mac), aby usunąć takie aplikacje, w tym te, których nie można było usunąć ręcznie.

Porada 2 Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki

Jeśli dużo przeglądasz z iPoda touch, pamięć podręczna przeglądarki może również zajmować dużo miejsca na iPodzie touch, co spowoduje zapełnienie pamięci iPoda. Chociaż pamięć podręczna przeglądarki jest tworzona, aby zapewnić szybsze przeglądanie, ale zbyt duża pamięć podręczna jest niepotrzebna. Możesz wyczyścić pamięć podręczną w ustawieniach przeglądarki lub za pomocą aFoneSoft Umat ​​(Wersja systemu Windows/Wersja Mac) całkowicie usuwa pamięć podręczną Safari, pliki cookie i historię.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft Umate Pro

Porada 3 Unikaj podwójnego zapisywania zdjęć

Jeśli do robienia zdjęć używasz trybu HDR, pamiętaj, że zdjęcie zostanie zapisane w iPodzie touch dwukrotnie. Jedna będzie wersją normalną, a druga będzie wersją HDR. Upewnij się, że zachowujesz tylko jedną kopię zdjęć i usuń drugą kopię, aby zaoszczędzić miejsce.

Skorzystaj z powyższych wskazówek, aby zarządzać pamięcią iPoda touch i upewnij się, że zawsze masz w niej miejsce do przechowywania ulubionych treści.

Gorące artykuły