Znacznik iOS 13 daje sztuczki do edycji zrzutów ekranu po zrobieniu

STRONA GŁÓWNA > > Znacznik iOS 13 daje sztuczki do edycji zrzutów ekranu po zrobieniu

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

iOS 13 wprowadza nową funkcję edycji zrzutu ekranu po zrobieniu. Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć zrobić zrzut ekranu w iOS 13. Może chcesz pokazać znajomemu zabawny tekst, który otrzymałeś, lub chcesz zapisać pewne informacje. Tak czy inaczej, może się zdarzyć, że będziesz musiał edytować zrzut ekranu z tego czy innego powodu. Tutaj możesz mieć pełną recenzję narzędzia do oznaczania zrzutów ekranu w iOS 13.

Jakie są nowe funkcje zrzutów ekranu w iOS 13?

Wcześniej, kiedy zrobiłeś zrzut ekranu i chciałeś go edytować na iOS, musiałeś przejść do Zdjęć i rozejrzeć się za swoim zrzutem ekranu, a następnie załadować go do aplikacji do edycji. W iOS 13 to się zmieniło, a edycja zrzutu ekranu jest znacznie łatwiejsza. Funkcja znaczników, której można używać do rysowania lub edytowania zdjęć, jest teraz lepiej zintegrowana z procesem. Wystarczy jedno dotknięcie zaraz po zrobieniu zrzutu ekranu, aby edytować go za pomocą znaczników i zapisać.

Ciekawe wskazówki dotyczące narzędzia do oznaczania zrzutów ekranu w iOS 13

Oto kilka wskazówek, które mogą ułatwić korzystanie z nowego procesu edycji zrzutów ekranu w systemie iOS 13:

Jak uzyskać dostęp do narzędzia do oznaczania zrzutów ekranu w iOS 13?

Gdy zrobisz zrzut ekranu, w rogu ekranu pojawi się mała miniatura ujęcia. Wystarczy dotknąć miniatury, a zostaniesz automatycznie przeniesiony do znaczników, gdzie możesz edytować zrzut ekranu w dowolny sposób, zanim go zapiszesz. Jeśli nie chcesz go edytować, po prostu przesuń miniaturę, a zostanie zapisana w rolce z aparatu. Później, jeśli zmienisz zdanie, możesz po prostu znaleźć zrzut ekranu w Zdjęciach i edytować go w znacznikach, tak jak zwykłe zdjęcie.

narzędzie do oznaczania zrzutów ekranu

Jak edytować zrzut ekranu w iOS 13 za pomocą narzędzia do oznaczania

Jest kilka różnych rzeczy, które możesz zrobić ze zrzutem ekranu za pomocą znaczników:

narzędzie do oznaczania zrzutów ekranu

Czy możemy wyłączyć funkcje znaczników zrzutów ekranu w iOS 13?

Obecnie nie można wyłączyć funkcji znaczników zrzutów ekranu w systemie iOS 13. Jeśli jednak nie chcesz edytować zrzutu ekranu za pomocą znaczników, po prostu przesuń miniaturę, która pojawia się w rogu podczas robienia zrzutu ekranu.

Co powinieneś zrobić, jeśli zrzuty ekranu zajmują zbyt dużo miejsca w iOS 13?

Zrzuty ekranu mogą rzeczywiście zajmować dużo miejsca, jeśli nie będziesz ostrożny. Są to szczegółowe obrazy, co oznacza, że ​​pliki mogą być dość duże. Dlatego dobrym pomysłem jest korzystanie z aplikacji innej firmy, takiej jak aFoneSoft iPhone Cleaner Win aby zrobić miejsce na iPhonie / iPadzie w iOS 13. Może to zaoszczędzić dużo miejsca na wiele sposobów.

Wypróbuj za darmo

Najważniejsze cechy zrzutów ekranu iOS 13:

Jak skompresować zrzuty ekranu z iOS 13?

Krok 1: Podłącz urządzenie z systemem iOS 13 do komputera i uruchom aFoneSoft iPhone Cleaner (po zainstalowaniu).
Krok 2: Kliknij zakładkę „Zdjęcia” w interfejsie domowym. Powinien powiedzieć, ile możesz zaoszczędzić, kompresując zdjęcia.
Krok 3: Kliknij "Kopia zapasowa i kompresja”. Zacznie tworzyć kopie zapasowe zrzutów ekranu i zdjęć oraz bezstratnie je kompresować.

skompresuj zrzut ekranu

Sugeruje się również uruchomienie „Niepotrzebnych plików” z interfejsu domowego do wyczyść pamięć podręczną zdjęć za darmo.

aFoneSoft Umate Pro to jedna z najbardziej zaawansowanych gumek do usuwania danych dla iPhone'a, dzięki której odzyskanie danych jest prawie niemożliwe.
Nie tylko odzyskuje dużo miejsca na iPhonie, ale także usuwa prywatne dane z iPada i iPoda touch bez możliwości ich odzyskania.
-- Zaaplikowany

Chociaż wykonywanie zrzutów ekranu jest często konieczne, mogą one również zająć dużo miejsca. Jeśli je skompresujesz lub trwale usuniesz za pomocą Umate Pro, pomoże to odzyskać miejsce na urządzeniu z systemem iOS 13.

Gorące artykuły