iOS 11/11.4 nie uruchomi aplikacji 32-bitowych, jak to zrobić?

STRONA GŁÓWNA > > iOS 11/11.4 nie uruchomi aplikacji 32-bitowych, jak to zrobić?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Aplikacje w iOS 11/iOS 11.4, Apple oficjalnie wycofało wsparcie dla aplikacji 32-bitowych. Wszystkie 32-bitowe aplikacje nie otworzą się i zmuszą programistę do wydania zaktualizowanej wersji 64-bitowej.

Sklep z aplikacjami nie będzie już zawierał żadnych 32-bitowych aplikacji, które użytkownicy mogliby pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu. Zmusi to programistów do tworzenia aplikacji 64-bitowych, jeśli chcą, aby ich aplikacje były dostępne dla użytkowników Apple.

Obsługa aplikacji 64-bitowych pojawiła się po raz pierwszy w iPhone'ie 5s, a następnie Apple stopniowo usuwało obsługę programów 32-bitowych.

Sekcja zgodności aplikacji: Identyfikuj aplikacje 32-bitowe

Istnieje sposób, dzięki któremu możesz zlokalizować 32-bitowe aplikacje i skutecznie usunąć je z urządzenia. W tym celu w Apple iOS 10.3 zintegrowano sekcję kompatybilności. Ta sekcja została wprowadzona, aby wyświetlić listę wszystkich 32-bitowych aplikacji, które są teraz przestarzałe i nie nadają się do użytku w nowej wersji iOS. Tę sekcję zgodności aplikacji można znaleźć, przechodząc do aplikacji ustawień. Aplikacja ustawień zawiera wszystkie 32-bitowe aplikacje, których nie można już uruchomić na urządzeniu.
Aplikacje na iOS 11

Krok 1. Przejdź do następującego miejsca docelowego pliku Ogólne>ustawienia>informacje.
Krok 21. Kliknij Konsultacje.

Po kliknięciu przycisku aplikacji mogą się zdarzyć dwie rzeczy. Zobaczysz pustą stronę bez zaciągniętych aplikacji lub kilka aplikacji pojawi się przed tobą. Jeśli na liście nie ma żadnych aplikacji, oznacza to, że wszystkie aplikacje są aktualne i 64-bitowe. Jeśli w tej sekcji wymieniono jakieś aplikacje, kliknięcie tych aplikacji przeniesie Cię do ekranu zgodności aplikacji.
Przed Tobą pojawi się powiadomienie, że następujące aplikacje spowalniają Twoje urządzenie i nie będą działać w przyszłości. IOs11 nie pozwoli Ci już korzystać z tych aplikacji na Twoim urządzeniu i najlepiej je usunąć i pobrać ich zaktualizowane wersje ze sklepu App Store.

Co więc możesz zrobić, jeśli wszystkie Twoje ulubione aplikacje są w formacie 32-bitowym? Jeśli nie masz ios11, to nie musisz nic robić. Nie ma potrzeby uaktualniania systemu iOS, jeśli chcesz nadal korzystać z ulubionych aplikacji. Jeśli jednak zaktualizowałeś system do iOS 11/11.4, możesz go obniżyć. Oto jak możesz to zrobić.

Jak obniżyć wersję iOS 11/11.4 do iOS 10?

Jeśli nowa wersja beta systemu iOS nie jest dla Ciebie i chcesz mieć przestarzałą wersję systemu iOS, te kroki pomogą Ci obniżyć wersję systemu iOS z 11 do 10. Te kroki są naprawdę proste i mogą je wykonać każdy, kto ma trochę wiedzy technicznej wiedza.

Zmień ios 11 na IOS 10

1. Musisz mieć zainstalowaną najnowszą wersję ITunes na swoim komputerze lub laptopie. Przejdź do witryny Apple i pobierz stamtąd najnowszą wersję.
2. Następnym krokiem jest pobranie pliku obrazu przywracania iOS 10.3.3. Jeśli masz zainstalowaną publiczną wersję beta iOS na swoim urządzeniu, jak większość użytkowników, pobierz również publiczną wersję beta iOS10.3.3.
3. Aby pobrać plik obrazu, musisz podać swój identyfikator użytkownika Apple i hasło, a po zalogowaniu pobrać odpowiedni plik obrazu.
4. Podłącz urządzenie Apple do komputera Mac lub laptopa, na którym zainstalowałeś iTunes.
5. Po tym nadszedł czas, aby przełączyć urządzenie iOS w tryb odzyskiwania. Jeśli posiadasz iPhone'a 7, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk zmniejszania głośności i przycisk zasilania, aż na ekranie pojawi się logo ITunes z kablem. Będzie to oznaczać, że wszedłeś w tryb odzyskiwania.
6. Po przejściu urządzenia w tryb odzyskiwania pojawi się komunikat. Wiadomość poprosi o pozwolenie na przywrócenie do starszej wersji systemu iOS. Jeśli pracujesz na komputerze Mac, przytrzymaj klawisz opcji i kliknij przywróć. W systemie Windows przytrzymaj klawisz Shift i kliknij przywróć.
7. Teraz przejdź do lokalizacji pliku, do którego pobrałeś plik obrazu beta w drugim kroku i kliknij go.
8. Aby przejść na wersję iOS10, kliknij przycisk przywracania i pozwól magii się wydarzyć.
9. Poczekaj na zakończenie procesu. Nie trać cierpliwości, ponieważ cały ten proces wymaga dużo czasu. Po zakończeniu całego procesu konieczne będzie ponowne wprowadzenie identyfikatora użytkownika Apple i hasła.
10. Teraz downgrade jest zakończony. Możesz wybrać przywrócenie urządzenia z kopii zapasowej lub skonfigurowanie go od podstaw. Wybór nalezy do ciebie.

aFoneSoft Umate Pro: zbiorcza dezinstalacja wszystkich 32-bitowych aplikacji

Jeśli chcesz zbiorczo odinstalować wszystkie 32-bitowe aplikacje, aFoneSoft Umate Pro to najlepszy program do tego. Może z łatwością usuwać aplikacje, filmy, niepotrzebne i tymczasowe pliki oraz wiele innych typów plików.

Polecamy wiele znanych mediów aFoneSoft Umate Pro, aby być wydajnym środkiem czyszczącym, jak MacWorld, Zrobić użytek z, cultofmacItp

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jak tego użyć

Krok 1. Pobierz i zainstaluj aFoneSoft Umate na komputerze Mac lub komputerze i podłącz urządzenie Apple do systemu.

Krok 2. Uruchom program i kliknij szybkie skanowanie i pozwól Umate zrobić swoją magię.
czyszczenie danych iPhone'a

Krok 3. Na ekranie sieci kliknij przycisk czyszczenia aplikacji, a następnie wybierz wszystkie nieużywane aplikacje, które już nie wymagają lub stały się nieaktualne.
odinstaluj ios 11 32-bitowe aplikacje

Gorące artykuły