Jak łatwo przenosić zdjęcia z iPhone'a do iCloud Storage? [Obsługiwane iOS 15]

STRONA GŁÓWNA > > Jak łatwo przenosić zdjęcia z iPhone'a do iCloud Storage? [Obsługiwane iOS 15]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 2 września 2021 r.

Rzeczywiście, zdjęcia na iPhonie mogą zajmować dużo miejsca, co sprawi, że Twoje urządzenie stanie się powolne i powolne. W przypadku wielu starych iPhone'ów pamięć iPhone'a jest bardzo ograniczona i rzadko może zaspokoić ogromne zapotrzebowanie na przechowywanie danych. W tej sytuacji wiele osób spróbuje przenieść zdjęcia z iPhone'a do pamięci iCloud. Jeśli jesteś w tej kategorii, ten artykuł jest próbą wyciągnięcia go na pierwszy plan.

1. Jak przenieść zdjęcia z iPhone'a do iCloud Storage

Przenoszenie zdjęć do iCloud z urządzeń iOS nie jest trudnym zadaniem. Można to łatwo zrobić za pomocą kopii zapasowej iCloud. Zanim przeniesiesz zdjęcia z iPhone'a do iCloud, pamiętaj, że na każde konto iCloud przydzielane jest tylko 5 GB wolnego miejsca. Dlatego jeśli wyczerpałeś to miejsce i masz dużo zdjęć do przesłania, możesz rozważyć uaktualnienie swojego konta iCloud lub przejść do następnej części tego artykułu, aby znaleźć inny sposób na uzyskanie większej ilości wolnego miejsca.

Teraz wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak przenieść zdjęcia do iCloud.

Krok 1: Przejdź do „Ustawienia” na swoim urządzeniu i wybierz opcję „iCloud”.

Krok 2: Włącz opcję "Kopia zapasowa iCloud" stąd i możesz dotknąć przycisku "Utwórz kopię zapasową teraz", aby natychmiast wykonać kopię zapasową urządzenia i przenieść zdjęcia do iCloud.

przenoszenie zdjęć do icloud

Ograniczenia zapisywania zdjęć w iCloud

Chociaż umieszczenie zdjęć iPhone'a w iCloud wydaje się łatwe, ma to rzeczywiście pewne ograniczenia dotyczące synchronizacji danych iPhone'a. Możesz sprawdzić listę poniżej.

Tylko ze względu na powyższe ograniczenia, wprowadzimy bezpłatny sposób na zmniejszenie ilości miejsca na zdjęcia dla Twojego iPhone'a.

2. Alternatywny sposób na zaoszczędzenie większej ilości miejsca na przechowywanie większej liczby zdjęć [WOLNY]

Biorąc pod uwagę dużą liczbę zdjęć, które mamy dzisiaj, pamięć naszego telefonu szybko się zapełnia, zanim się zorientujesz. Ale z powodu ograniczonej przestrzeni dyskowej iCloud i złożonej operacji tworzenia kopii zapasowej iTunes lepiej znaleźć sposób wyczyść iPhone'a i zoptymalizuj pamięć iPhone'a w dłuższej perspektywie.

Zamiast przenosić zdjęcia z iPhone'a do iCloud, możesz w pełni wykorzystać aFoneSoft Darmowe funkcje Umate, aby uwolnić przestrzeń. aFoneSoft Umate może dobrze zarządzać zdjęciami na iPhonie / iPadzie / iPodzie Touch. Tutaj przedstawimy Ci 3 bezpłatne opcje.

aFoneSoft Umate jest w rzeczywistości prosty i łatwy w użyciu, otrzymuje wiele pozytywnych recenzji od macworld.co.uk, Makeuseof.com , Cultofmac.com itp. Możesz go najpierw pobrać i zainstalować.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Kroki, aby wyczyścić pamięć podręczną zdjęć, skompresować zdjęcia lub wyeksportować zdjęcia z iDevice za pomocą aFoneSoft Umate (Obsługiwane iOS 15)

Możesz zarządzać swoimi zdjęciami na iDevice za pomocą 3 opcji, a pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić, jest uruchomienie programu na komputerze PC lub Mac, a następnie podłączenie do niego urządzenia iOS w celu skanowania.

Możesz korzystać z tych wszystkich wspaniałych funkcji totalnie wolny, nie musisz za to płacić!

1 opcja: Jeśli chcesz tylko wyczyścić pamięć podręczną zdjęć, wybierz opcję „Zdjęcia” na karcie „Zwolnij przestrzeń jednym kliknięciem”.

wyczyść pamięć podręczną zdjęć na iPhonie

2 opcja: Jeśli chcesz skompresować wszystkie zdjęcia z iPhone'a, kliknij przycisk "Kopia zapasowa i kompresja". Spowoduje to odzyskanie 75% miejsca na zdjęcia.

kompresuj i eksportuj zdjęcia z iPhone'a

3 opcja: Możesz też masowo usuwać lub eksportować zdjęcia do komputera, po prostu kliknij "Eksportuj i usuń”, aby zwolnić ogromne miejsce na iPhonie. W ten sposób wszystkie oryginalne zdjęcia zostaną zapisane na komputerze, dzięki czemu możesz nawet pominąć krok usuwania zdjęć do iCloud, ponieważ będziesz mieć kopię zapasową na komputerze.

usuń zdjęcie

Wskazówka

Istnieje kilka zaawansowanych funkcji dla wersja Pro które możesz uaktualnić za pośrednictwem produktu.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły