Dlaczego mój iPod Touch ulega awarii nawet po aktualizacji do iOS 15?

STRONA GŁÓWNA > > Dlaczego mój iPod Touch ulega awarii nawet po aktualizacji do iOS 15?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 2 września 2021 r.

Dlaczego mój iPod Touch ulega awarii (nawet po aktualizacji do iOS 15)? Być może spotkałeś się z tym problemem w pewnym momencie. Otwierasz pobraną aplikację, ale zanim się zorientujesz, po prostu się zawiesza. Na iPodzie Touch mogą wystąpić awarie, podobnie jak program na komputerze, z różnych powodów, ale dobrą rzeczą jest to, że jest to rzadsze.

Ale to sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej frustrujące, jeśli tak się stanie. Przyczyną awarii iPoda Touch może być pełna pamięć urządzenia, aplikacje innych firm i uszkodzone pliki. Jednak bez względu na przyczynę istnieją sposoby naprawienia awarii iPoda Touch.

złoty iPod touch

Część 1 Co powinienem zrobić, gdy iPod touch ciągle się zawiesza?

Jeśli Twój iPod Touch zawiesza się nawet w iOS 15, ważne jest, aby dowiedzieć się, jak go zresetować. Zwłaszcza jeśli nie reaguje po naciśnięciu przycisku. Wykonaj poniższe czynności, aby zresetować iPoda Touch.

Krok 1: Ustaw przełącznik blokady w pozycji zablokowanej, a następnie z powrotem.

Krok 2: Następnie przytrzymaj jednocześnie przyciski Menu i Odtwórz/wstrzymaj przez 8 sekund, aż pojawi się logo Apple. Być może będziesz musiał powtórzyć ten krok, jeśli początkowo nie działa.


Część 2 4 wskazówki, jak unikać awarii iPoda touch (obsługiwany iOS 15)

Awaria iPoda Touch może się zdarzać raz na jakiś czas. Istnieje jednak wiele rzeczy, które można zrobić, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii iPoda Touch nawet w najnowszym systemie iOS 15. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, które mogą pomóc uniknąć tego scenariusza.

1 Regularnie sprawdzaj aktualizacje aplikacji iOS 15

Jest to jeden ze sposobów, który może pomóc uniknąć awarii iPoda Touch, zwłaszcza po zaktualizowaniu iPoda touch do iOS 15. Po prostu obejmuje aktualizowanie aplikacji w dowolnym momencie. Jak tylko pojawi się aktualizacja, możesz wybrać aktualizację wszystkich lub jednej na raz. Sklep z aplikacjami ma sposób ostrzegania o aktualizacji, wyświetlając czerwone kółko w górnej części ikony sklepu z aplikacjami. Możesz także sprawdzić iTunes na swoim komputerze, jeśli nie przechowujesz sklepu z aplikacjami na swoim iPodzie Touch.

Sprawdź aktualizacje

2 Usuń i ponownie zainstaluj uszkodzone dane

Gdy zauważysz uszkodzone dane, ważne jest, aby natychmiast je usunąć i ponownie zainstalować. Zajmie to długą drogę do naprawienia awarii iPoda Touch lub jakiejkolwiek szansy na awarię iPoda Touch, nawet zanim to się stanie. Usunie również dane lokalne lub inne powiązane treści. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z elementem ryzyka, ale jeśli wygodnie jest podjąć ryzyko, przejdź przez wymagany proces i usuń dane.

3 Odzyskiwanie wolnego miejsca Hude na iPodzie touch (obsługiwany iOS 15)

Pamiętaj, że jedną z przyczyn awarii iPoda Touch jest brak spacji na Twoim urządzeniu. Zwolnienie większej ilości miejsca na iPodzie Touch pomoże zmniejszyć ryzyko awarii. Jednokierunkowa aFoneSoft Umate czystsze Windows /aFoneSoft Umate czystsze Mac pomoże to oczyścić iPoda Touch i zwolnić więcej miejsca. Jego zdolność do czyszczenia dzienników awarii i uszkodzonych plików pomaga również uniknąć awarii iPoda touch.

aFoneSoft Umate jest uważany za najlepszy na świecie środek czyszczący do iPoda Touch, który zwalnia miejsce na iPhone'a, iPada i iPoda Touch i jest kompatybilny z iOS 1 i iPhone 15. Jest łatwy w użyciu, wystarczy jedno kliknięcie, aby wyczyścić ogromną przestrzeń dla Twojego iPoda Touch. Inne niesamowite cechy aFoneSoft Umate pokazano poniżej.

aFoneSoft Umate środek do czyszczenia iPoda Touch (iOS 15)

Wypróbuj za darmo

Oszczędzanie miejsca na iOS

Jak korzystać aFoneSoft Umate dla większej ilości miejsca

Krok 1: zainstalować aFoneSoft Po zainstalowaniu Umate na komputerze stacjonarnym lub laptopie podłącz iPoda Touch do komputera stacjonarnego lub laptopa.

podłącz iPoda Touch do komputera

Krok 2: Teraz otwórz oprogramowanie i kliknij przycisk Skanuj. Po zakończeniu skanowania wyświetla szczegółowe informacje o tym, ile miejsca na urządzeniu iPod Touch można zwolnić.

skanowanie pamięci

Krok 3: Kliknij przycisk Wyczyść przy konkretnym elemencie, który chcesz wyczyścić.

czyste przechowywanie

4 Wyłącz aplikacje działające w tle

Nie ma potrzeby, aby aplikacje działały w tle, gdy nie są potrzebne. Dzieje się tak, ponieważ umożliwienie im działania prawdopodobnie pożre pamięć procesora i żywotność baterii.

Zobaczysz wszystkie uruchomione aplikacje na liście po dwukrotnym kliknięciu przycisku Strona główna. Aby wyczyścić uruchomione aplikacje, których nie potrzebujesz w tej chwili, możesz po prostu nacisnąć okno aplikacji i przesunąć je w górę.

uruchamianie aplikacji wyłączonych

Gorące artykuły