iPhone Porady

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

Jak odblokować iPhone'a

Czy Twój iPhone był zamurowany podczas aktualizacji do iOS 13/12/11 lub podczas wykonywania niektórych operacji na swoim iPhonie? Ten post oferuje kilka sposobów na odblokowanie iPhone'a.

6 najważniejszych wskazówek dotyczących Kik Messenger, które musisz wiedzieć

Komunikator Kik jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów na świecie, ten tekst pokaże Ci najczęściej zadawane pytania i wskazówki dotyczące tej aplikacji.

Gdzie jest ustawienie profilu na iPhonie?

Ten tekst skupia się na najczęściej zadawanych 4 pytaniach dotyczących ustawienia profilu iOS: Co to jest profil konfiguracji iOS? Jak to stworzyć? Gdzie to jest i jak usunąć.

Jak wyłączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe?

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla Apple ID jest ważnym środkiem bezpieczeństwa. Ten tekst pokaże Ci, jak wyłączyć i włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Kompletny przewodnik na temat korzystania ze zdjęć na żywo na iPhonie

Zobacz pełny przewodnik na temat korzystania ze zdjęć na żywo na iPhonie i przesyłania zdjęć na żywo z iPhone'a na komputer.

Wszystko, co musisz wiedzieć o skrótach Siri w iOS 15

Rzuć okiem na nowe funkcje skrótów Siri w wersji iOS 15 i jak tworzyć szorty Siri w tym samouczku.

Dlaczego nie można dodawać zakładek w przeglądarce Safari na iPada/iPhone'a? Oto poprawka

Dlaczego nie mogę dodać zakładek w przeglądarce Safari na iPadzie? Po prostu nie może zapisywać zakładek. Przeczytaj ten artykuł, jeśli masz również ten problem. Oto, jak naprawić problem z dodawaniem zakładek w przeglądarce Safari na iPadzie/iPhone'ie.

4 sposoby na odtwarzanie YouTube w tle lub przy wyłączonym ekranie na iPhonie/iPadzie

Jeśli szukasz sposobu na odtwarzanie muzyki/wideo z YouTube w tle podczas korzystania z innej aplikacji, w tym poście znajdziesz skuteczne metody 4, aby to zrobić.

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Twój numer przed dzwonieniem na iPhone'a?

W artykule opisano, w jaki sposób możesz się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Twój numer przed dzwonieniem na iPhonie.

Jak korzystać z iMessage na komputerze z systemem Windows

iMessage jest dobry, ale czy mogę uzyskać iMessage na moim komputerze? Jeśli masz to samo pytanie, przeczytaj artykuł, który oferuje cztery sposoby korzystania z Apple iMessage dla Windows.

Jak naprawić błąd występujący podczas aktywacji iMessage?

W artykule omówiono 8 sposobów naprawienia błędów występujących podczas aktywacji iMessages. Możesz łatwo naprawić błędy aktywacji iMessage i problemy z nimi.

Jak sprawdzić, czy iPhone jest odblokowany bez karty SIM?

Jak sprawdzić, czy iPhone jest odblokowany bez karty SIM? Po przeczytaniu tego posta dokładnie poznasz odpowiedzi.

[Rozwiązano] Facebook nie działa - jak naprawić?

Denerwują Cię problemy z działaniem Facebooka? Przygotowujemy ten artykuł, aby pomóc Ci rozwiązać problemy z niedziałającym Facebookiem.

[Szybki i łatwy] Jak wykonać połączenie kontaktów iPhone'a

Zastanawiasz się, jak połączyć kontakty iPhone'a? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, jak wykonać iPhone'a łączyć kontakty z szybkimi i łatwymi sposobami.

Jak grać w gry iMessage w iOS 15/14/13/12/11

W tym artykule przedstawiono szczegółowe informacje na temat grania w gry iMessage, gdy użytkownicy uaktualniają swoje urządzenie z systemem iOS do systemu iOS 15, 14, 13, 12 lub iOS 11

[Nie mogę przegapić] Jest aFoneSoft Bezpieczne Fixppo?

Ta oficjalna recenzja z aFoneSoft odpowie na pytanie „Czy” aFoneSoft Fixppo bezpieczny?'. Nie wahaj się czytać dalej.

Viber nie działa na moim iPhonie? Sprawdź Napraw tutaj

Dlaczego Viber nie działa na moim iPhonie? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, jak naprawić ten problem z Viberem, który nie działa w przypadku iPhone'a. Nie przegap tego i spróbuj.

Zapomniałeś hasła do notatki? Jak odblokować Note na iPhonie?

Zapomniałeś hasła do notatki iPhone'a? Zastanawiasz się, jak odblokować aplikację do notatek bez hasła? Ten post pomoże Ci usunąć hasło bez kłopotów.

Dlaczego Spotify ciągle się zawiesza? Oto pełne rozwiązania!

Dlaczego Spotify ciągle się zawiesza? Oferujemy 11 najlepszych rozwiązań, które pomogą Ci szybko rozwiązać problem na telefonie i komputerach!

Jak tworzyć grupy kontaktów na iPhonie (2021)

Potrzebujesz utworzyć grupy kontaktów na iPhonie? Ten post pokazuje nie tylko, jak tworzyć grupy kontaktów iPhone'a, ale także niektóre powiązane problemy, które mogą dotyczyć zarządzania kontaktami iPhone'a.

[2021] Jak naprawić błąd TikTok?

Usterki TikTok stały się ostatnio powszechne, o czym wspomina wielu użytkowników. Czy chcesz rozwiązać ten problem w prosty sposób? Czytaj dalej, aby wiedzieć!

Jak zmienić tło wiadomości / iMessage na iPhonie?

Ten post oferuje 2 sposoby, które pomogą Ci zmienić tło wiadomości / iMessage na iPhonie.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Skype?

Artykuł zawiera osiem wskazówek, aby potwierdzić, czy zostałeś zablokowany przez znajomego Skype'a.

8 szybkich rozwiązań problemu z brakiem połączenia z telegramem

Telegram się nie łączy? Ten post oferuje 8 szybkich sposobów, które pomogą Ci rozwiązać problem z połączeniem telegramu. Nie wahaj się sprawdzić.

Jak sprawdzić, czy Twój telefon został zhakowany?

Jak stwierdzić, czy Twój telefon został zhakowany lub śledzony, jest obecnie jednym z najczęstszych problemów. Sprawdź ten post, aby dowiedzieć się, czy ktoś włamuje się do Twojego telefonu i jak chronić iPhone'a przed hakerami, nawet jeśli używasz iOS 12.

Najbardziej kompletny przewodnik dotyczący zmiany Apple ID w App Store

W poście wyjaśniono, jak zmienić Apple ID w App Store oraz 6 typowych pytań i problemów dotyczących Apple ID. Przyjdź i znajdź to, co może Ci pomóc!

[Wskazówki i wskazówki] Jak przekazywać pocztę głosową na iPhone'a

Chcesz wiedzieć, jak przekazywać pocztę głosową na iPhone'a? Nie martw się. W tym poście znajdziesz wszystkie wskazówki i porady dotyczące tego tematu. Nie wahaj się czytać dalej.

Gmail nie ładuje się na iPhonie? Oto rozwiązania!

Gmail nie ładuje się na iPhonie? Oferujemy 5 wskazówek, jak łatwo to naprawić!

Obrazy WhatsApp nie wyświetlają się w galerii? Oto rozwiązanie!

Być może zauważyłeś, że pliki multimedialne WhatsApp, takie jak obrazy, czasami nie są wyświetlane w Twojej galerii. Tutaj przedstawimy najlepsze rozwiązanie takich problemów. 

[Nie można przegapić] Jak przesłać zdjęcia iPhone'a na Dysk Google

Chcesz wiedzieć, jak przesyłać zdjęcia z iPhone'a na dysk Google? Jesteś we właściwym miejscu i nie możesz przegapić tego posta, w którym znajdziesz wszystkie wskazówki i porady dla Ciebie.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika Kik?

Czy chcesz zmienić fajniejszą nazwę użytkownika Kik? W tym artykule wyjaśnimy, czy można zmienić nazwę użytkownika Kik.

Jak zadzwonić do kogoś z zablokowanego numeru

Chcesz zadzwonić do znajomego, który zablokował Twój numer telefonu, ale nie wie, jak to zrobić? Artykuł mówi na dwa sposoby, jak zadzwonić do kogoś z zablokowanego numeru.

Jak odblokować dostęp z przewodnikiem na iPhonie bez hasła?

Czy masz zablokowany dostęp z przewodnikiem na iPhonie? Dowiedz się, jak odblokować dostęp z przewodnikiem na iPhonie w tym przewodniku informacyjnym.

[Rozwiązano] YouTube nie działa w Safari

Oferujemy 9 wskazówek, jak naprawić YouTube, który nie działa w Safari tylko w domu!

Zapomniałeś hasła WiFi na iPhonie? Oto rozwiązania

Zapomniałeś hasła do Wi-Fi na iPhonie? Nie martw się. Z łatwością znajdziesz wszystkie najlepsze sposoby rozwiązania tego problemu.

Jak naprawić Apple Watch Series 1/2/3, który nie ładuje się do 100%?

Twój Apple Watch Series 3 nie ładuje się lub nie można go naładować do 100% po aktualizacji do systemu watchOS 4.3? Powody i poprawki znajdziesz tutaj!

Top 7 witryn do wysyłania anonimowych wiadomości tekstowych

Chcesz wysłać do kogoś SMS-y anonimowo? Ten tekst pokaże Ci 7 witryn, które mogą pomóc Ci wysyłać anonimowe wiadomości tekstowe.

[Wskazówki i wskazówki] Jak udostępnić kalendarz na iPhonie

Jeśli również zastanawiasz się, jak udostępnić kalendarz na iPhonie, nie możesz przegapić tego artykułu, w którym znajdziesz porady i wskazówki na ten temat.

Jak zmienić styl i rozmiar czcionki na iPhonie z / bez Jailbreaking (obsługiwany iOS 15/14/13/12)?

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak zmienić rozmiar i styl czcionki na telefonie iPhone, iPadzie i iPodzie touch z lub bez jailbreakingu (obsługiwany system iOS 15/14/13/12).

[Nie można przegapić] Wskazówki i porady dotyczące rozwiązywania błędów przywracania iPhone'a

Nie wiesz, co zrobić z błędami przywracania iPhone'a? W takim razie nie możesz przegapić tego postu, który zawiera wszystkie przydatne wskazówki i triki na ten temat.

Jak wyłączyć / wyłączyć pocztę głosową na iPhonie (2021)

Chcesz wyłączyć pocztę głosową na swoim iPhonie? Nie denerwować. W tym artykule dowiesz się, jak wyłączyć lub wyłączyć pocztę głosową na iPhonie.

Top 6 anonimowych aplikacji tekstowych

Jeśli chcesz wysłać anonimowy tekst do znajomych lub rodziny, jesteś we właściwym miejscu. Tutaj przedstawimy Ci 6 najlepszych anonimowych aplikacji tekstowych.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię w Internecie (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Artykuł zawiera cztery wskazówki, jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię w sieci, oraz dodatkową wskazówkę dotyczącą tworzenia kopii zapasowych danych z telefonu iPhone w systemie iOS 15/14/13/12 lub starszym.

Jak zaktualizować iPhone'a bez Wi-Fi? Oferowane 3 sposoby (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Chcesz zaktualizować iPhone'a bez Wi-Fi? Nie martw się. Ten post pomoże Ci wykonać aktualizację iOS 15/14/13/12 bez Wi-Fi.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na WhatsApp?

W artykule omówiono pięć sposobów, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię w WhatsApp i możesz potwierdzić, czy zostałeś zablokowany, czy nie.

Jak naprawić brak aktualizacji Apple Watch Series 1/2/3?

Jeśli Twój zegarek Apple Watch Series 3/2/1 nie jest w stanie zaktualizować do najnowszego systemu watchOS 4.2 lub starszego, możesz przeczytać ten artykuł, aby znaleźć prawdziwe poprawki bez utraty danych.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię w iMessage?

Artykuł oferuje 3 sposoby potwierdzenia, czy ktoś zablokował Cię w iMessage oraz dodatkową wskazówkę dotyczącą tworzenia kopii zapasowych wiadomości iMessages na iPhonie, nawet jeśli używasz iOS 12.

[Wskazówki i wskazówki] Jak zapisywać i wyświetlać filmy Vimeo na iPhonie

Potrzebujesz zapisywać filmy Vimeo na iPhonie? Tutaj znajdziesz porady i wskazówki dotyczące zapisywania i przeglądania filmów z iPhone'a Vimeoon. Nie przegap i czytaj dalej.

Jak naprawić iPhone'a nie wykrywającego karty SIM (iOS 15/14/13/12 w zestawie)

Zdarza się wielu użytkownikom iPhone'a, że ​​iPhone nie wykrywa karty SIM. Tutaj oferujemy 7 metod rozwiązywania problemu na iPhonie, nawet jeśli używasz iOS 12/13/14/15.

Jak wyłączyć sterowanie głosowe w telefonie iPhone XR / XS / XS Max / X / 8 / 7 / 6 / 5?

Chcesz wyłączyć sterowanie głosowe na iPhonie? W tym artykule znajdziesz wszystkie wskazówki i porady dotyczące wyłączania sterowania głosowego w telefonie iPhone XR / XS / XS Max / X / 8 / 7 / 6 / 5.

6 najlepszych sposobów znajdowania ukrytych aplikacji na iPhonie

Niektóre aplikacje są ukryte, ale nie wiesz, jak je znaleźć? Nie martw się. Ten post pokaże 6 najlepszych sposobów znajdowania ukrytych aplikacji na iPhone XR / XS / XS Max / X / 8 / 7 / 6 / 5.

Jak korzystać z iPhone'a bez karty SIM

Czy chcesz przekazać swoim dzieciom starego iPhone'a w celu uzyskania określonych funkcji? W tym artykule znajdziesz 2 sposoby korzystania z iPhone'a bez wkładania karty SIM.

Wskazówki i porady dotyczące wiadomości o wirusie iPhone'a

Nie wiesz, jak radzić sobie z wiadomością wirusa iPhone'a? Nie martw się. Oto porady i wskazówki dotyczące tego tematu. Czytaj dalej i nie przegap tego artykułu.

Co oznacza księżyc na moim iPhonie i wiadomości tekstowej?

Co oznacza księżyc na moim iPhonie lub wiadomościach tekstowych? Tutaj znajdziesz nie tylko odpowiedź, ale także poznasz wskazówki dotyczące odzyskiwania wiadomości tekstowych na iPhonie.

Wskazówki i porady dotyczące ręcznego przywracania iPhone'a

W tym artykule znajdziesz najlepsze wskazówki i porady dotyczące ręcznego przywracania telefonu iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X / 8 / 7 / 6 / 5.

Jak ominąć hasło iPhone'a bez przywracania (obsługiwany iOS 15)

iPhone jest zablokowany i nie możesz przypomnieć sobie hasła? W artykule opisano 3 sposoby na ominięcie hasła iPhone'a bez przywracania (obsługiwany iOS 15).

[Naprawiono] Twitter nie działa na iPhonie? Najlepsze rozwiązania 11 tutaj

Twitter nie działa na iPhonie? Nie martw się, ponieważ wszystkie skuteczne rozwiązania zostaną przedstawione w tym artykule. iOS 13/12/11/10/9/8 jest dobrze obsługiwany.

Dlaczego TikTok nie odtwarza filmów? Kompletny przewodnik po naprawie

Filmy TikTok nie są odtwarzane z powodu wielu usterek. Spróbuj rozwiązać problemy, wykonując kilka prostych, ale przydatnych kroków opisanych w tym artykule!

Jak zresetować iPhone'a za pomocą przycisków?

Artykuły mówią, jak zresetować iPhone'a za pomocą przycisków, w tym iPhone'a X, iPhone'a 8, iPhone'a 7, iPhone'a 6s i wcześniejszych wersji.

Snapchat nie działa? 7 sposobów, aby to naprawić

Czy Twój Snapchat nie działa? Nie martw się, ponieważ ten post na blogu wyjaśnia 7 sposobów, w jakie użytkownicy Androida i iPhone'a mogą ponownie uruchomić Snapchata.

Czy wiadomości iMessages są bezpłatne? Znajdź odpowiedź tutaj

Czy iMessages są bezpłatne na całym świecie? Nie możesz przegapić tego artykułu, który pokaże Ci wszystkie porady i wskazówki dotyczące pytania „czy wiadomości są bezpłatne”. Czytaj dalej.

Jak zsynchronizować wiadomości z iPhone'a na Maca

Przeczytaj ten tekst, aby dowiedzieć się, jak synchronizować wiadomości z iPhone'a na Maca i jak przesyłać wiadomości z iPhone'a na Maca.

7 najczęstszych niedziałających problemów i rozwiązań telegramu

Telegram nie działa? Oferujemy rozwiązania 7 najczęstszych problemów telegramów. Nie wahaj się sprawdzić!

Zoom nie działa? Jak to naprawić (Windows / Mac / Android / iPhone)

Czy Twój Zoom nadal działa? Ten artykuł zawiera systematyczne wskazówki, jeśli Zoom nie działa w systemie Windows, Mac, Android lub iPhone.

Co robi nowa aktualizacja iPhone'a? Wszystkie porady i wskazówki tutaj

Ten artykuł zilustruje, co zrobi dla Ciebie nowa aktualizacja iPhone'a. Nie wahaj się sprawdzić tutaj wszystkich porad i wskazówek.

Instagram ciągle się zawiesza? Najlepsze rozwiązania 7 dla użytkowników iPhone'a

Instagram ciągle się zawiesza z iPhone'a? Nie musisz się martwić. Istnieje 7 najlepszych rozwiązań do rozwiązania problemu z Instagramem w 2021 roku. Nie wahaj się wystawić czeku.

Jak naprawić AdBlock nie działa na YouTube [2021]

AdBlock nie działa w YouTube? Proponujemy dla Ciebie 6 trików w 2021 roku.

Co oznacza przywracanie iPhone'a? Czy istnieje jakaś alternatywa do przywracania iPhone'a?

Co oznacza przywracanie iPhone'a? W artykule przedstawiono szczegółowe informacje na temat przywracania iPhone'a i alternatywy dla przywrócenia iPhone'a.

Jak korzystać z dwóch kont Kik na jednym iPhonie (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

Chcesz używać dwóch kont Kik na jednym iPhonie? Nie martw się. Istnieje kilka najważniejszych powiązanych wskazówek, które należy przestrzegać przed i po zmianie kont Kik na iPhonie.

4 szybkie i proste sposoby zmiany adresu domowego na iPhonie

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmienić adres domowy na iPhonie, zapoznaj się z tym artykułem. Oferujemy 4 szybkie i proste sposoby pomocy.

Jak zsynchronizować iPhone'a z komputerem Mac bez iTunes

Coraz więcej użytkowników Apple zastanawia się, jak zsynchronizować iPhone'a z komputerem Mac. W tym artykule znajdziesz najlepsze wskazówki dotyczące synchronizowania iPhone'a bez iTunes na Macu.

Mikrofon Snapchat nie działa? 9 sposobów, aby to naprawić

Pytasz, dlaczego mój mikrofon Snapchat nie działa? W tym poście omówiono niektóre powody, dla których Twój mikrofon Snapchat nie działa, i wyjaśniono 9 sposobów rozwiązania tego problemu.

Jak się dowiedzieć, że ktoś zablokował lub usunął Cię w WeChat (obsługiwany iOS 15)

Artykuł oferuje sposoby na poznanie, że ktoś zablokował lub usunął Cię w WeChat oraz jak odzyskać lub wyeksportować dane w WeChat (obsługiwane przez iOS 15).

[Kompleksowy samouczek] Jak zaktualizować iPhone'a

W tym poście dowiesz się, jak zaktualizować oprogramowanie układowe iPhone'a bez iz komputerem. Nie wahaj się znaleźć więcej informacji, które Ci pomogą.

Jak zaimportować kontakty Google do iPhone'a?

W tym poście omówiono 2 proste sposoby importowania kontaktów Google do iPhone'a. Działają nawet jeśli używasz iPhone'a X z systemem iOS 12. Idź i sprawdź to!

Najlepsze 4 darmowe sposoby synchronizacji kontaktów programu Outlook z iPhonem

Jak zsynchronizować kontakty programu Outlook z iPhonem? Ten samouczek zawiera 4 bezpłatne rozwiązania umożliwiające synchronizację kontaktów programu Outlook z iPhonem.

[Nie można przegapić] Jak wyświetlić zarchiwizowane wiadomości w aplikacji Messenger

Nie wiesz, jak wyświetlić zarchiwizowane wiadomości w aplikacji Facebook Messenger? Oto porady i wskazówki, których nie możesz przegapić, aby zobaczyć zarchiwizowane wiadomości w aplikacji komunikatora.

Jak sprawdzić iMessages online?

W tym artykule znajdziesz kilka najważniejszych wskazówek, jak sprawdzać i wyświetlać wiadomości iMessages online.

Comcast Email nie działa na iPhonie? Najlepsze metody 6 tutaj

Ten post pokaże Ci 6 najlepszych metod naprawy wiadomości e-mail Comcast, która nie działa na iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max / XR / XS / X / 8 / 7 / 6 / 5.

10 najlepszych sposobów ładowania iPhone'a bez ładowarki (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

Chcesz naładować iPhone'a o niskim poziomie naładowania, ale nie masz ładowarki? W tym artykule przedstawiono 10 najlepszych sposobów ładowania iPhone'a bez ładowarki (obsługiwany system iOS 15/14/13/12).

Jak pobrać i zaufać niestandardowej aplikacji dla przedsiębiorstw na iPhone'a?

W tym artykule dowiesz się, jak pobrać i zaufać niestandardowej aplikacji korporacyjnej na iPhone'a ze szczegółowymi instrukcjami i objaśnieniami.

Jak zsynchronizować kalendarz z komputera Mac na iPhone'a

W tym artykule opisano szczegółowo, jak zsynchronizować kalendarz z komputera Mac na iPhone'a za pomocą 4 sposobów. Możesz to teraz sprawdzić.

Jak odzyskać zdjęcia HEIC na iPhonie z / bez kopii zapasowej?

Oto 3 przydatne wskazówki dotyczące odzyskiwania zdjęć HEIC na iPhonie za pomocą aFoneSoft D-Back Odzyskiwanie danych iPhone'a.

Jak zaktualizować iPhone'a do iOS 15/14/13/12 bez iTunes?

Jeśli szukasz metod aktualizacji iPhone'a do iOS 15/14/13/12/11.3 bez korzystania z iTunes, w tym artykule znajdziesz 2 sposoby.

[Naprawiono] usterka iPhone'a? Oto najlepsze rozwiązania

Masz problem z usterką ekranu iPhone'a? Nie martw się. Tutaj ten post zaoferuje najlepsze rozwiązania, jak naprawić usterkę iPhone'a, nawet z iOS 12.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Viber

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Viber? Artykuł oferuje 4 sposoby potwierdzenia tego i dodatkową wskazówkę dotyczącą tworzenia kopii zapasowych danych Viber na iPhonie, nawet jeśli używasz iOS 12.

[Łatwy i szybki] Jak uzyskać dostęp do notatek iPhone'a na PC

Potrzebujesz dostępu do notatek iPhone'a na PC? Ten post pokaże Ci wszystkie możliwe sposoby uzyskiwania dostępu do notatek z iPhone'a na komputerze PC lub Mac, w tym te zagubione i istniejące.

Jak korzystać z dwóch kont WeChat na jednym iPhonie?

Musisz zainstalować i uruchomić wiele kont WeChat na tym samym iPhonie. Nie martw się. Ten post zawiera najlepsze wskazówki dotyczące korzystania z dwóch kont WeChat na jednym iPhonie.

Brak dźwięku w YouTube? Oto pełna poprawka

Brak dźwięku w YouTube? Nie martw się. Post oferuje konkretne wskazówki, jak naprawić brak dźwięku w YouTube na iPhonie / iPadzie / Mac / Windows i Youtube bez dźwięku na Androida.

Czy mogę zmienić swój identyfikator WeChat? Jak to zrobić?

Czy mogę zmienić mój identyfikator WeChat i jak zmienić identyfikator WeChat? Jeśli masz takie pytanie, ten artykuł pomoże Ci znaleźć odpowiedź i kroki, jak zmienić swój identyfikator WeChat.

Jak korzystać z WhatsApp bez numeru telefonu?

Chcesz korzystać z WhatsApp, ale nie masz numeru telefonu lub nie chcesz używać swojego numeru telefonu? Artykuł oferuje rozwiązania dotyczące korzystania z WhatsApp bez numeru.

[Wszystko w jednym] Odzyskiwanie hasła e-mail na iPhonie

Zapomniałeś hasła do poczty e-mail? W tym artykule znajdziesz najlepsze sposoby odzyskania hasła do poczty e-mail na iPhonie. Wykonaj to odzyskiwanie hasła e-mail bez wahania.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne zablokowanego iPhone'a?

Jeśli zapomniałeś hasła do swojego iPhone'a, możesz całkowicie ominąć ekran blokady, korzystając z metod 3 wymienionych w tekście.

Oprogramowanie / narzędzie do ponownego uruchamiania iPhone'a, którego nie możesz przegapić

W tym artykule znajdziesz najlepsze oprogramowanie do ponownego uruchamiania iPhone'a. Nie wahaj się czytać dalej.

Jak zlokalizować kogoś przez WhatsApp bez jego wiedzy?

W tym poście przedstawiono 5 przydatnych rozwiązań, które pomogą Ci śledzić czyjąś lokalizację i dane za pośrednictwem WhatsApp bez ich wiedzy.

6 sposobów na naprawienie postu na Instagramie zablokowanego podczas wysyłania

Post na Instagramie utknął podczas wysyłania, ale nie masz pojęcia, jak to naprawić? Nie martw się. W tym artykule wymieniono 6 sposobów, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Jak śledzić zgubiony iPhone bez lub za pomocą Find My iPhone

Zastanawiasz się, jak znaleźć zgubionego iPhone'a bez znajdowania mojego iPhone'a? Nie przejmuj się tym, ten post pomoże Ci śledzić zgubiony iPhone i eksportować dane z utraconego iPhone'a.

Jak odblokować iPhone'a bez przycisku Home

Nie możesz odblokować iPhone'a z powodu zepsutego ekranu? Nie martw się. Ten post pokaże Ci, jak odblokować iPhone'a bez naciskania lub używania przycisku Home.

Gdzie jest ekran aplikacji i danych na iPhonie?

Jak dostać się do ekranu aplikacji i danych po otrzymaniu nowego lub starego iPhone'a? Artykuły zawierają szczegółowe instrukcje, które obsługują również iOS 12.

Jak dodać urządzenie do iCloud?

Jak dodać urządzenie do mojego konta iCloud? Post mówi, jak dodać urządzenie do iCloud na iPhonie (w tym iOS 15) lub na Macu, jak usunąć urządzenie z konta iCloud i kilka wskazówek, jak lepiej korzystać z iCloud.

Jak rozłączyć zegarek Apple bez iPhone’a 2021

Czy można sparować Apple Watch bez iPhone'a? Oczywiście przeczytaj ten post, a dowiesz się w łatwy i szybki sposób, jak sparować Apple Watch bez iPhone'a.

Jak sprawdzić oryginalny iPhone

Są ludzie, którzy płacą pełne koszty i otrzymują odnowione lub fałszywe iPhone'a. W tym poście znajdziesz kilka wskazówek, jak sprawdzić, czy kupujesz oryginalny iPhone.

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Facebook Messengerze

Wysyłasz wiadomości do znajomych na Messengerze, ale nigdy nie otrzymujesz odpowiedzi? Zastanawiasz się, czy zostałeś zablokowany? Tutaj mówi, jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Facebook Messengerze.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o wysłanych, ale niedostarczonych wiadomościach na FB

Wysłałeś wiadomości na Facebooku, ale nie mówi się, że zostały dostarczone? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym problemie z Facebook Messenger.

2 iPhone'y odbierające te same wiadomości tekstowe, jak to naprawić?

2 iPhone'y odbierają te same wiadomości tekstowe, ale nie wiesz, jak to zrobić? Artykuł przedstawia przyczynę i rozwiązania tego problemu, a Ty możesz go łatwo rozwiązać, nawet używając iOS 11.3.

Wskazówki i porady dotyczące tworzenia kopii zapasowej iPhone'a 7 na komputerze

Jak wykonać kopię zapasową mojego iPhone'a 7 na komputerze? Nie martw się. Istnieją wskazówki i porady dotyczące łatwego tworzenia kopii zapasowych iPhone'a 7 na komputerze z systemem Windows i Mac.

[Rozwiązano] 7 najlepszych sposobów naprawy aplikacji pogodowej nie działającej na iPhonie

Zastanawiasz się, dlaczego aplikacja Pogoda nie działa na iPhonie? Ten artykuł pokaże Ci odpowiedź na to pytanie, a także wszystkie 7 najlepszych poprawek.

Jak pobierać aplikacje powyżej 150 MB bez Wi-Fi na iPhone'a?

Nie wiesz, jak pobierać aplikacje powyżej 150 MB lub 100 MB bez Wi-Fi na iPhone'a? Nie martw się. W tym artykule znajdziesz porady i wskazówki dotyczące tego tematu.

7 najlepszych sposobów naprawy aparatu iPhone'a włącza się samoczynnie

Znalazłeś aparat iPhone'a sam się włącza? Nie denerwować. Ten problem można łatwo rozwiązać za pomocą 7 najlepszych sposobów w tym artykule. Nie wahaj się czytać.

Jak przeglądać wiadomości tekstowe Verizon online (obsługiwane iOS 15)

Czy chcesz przeglądać wiadomości tekstowe Verizon w trybie online za pośrednictwem jej witryny bezprzewodowej? Ten tekst pokaże Ci proste kroki i nowy sposób przeglądania starszych tekstów Verizon.

Jak odświeżyć kontakty WhatsApp na iPhonie

Nie wiesz, jak odświeżyć kontakty WhatsApp? Możesz dowiedzieć się, jak odświeżyć kontakty WhatsApp na iPhonie i porady dotyczące nie można odświeżyć kontaktów WhatsApp na iPhonie.

[Rozwiązany problem] Kalendarz iPhone'a nie synchronizuje się z Outlookiem

Zauważyłeś, że kalendarz iPhone'a nie synchronizuje się z wymianą programu Outlook? Ten artykuł oferuje 3 najlepsze sposoby i najlepszy alternatywny sposób na zapisanie kalendarza w celu rozwiązania tego problemu.

Jak tworzyć i wysyłać GIF w WhatsApp na iPhone (2021)

Chcesz wiedzieć, jak wysłać GIF na WhatsApp? Nie denerwować. Ten post pokaże Ci, jak tworzyć i wysyłać GIF w WhatsApp na iPhone'a.

Jak skopiować kontakty z iPhone'a na kartę SIM?

W artykule opisano 2 sposoby kopiowania kontaktów z iPhone'a na kartę SIM i co należy zrobić przed rozpoczęciem procesu.

Jak ustawić iPhone'a w trybie odzyskiwania bez komputera?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak przełączyć iPhone'a w tryb odzyskiwania bez komputera, nie możesz przegapić tego artykułu.

Zdjęcia nie mówią o zdjęciach na iPhonie? 5 najlepszych porad i wskazówek tutaj

Ten artykuł pomoże Ci rozwiązać Zdjęcia, które mówią, że nie ma zdjęć na iPhonie za pomocą 4 najlepszych sposobów. Nie wahaj się czytać dalej.

6 najlepszych sposobów sprawdzania iPhone'a pod kątem wirusów lub złośliwego oprogramowania

Zawsze zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy Twój iPhone ma wirusa lub złośliwe oprogramowanie? Ten post oferuje 6 najlepszych sposobów sprawdzania iPhone'a pod kątem wirusów lub złośliwego oprogramowania i 5 metod do zrobienia.

Najważniejsze wskazówki dotyczące wyłączania automatycznej synchronizacji w iTunes (2021)

Jak mogę wyłączyć automatyczną synchronizację w iTunes? Znajdziesz najnowsze wskazówki, jak zatrzymać automatyczną synchronizację z iTunes na iPhone XR / XS / X / 8 (+) / 7 (+) / 6 (+) / 6S (+) w 2021 roku.

6 najlepszych sposobów przekazywania połączeń na iPhone'a

Nie chcesz odebrać telefonu lub nie wypada odbierać telefonu podczas pracy? Spokojnie. W tym artykule znajdziesz 6 najlepszych sposobów przekazywania połączeń na iPhone'a.

Jak sprawdzić, czy ktoś śledzi Twój iPhone

Czy chcesz powiedzieć, czy ktoś śledzi Twojego iPhone'a? Poznasz znaki dotyczące oprogramowania szpiegującego na iPhonie i wskazówki, jak je usunąć.

Jak wyczyścić port ładowania iPhone'a / iPada bez jego uszkodzenia?

Ten artykuł zawiera trzy przydatne wskazówki dotyczące czyszczenia portu ładowania telefonu iPhone, iPada lub iPoda touch.

Jak uzyskać dostęp do iCloud z iPhone'a?

Ludzie mogą chcieć uzyskać dostęp do danych iCloud bezpośrednio na iPhonie. Ten tekst pokaże, które dane iCloud można uzyskać na iPhonie i jak uzyskać dostęp do większej ilości danych iCloud.

Jak znaleźć zgubiony iPhone, który jest wyłączony?

Czy istnieje sposób na znalezienie zgubionego iPhone'a, który jest wyłączony? Sprawdź wskazówki zawarte w tym poście, aby znaleźć zgubiony iPhone i jak odzyskać dane z utraconego iPhone'a.

Jak usunąć lub scalić zduplikowane kontakty na iPhonie / iPadzie? --Bezpłatne metody

Artykuł uczy kilku bezpłatnych metod czyszczenia, łączenia lub usuwania duplikatów kontaktów na iPhonie, w tym bezpłatnej aplikacji na iOS, która zarządza kontaktami na iPhonie.

Przenieść się na iOS nie działa? Oto poprawka?

Przenieść na iOS nie działa? Nie martw się. W tym artykule poznasz najlepsze sposoby rozwiązania tego problemu, a także alternatywne narzędzie do Przenieś na iOS.

Jak wyszukiwać wiadomości tekstowe według daty z iPhone'a?

Chcesz wyszukiwać wiadomości tekstowe według daty? Nie przegap tego artykułu i istnieją 3 najlepsze sposoby wyszukiwania wiadomości tekstowych według daty na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch.

Jak pobierać aplikacje bez Apple ID/hasła Apple?

Czy można pobierać aplikacje bez identyfikatora Apple ID? Odpowiedź brzmi TAK! Oto 4 wskazówki dotyczące instalowania aplikacji na iPhonie bez wprowadzania hasła Apple ID.

Jak wysyłać notatki głosowe z iPhone'a na e-mail?

Chcesz wysłać wiele notatek głosowych z iPhone'a na e-mail, ale nie wiesz, jak to zrobić? Artykuł oferuje metody 3 pokazujące, jak wysyłać notatki głosowe z iPhone'a na e-mail.

Jak zapisać filmy Snapchat innych osób w rolce z aparatu na iPhonie?

W tym artykule przedstawiono kilka metod nagrywania filmów Snapchat innych osób i zapisywania ich w rolkach aparatu iPhone'a.

11 rzeczy, które musisz wiedzieć o iPhonie ciągle mówi, że połączenie nie powiodło się

Twój iPhone ciągle mówi, że połączenie nie powiodło się? Nie martw się o to. W tym poście dowiesz się, jak łatwo rozwiązać ten problem. Naucz się jak!

Jak naprawić czarny ekran aplikacji YouTube na iPhonie?

Masz problem z aplikacją YouTube z czarnym ekranem na iPhonie? Nie denerwować. W tym artykule dowiesz się, jak naprawić czarny ekran YouTube na iPhonie.

Jak dodać notatki głosowe do iTunes

Ten tekst pokaże Ci 2 sposoby łatwego dodawania notatek głosowych do iTunes.

iOS 14 ujawnia podgląd schowka, w tym większość używanych aplikacji

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o spoofingu schowka w większości używanych aplikacji, jak ujawniono w nowym iOS 14.

Skąd pobrać pliki oprogramowania układowego iPhone'a i jak przywrócić / zaktualizować iPhone'a za jego pomocą?

W tym artykule dowiesz się, skąd pobrać pliki oprogramowania układowego iPhone'a i jak używać plików oprogramowania do przywracania lub aktualizowania iPhone'a bez iTunes.

3 sposoby na obniżenie wersji/przejście z iOS Beta na oficjalny

Chcesz przejść z wersji beta iOS na starszą wersję? Ten tekst pokaże Ci 3 sposoby przejścia z iOS beta na oficjalny, na przykład powrót z iOS 15 beta 4/3/2/1.

Wskazówki i porady dotyczące wyświetlania zdjęć seryjnych na iPhonie

W tym poście otrzymasz dwie najlepsze opcje przeglądania zdjęć seryjnych na iPhonie. Czytaj dalej i nie wahaj się wypróbować preferowanych metod.

[Rozwiązano] Nie otrzymuję wiadomości e-mail na iPhonie

Nie możesz otrzymywać e-maili na iPhone'a? W tym poście oferowane będą zarówno podstawowe, jak i zaawansowane metody, aby łatwo rozwiązać problem z brakiem otrzymywania wiadomości e-mail w telefonie iPhone.

Jak ukryć status online na WhatsApp? [100% pracy]

Czy chcesz ukryć status online w WhatsApp, aby chronić swoją prywatność podczas rozmowy? Czytaj dalej, aby się uczyć!

Skąd wiesz, że ktoś zablokował Twój e-mail na Yahoo?

Czy to możliwe i jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował twoją pocztę na Yahoo? Artykuł zawiera odpowiedź i wskazówki, które warto wiedzieć.

Jak przenieść kontakty z „Na moim iPhonie” do iCloud

Nowe kontakty są zapisywane na moim iPhonie, ale nie na iCloud? W tym artykule opisano, jak łatwo przenieść kontakty z On My iPhone na iCloud oraz inne wskazówki dotyczące kontaktów iPhone'a.

Jak wykonać kopię zapasową iPhone'a, jeśli ekran jest uszkodzony?

Jeśli ekran Twojego iPhone'a jest uszkodzony i nie możesz wykonać kopii zapasowej danych jak zwykle przed wymianą ekranu, sprawdź tutaj wykonalne sposoby tworzenia kopii zapasowej uszkodzonego iPhone'a.

Jak wejść i wyjść z trybu odzyskiwania iPhone'a i trybu DFU (iPhone 13/12 w zestawie)

Ten post zawiera pełne informacje o tym, czym jest tryb odzyskiwania iPhone'a i tryb DFU, kiedy z nich korzystać oraz jak wchodzić i wychodzić z trybu odzyskiwania i trybu DFU.

Jak naprawić zablokowanie aktualizacji WeChat na iPhonie / iPadzie?

WeChat utknął podczas aktualizacji? Nie martw się. Ten post pokaże Ci, jak naprawić aktualizację WeChat, która zablokowała się w problemie z iPhonem / iPadem.

Najlepsze 12 porad i wskazówek, jak naprawić program Outlook, który nie działa na iPhonie

Znajdź aplikację Outlook nie działa na iPhonie? Nie denerwować. Tutaj znajdziesz 12 najlepszych porad i wskazówek, jak naprawić program Outlook, który nie działa w systemie iOS 15 beta 4/3/2/1.

Wskazówki dotyczące korzystania z dwóch WhatsApp w jednym iPhonie

Nie wiesz, jak korzystać z dwóch WhatsApp w jednym iPhonie? Tutaj pokażą 2 aplikacje, które pomogą Ci korzystać z 2 kont WhatsApp na 1 iPhonie. Możesz także dowiedzieć się, jak odzyskać brakujące wiadomości WhatsApp na iPhonie.

Jak naprawić WhatsApp nie otwiera się na iPhonie / iPadzie?

WhatsApp nie może otworzyć się na iPhonie? Ten post pokaże, jak naprawić WhatsApp nie otwiera się na iPhonie / iPadzie lub iPodzie touch (obsługiwany iOS 11.4).

Jak pobierać i zapisywać filmy z Facebooka na iPhone'a (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Zastanawiasz się, jak zapisywać filmy z Facebooka na iPhone'a? Tutaj dowiesz się, jak pobierać filmy z Facebooka na iPhone'a z najnowszym iOS 15, a także iOS 14/13/12.

Jak zrestartować iPhone'a bez ekranu

W tym artykule przedstawimy 2 sposoby ponownego uruchomienia iPhone'a bez ekranu.

Czy iPhone'y automatycznie zmieniają strefy czasowe? Znajdź odpowiedź tutaj

Zastanawiasz się, czy Twój iPhone automatycznie zmieni strefy czasowe? Nie wahaj się znaleźć wskazówek i wskazówek dotyczących tematu „czy iPhone automatycznie zmienia strefy czasowe”.

Wskazówki, jak wyświetlić hasło WiFi na iPhonie

W tym artykule dowiesz się, jak wyświetlić hasło Wi-Fi na iPhonie / iPadzie, jeśli zapomniałeś hasła i jak naprawić iPhone'a, który nie udostępnia hasła Wi-Fi, nawet jeśli używasz iOS 12.

3 opcje dotyczące zapisywania zdjęć WhatsApp z iPhone'a

Zastanawiasz się, jak zapisać zdjęcia WhatsApp z iPhone'a? Nie martw się. Ten post pokaże Ci 3 najlepsze opcje łatwego zapisywania zdjęć WhatsApp z iPhone'a.

Snapchat ulega awarii na iPhonie? 8 najlepszych rozwiązań tutaj

Zastanawiasz się, dlaczego Twój Snapchat nie działa? Znajdź odpowiedzi tutaj, a także 8 najlepszych poprawek dotyczących awarii lub niedziałania Snapchata.

TinyUmbrella Fix Recovery: Jak wyłączyć iPhone'a z trybu odzyskiwania

TinyUmbrella okazał się bardzo skuteczny w wyprowadzaniu iPhone'a z trybu odzyskiwania. Ten tekst pokaże Ci, jak korzystać z funkcji TinyUmbrella Fix Recovery.

Jak naprawić zablokowanie aktualizacji WhatsApp na iPhonie / iPadzie?

Aktualizacja WhatsApp utknęła podczas ładowania lub oczekiwania na iPhonie? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, jak rozwiązać problem – aktualizacja WhatsApp utknęła na iPhonie/iPadzie.

Jak wrócić do ekranu konfiguracji iPhone'a?

Post wyjaśnia, jak wrócić do ekranu konfiguracji iPhone'a i jak przywrócić kopię zapasową do zresetowanego iPhone'a. Działa nawet jeśli używasz iPhone'a X z systemem iOS 11.4.

Jak naprawić Apple Watch Series 1/2/3 zatrzymany na logo Apple w systemie watchOS 4.3/4.2/4.1?

Jeśli Twój zegarek Apple Watch utknął na logo Apple lub pętli rozruchowej w systemie watchOS 4.3/4.2/4.1/3, wypróbuj poniższe metody, aby rozwiązać ten problem.

Jak wysłać tekst zamiast iMessage na iPhonie (obsługiwany iOS 15/14)

W artykule opisano trzy sposoby wysyłania wiadomości tekstowych zamiast iMessages oraz sposób tworzenia kopii zapasowych wiadomości tekstowych i iMessages z iPhone'a na komputer (obsługiwany iOS 15/14).

Jak usunąć kontakty bez nazwy na iPhonie / iPadzie?

Chcesz usunąć kontakty bez nazw na iPhonie lub zbiorczo usunąć kontakty bez numerów? Wypróbuj bezpłatną aplikację na iOS, aby łatwo wyczyścić puste kontakty z iPhone'a.

Skype nie działa na iPhonie w iOS 10/11/12/13? 8 najlepszych sposobów tutaj

Czy denerwuje Cię problematyczny Skype na Twoim iPhonie? W tym artykule zostanie zaproponowanych 8 najlepszych sposobów rozwiązania Skype, który nie działa na iOS 10.

Jak sortować zdjęcia iPhone'a według daty wykonania

Potrzebujesz sposobu na sortowanie zdjęć iPhone'a według daty wykonania? Ten post pokaże Ci najlepszy sposób, z którego można korzystać na prawie wszystkich iPhone'ach, iPadach i iPodach touch.

Powiadomienie o połączeniach Wi-Fi ciągle się pojawia? Naprawiony

Powiadomienie o połączeniach przez Wi-Fi wciąż się pojawia? Nie martw się. W tym artykule znajdziesz 11 najlepszych sposobów na zatrzymanie powiadomień o połączeniach przez Wi-Fi.

Dlaczego mój iPad nie łączy się z Wi-Fi? Oto 10 najlepszych poprawek! (2021)

Dlaczego mój iPad nie łączy się z Wi-Fi? Oto kilka najlepszych sposobów naprawy iPada, który nie może połączyć się z Wi-Fi. Po prostu czytaj dalej i dowiedz się, jak.

[Rozwiązany] Jak naprawić błąd synchronizacji WhatsApp na iPhonie

Możesz się zastanawiać, dlaczego synchronizacja WhatsApp ma obecnie problemy na iPhonie. Tutaj znajdziesz powody i rozwiązania, jak naprawić błąd synchronizacji WhatsApp.

Top 6 porad i wskazówek, aby naprawić Snapchat nie odświeży się na iPhonie

Napotkałeś problem z niemożliwością odświeżenia Snapchata? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, jak najlepiej rozwiązać 6 sposobów rozwiązania Snapchata, który z łatwością nie odświeży problemu na iPhonie.

Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Twój numer przed wysyłaniem SMS-ów?

Nadal wysyłasz wiadomości do znajomych, ale nigdy nie otrzymujesz odpowiedzi? Artykuł oferuje metody 3, jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Twój numer przed wysyłaniem SMS-ów.

Najlepsze 4 sposoby drukowania kalendarza z iPada

Potrzebujesz wydrukować kalendarz z iPada? Ten post pokaże Ci wszystkie możliwe i łatwe sposoby drukowania kalendarza z iPada, a także z iPhone'a i iPoda touch.

Najlepsze 3 sposoby zapisywania filmów z Instagrama w rolce z aparatu

Chcesz zapisać filmy z Instagrama w rolce z aparatu? Nie martw się. Ten post pokaże Ci 3 najlepsze metody zapisywania filmów z Instagrama w rolce z aparatu.

Jak korzystać z dwóch kont liniowych w jednym iPhonie?

Chcesz mieć dwa konta Line tylko na jednym iPhonie? Nie martw się. Przeczytaj ten post, a znajdziesz kilka najważniejszych wskazówek, jak korzystać z wielu kont Line na jednym iPhonie.

Praktyczny przewodnik po naprawie Facebook Marketplace nie działa na iPhonie / Androidzie / PC

Czy Twój Facebook Marketplace nie działa na Twoim urządzeniu? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać typowe problemy związane z rynkiem i używać tej platformy do handlu.

Jak wyłączyć bibliotekę zdjęć iCloud bez usuwania zdjęć

Artykuły informują, jak wyłączyć bibliotekę zdjęć iCloud bez usuwania zdjęć na iPhonie i Macu oraz jak eksportować zdjęcia z iPhone'a na komputer jako kopię zapasową.

Jak wyłączyć iPhone'a z uszkodzonym ekranem?

Jak wyłączyć iPhone'a z uszkodzonym ekranem? Tutaj jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule dowiesz się, jak wyłączyć iPhone'a z uszkodzonym ekranem.

Wskazówki, jak zaufać komputerowi na iPhonie z uszkodzonym ekranem

Chcesz wykonać kopię zapasową lub przenieść dane z iPhone'a z uszkodzonym ekranem na komputer? Martwisz się, że możesz zaufać komputerowi? Śledź ten post, aby sprawdzić, czy możesz to zrobić i jak zabezpieczyć dane iPhone'a.

Najlepsze wskazówki i porady 9, aby naprawić Snapchat (wiadomości) nie zostaną wysłane na iPhone'a

Zastanawiasz się, dlaczego Twój Snapchat nie wyśle ​​na iPhone'a? Znajdź odpowiedź w tym artykule, który naprawi wiadomości Snapchata, które nie wysyłają problemów na iPhonie.

Jak wyświetlić zapisane karty kredytowe na iPhonie?

Chcesz zobaczyć zapisane informacje o karcie kredytowej na iPhonie? Ten post pokaże Ci, jak z łatwością dodawać i wyświetlać karty kredytowe na iPhone XR / XS Max / XS / X / 8 / 7 / 6 / 5.

Jak obniżyć wersję z iOS 15 do iOS 14.6/14 bez iTunes?

W tym artykule dowiesz się, jak przejść z nowej wersji iOS na starszą wersję bez iTunes. A dane też się nie zgubią.

9 najlepszych sposobów naprawy Snapchata nie pozwala mi zalogować się na iPhonie

Zastanawiasz się, dlaczego Twój Snapchat ciągle się wylogowuje? Znajdź odpowiedź i najlepsze rozwiązania 9 w tym poście, aby naprawić problem Snapcat, który nie pozwoli Ci się zalogować.

Jak zainstalować plik IPSW na iPhonie bez iTunes?

Jeśli nie chcesz, aby iTunes instalował plik IPSW na iPhonie, ten artykuł jest tym, czego potrzebujesz. Możesz użyć wydajnego narzędzia do przywracania IPSW do swoich celów.

Nie słyszysz wiadomości głosowych WhatsApp na iPhonie? Oto rozwiązania

Nie słyszysz wiadomości głosowych na WhatsApp lub wiadomości głosowych na WhatsApp są wyciszone? Nie martw się. Oto najlepsze rozwiązania, aby to naprawić, nawet jeśli używasz iOS 12.

Jak rozwiązać problem z obrazem YouTube w obrazie?

Obraz w obrazie w YouTube nie działa? Ten post zawiera pełne wskazówki, jak naprawić tryb Obraz w obrazie w YouTube, który nie działa na urządzeniach iPhone i Android.

Hotmail nie działa na iPhonie? 5 najlepszych rozwiązań tutaj

Jeśli Twój Hotmail nie działa na iPhonie, nie możesz przegapić tego artykułu, który zapewni najlepsze metody 5 rozwiązania tego problemu.

[Naprawiono 8 porad i wskazówek] Wideo Tumblr nie działa na iPhonie

Nie możesz oglądać filmów Tumblr na iPhonie? Nie denerwować. Ten post zawiera 8 porad i wskazówek, jak rozwiązywać filmy Tumblr, które z łatwością nie działają w przypadku iPhone'a.

[2021] Najlepsze rozwiązania problemów z Facebookiem – zbyt wiele przekierowań

Zmęczyło Cię zbyt wiele przekierowań podczas korzystania z Facebooka w Twojej firmie? Jesteśmy tutaj z najlepszymi rozwiązaniami dla Ciebie, dzięki którym możesz łatwo rozwiązać ten problem.

Jak zrestartować iPhone'a z komputera? Najlepsze metody 3 tutaj

Ten post zaoferuje najlepsze metody 3 do ponownego uruchomienia iPhone'a z komputera. Nie możesz tego przegapić i przeczytać teraz.

Jak czytać moje wiadomości tekstowe online na 4 różne sposoby?

Istnieje wiele sposobów przeglądania wiadomości tekstowych online, nawet jeśli zostały usunięte. W tym artykule pokażemy 4 różne sposoby czytania wiadomości tekstowych online.

Jak czytać wiadomości tekstowe innej osoby (Android i iPhone)

Chcesz wiedzieć, jak czytać czyjeś wiadomości tekstowe bez telefonu? Zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tym artykułem i omówiliśmy kilka przydatnych sposobów czytania wiadomości tekstowych z innego telefonu.

9 najlepszych sposobów naprawy iPhone'a 13/12/11/X/XS/XS Max/XR/11 ciągle się uruchamia

Nowy iPhone 13/12/11/X/XS/XS Max/XR/11 ciągle się restartuje? Nie denerwować. Ten post oferuje 9 najlepszych sposobów na naprawienie problemu z ponownym uruchamianiem iPhone'a 13/12/11/X/XS/XS Max/XR/11 z łatwością.

2 sposoby przywracania iPhone'a w trybie odzyskiwania z / bez iTunes

W tym artykule przedstawiono 2 sposoby przywracania iPhone'a w trybie odzyskiwania z / bez iTunes. I nie musisz się martwić, że Twoje dane zostaną usunięte.

Jak naprawić pionowe linie na iPhonie 13/12/11/X

Masz pionowe linie na swoim iPhonie? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, jak naprawić pionowe linie na iPhonie 13/12/11/X.

Jak przekazywać wiadomości tekstowe na iPhone'a bez wiedzy?

Chcesz przekazywać wiadomości tekstowe na inny telefon bez wiedzy innych osób? W artykule opisano kilka sposobów przesyłania pojedynczych lub wielu wiadomości tekstowych z iPhone'a.

2 sposoby na aktualizację iPhone'a z jailbreakiem do iOS 11/12

Jeśli szukasz sposobu na aktualizację swojego iPhone'a po jailbreaku, jesteś we właściwym miejscu. W tym poście wyjaśnimy 2 sposoby aktualizacji iPhone'a po jailbreaku do iOS 11/12/13/14/15.

Jak mieć 2 konta Snapchat na jednym iPhonie (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

Chcesz korzystać z wielu kont Snapchat tylko na jednym urządzeniu z systemem iOS? W tym artykule dowiesz się, jak mieć 2 konta Snapchat na jednym iPhonie (obsługiwany iOS 15/14/13/12).

Co oznacza „Odłączanie akcesoriów Bluetooth/sieci Wi-Fi w pobliżu do jutra”?

W tym poście wyjaśnimy, co oznacza „Odłączanie pobliskich sieci Wi-Fi do jutra” lub „Odłączanie akcesoriów Bluetooth do jutra” w iOS 11.

Tapeta na żywo nie działa na iPhone X / iPhone 8? Jak to naprawić? (Obsługa iOS 15)

Tapeta na żywo nie działa na iPhonie X/iPhone 8 na iOS 15/14/13/12/11.3 lub starszym? Dowiedz się, jak naprawić tapetę na żywo, która nie działa na iPhonie X / 8 i jak naprawić zamrożony ekran iPhone'a.