Jak ominąć hasło iPhone'a bez przywracania (obsługiwany iOS 15)

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak ominąć hasło iPhone'a bez przywracania (obsługiwany iOS 15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

iPhone раѕѕword zapewnia, że ​​Twoja prywatność jest w tym samym czasie, co zapobiega utracie ważnych danych, jeśli Twój iPhone jest skradziony lub zgubiony. Musimy jednak przyznać, że zapomnienie słowa iPhona może być wspaniałym przeżyciem. Twój telefon jest w zasięgu ręki i nie możesz go używać w żaden sposób! To również przerażające, gdy po kilkukrotnym wypróbowaniu kodu pojawia się komunikat „iPhone wyłączony”. W większości przypadków po sześciokrotnym wprowadzeniu błędnego hasła pojawia się komunikat „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes”.

Sądzę więc, że wątpisz, że odblokowanie iPhone'a bez hasła bez przywracania jest możliwe, no cóż! Ten artykuł zawiera sporo rozwiązań, dzięki którym możesz łatwo uratować wyłączony iPhone (obsługiwany iOS 15). ale zanim zaczniemy, myślę, że konieczne jest ustalenie, jaką blokadę chcesz ominąć.

1. Upewnij się, jaką blokadę chcesz ominąć

1. Blokada ekranu iPhone'a: ​​to omówimy w artykule. Ogólnie jest to 4- lub 6-cyfrowy kod ustawiony dla iPhone'a. Hasło będzie potrzebne, gdy Ty lub inne osoby chcecie otworzyć iPhone'a.

Blokada iPhone'a

2. Blokada iCloud: Jest to hasło do Twojego konta iCloud. Hasło musi zawierać litery (przynajmniej jedną wielką) i cyfry. Hasło będzie potrzebne po całkowitym zresetowaniu iPhone'a lub skonfigurowaniu iPhone'a jako nowego.

3, Sieć GSM/SIM-Lock: Twoja karta SIM od operatora/sieci GSM wymaga sieci, aby odblokować, a następnie możesz jej używać na swoim urządzeniu.

Wróćmy więc do tematu, w tym artykule przedstawimy trzy metody ominięcia hasła iPhone'a bez przywracania, a są one następujące:

2. Pomiń hasło iPhone'a bez przywracania przez Siri

Siri działa jako nasz rozsądny głos, udzielając odpowiedzi albo z treści na twoim iPhonie, albo surfując po internecie w twoim imieniu. Ale tylko niewielu wie, że Siri przypomina również o funkcji odblokowywania iPhone'a, gdy zapomnisz swoje słowo. Oto jak to zrobić (muszę przypomnieć, że ta metoda działa tylko na iOS 8. – iOS 10.1).

Krok 1. Przytrzymaj przycisk home przez kilka sekund. To aktywuje Siri. Następnie zapytaj Siri, która jest teraz godzina. Siri pokaże Ci ikonę zegara. Stuknij w nią, aby otworzyć funkcję zegara światowego.

Krok 2. Stuknij dodaj nowy zegar, a następnie po prostu wpisz dowolne słowa podczas wyszukiwania miasta. Stuknij słowa, aby wybrać opcję Zaznacz wszystko.

Krok 3. Wtedy iPhone da ci więcej opcji. Wybierz Udostępnij, a następnie stuknij ikonę Wiadomość i edytuj nową wiadomość. W polu Do stuknij dowolne słowa, a następnie naciśnij przycisk powrotu na klawiaturze.

Krok 4. Twoja treść tekstowa stanie się zielona. Teraz dotknij ikony dodawania, aby utworzyć nowy kontakt.

Krok 5. Wybierz „Dodaj zdjęcie” podczas tworzenia nowego kontaktu, a następnie przeglądania albumów w bibliotece zdjęć.

Krok 6. Naciśnij przycisk home po kilku sekundach, aby przejść do ekranu głównego iPhone'a!

Jeśli nie możesz odnieść sukcesu za pierwszym razem, być może w niektórych częściach działasz przez pomyłkę. Po prostu spróbuj więcej niż raz.

3. Odblokuj hasło iPhone'a przez iCloud Znajdź mój iPhone

Działa to tylko wtedy, gdy masz włączoną funkcję Znajdź mój telefon na swoim iPhonie. Dzięki tej niesamowitej funkcji iOS możesz łatwo zresetować iPhone'a bez uciekania się. Śledź operacje.

Krok 1. Idź do https://www.icloud.com/#find i zaloguj się za pomocą swojego identyfikatora i słowa kluczowego Apple ID.

Krok 2. Kliknij Wszystkie urządzenia na górze okna przeglądarki.

Krok 3. Stamtąd wybierz iPhone'a, który chcesz ominąć.

Krok 4. Kliknij Wymaż iPhone'a, aby usunąć żądane urządzenie iPhone i jego раѕѕсоdе.

Teraz możesz użyć Asystenta ustawień na swoim urządzeniu, aby przywrócić najnowszy przegląd iCloud i zajmie to dokładne dane.

4. Pomiń hasło iPhone'a bez przywracania przez trzecią stronę Tооl

Możesz też łatwo odblokować iPhone'a za pomocą aFoneSoft Odzyskiwanie systemu Fixppo iOS (obsługiwany iOS 15). To narzędzie do naprawy systemu iOS może naprawić różne problemy z systemem iOS na urządzeniu z systemem iOS i zapisać iPhone'a za pomocą zapomnianego hasła, jeśli zsynchronizowałeś iPhone'a z komputerem. Zobacz, co program może dla Ciebie zrobić:

700,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Napraw typowe problemy z iOS, takie jak iPhone zatrzymał się na logo Apple, Czarny ekran iPhone'a, iPad utknął w trybie odzyskiwania i więcej.
  • Działa nawet przy użyciu najnowszego iPhone'a 12/11/XS/XR/X/8 z systemem iOS 15, nie mówiąc już o poprzednich urządzeniach i wersjach iOS.
  • Może zaktualizować system iOS do najnowszej wersji, jeśli nie możesz go zaktualizować samodzielnie lub iTunes.
  • Jest dość łatwy w użyciu, a nowi użytkownicy iOS mogą go obsługiwać bez żadnych przeszkód.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jak ominąć hasło iPhone'a za pomocą aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS Fixppo?

Krok 1: Uruchom program i podłącz do niego swoje urządzenie. To narzędzie daje użytkownikom trzy tryby rozwiązywania problemów z iOS. Wybierz tryb zaawansowany.

Uwaga: tryb zaawansowany całkowicie ponownie zainstaluje system i usunie blokadę ekranu, ale ustawienia i dane na iPhonie również zostaną usunięte.

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Krok 2: Najpierw przełącz urządzenie w tryb DFU. Musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania i przycisk Home przez 8-10 sekund, a następnie zwolnić przycisk zasilania, ale nadal przytrzymać przycisk Home przez 5 sekund. Program przejdzie do następnego okna.

wejdź w tryb odzyskiwania w trybie standardowym

Jeśli program nie może przejść do następnego kroku. Następnie spróbuj przełączyć iPhone'a w tryb odzyskiwania, po prostu naciśnij i przytrzymaj przyciski zasilania i domu, aż zobaczysz ikonę „Połącz z iTunes” na ekranie iPhone'a.

Krok 3: Wybierz i pobierz oprogramowanie układowe i pozwól programowi automatycznie zweryfikować oprogramowanie układowe.

jak pobrać oprogramowanie?

Krok 4: Po rozpoczęciu procedury kliknij „Rozpocznij, aby naprawić”, aby usunąć blokadę ekranu na iPhonie.

skończyłem naprawiać urządzenie

Jest to tak proste, jak te 4 kroki, a Twój iPhone będzie działał poprawnie, jeśli wykonasz to pomyślnie. Jak widać, sterty są dość proste i aFoneSoft Odzyskiwanie systemu Fixppo iOS (Obsługiwane iOS 15) to najprostsza metoda ominięcia hasła iPhone'a bez przywracania. Pobierz i wypróbuj teraz!

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły