Czy mogę zmienić swój identyfikator WeChat? Jak to zrobić?

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Czy mogę zmienić swój identyfikator WeChat? Jak to zrobić?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Jednym z największych problemów z WeChat jest to, że większość aspektów Twojego konta WeChat jest sztywna. Jeśli na przykład chciałbyś sprzedać dobrze działające konto z dużą liczbą znajomych, musiałbyś utworzyć nowe konto WeChat i nie można zmienić identyfikatora starego konta.

Ten rodzaj sztywności konta wywołał wiele pytań, z których najważniejsze to: czy mogę zmienić mój identyfikator WeChat i jak zmienić mój identyfikator WeChat? W tym artykule dogłębnie zbadamy ten problem. Omówimy, co musisz wiedzieć o swoim identyfikatorze WeChat i operacji zmiany identyfikatora WeChat.

1. Różnica między identyfikatorem WeChat a nazwą WeChat?

Aby zrozumieć, jak działają, ważne jest, aby zacząć od wyjaśnienia, jaki jest Twój identyfikator WeChat i jaka jest Twoja nazwa WeChat. Twój identyfikator WeChat odnosi się do unikalnej nazwy, której używaliby Twoi znajomi, aby Cię wyszukać i dodać do swoich sieci. Z drugiej strony Twoja nazwa WeChat to nazwa wyświetlana na czacie ze znajomymi lub czatach grupowych. Możesz przejść do WeChat > ​​Ja, aby sprawdzić swoje imię i nazwisko oraz identyfikator.

nazwa wechat i identyfikator wechat

2. Czy mogę zmienić mój identyfikator WeChat?

Przejdźmy od razu do pytania, które zadaje sobie większość ludzi. Główną różnicą między identyfikatorem WeChat a nazwą WeChat jest to, że identyfikator WeChat można ustawić tylko raz i nie można go usunąć. Po ustawieniu Twój identyfikator WeChat jest dożywotni. Jedynym sposobem, aby to zmienić, jest utworzenie nowego konta WeChat z pożądanym identyfikatorem.

Warto również zauważyć, że podczas zakładania konta WeChat system przypisuje użytkownikowi domyślny identyfikator. Po zalogowaniu się na swoje konto WeChat masz jedną szansę na zmianę domyślnego identyfikatora na dowolny. Jeśli nie zmienisz domyślnego identyfikatora podczas rejestracji, masz 1-3 miesiące na zmianę identyfikatora. Następnie domyślny identyfikator staje się stały.

zmień identyfikator wechat

Możemy mieć tylko nadzieję, że WeChat ponownie rozważy te zasady. W rzeczywistości pewnego razu, 15 grudnia 2017 r., WeChat zezwolił grupie użytkowników na zmianę identyfikatora, więc jest nadzieja. W obecnej formie możesz zmienić swój identyfikator WeChat tylko raz.

Więc technicznie odpowiedź na to pytanie brzmi tak, możesz zmienić swój identyfikator WeChat. Ale masz tylko jedną szansę, aby to zrobić. Więc pielęgnuj go i wybierz identyfikator użytkownika, który będzie Ci odpowiadał.

3. Jak zmienić mój identyfikator WeChat?

Jeśli nie zmieniłeś domyślnego identyfikatora, wykonaj te proste kroki, aby dowiedzieć się, jak zmienić swój identyfikator WeChat;

potwierdź zmieniony identyfikator wechat

Teraz, gdy wiesz, jak zmienić identyfikator WeChat, pomyśleliśmy, że podzielimy się z Tobą innymi wskazówkami, które mogą ułatwić Ci korzystanie z WeChat.

4. Wskazówki, jak lepiej korzystać z WeChat

Podobnie jak w przypadku większości aplikacji na Twoim urządzeniu, utrata niektórych lub wszystkich danych na koncie WeChat może być łatwa. W takim przypadku potrzebujesz narzędzia do odzyskiwania danych, które pomoże Ci odzyskać dane, nawet jeśli nie masz kopii zapasowej. Kliknij tutaj aby zobaczyć, jak odzyskać historię WeChat na iPhonie.

Aby zapobiec utracie danych na swoim koncie WeChat, możesz utworzyć kopię zapasową wszystkich swoich wiadomości i ich załączników. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz łatwo i swobodnie tworzyć kopie zapasowe wiadomości WeChat na swoim komputerze.

WeChat przedstawia jedną z najbardziej przydatnych i popularnych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Teraz możesz łatwo zmienić swój identyfikator WeChat, wykonać kopię zapasową danych na swoim koncie WeChat, a nawet odzyskać przypadkowo usunięte dane WeChat.

Gorące artykuły