Jak skopiować kontakty z iPhone'a na kartę SIM?

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak skopiować kontakty z iPhone'a na kartę SIM?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 31 lipca 2020 r.

Pytanie

Niedawno przeniosłem się do nowego operatora sieci. Wszystkie moje kontakty są na moim iPhonie. Muszę je przenieść na moją nową kartę Sim, aby móc je zapisać. Jak mogę to zrobić, nie marnując zbyt wiele czasu? - Ocena

Sytuacja Marka jest wspólna dla wielu użytkowników iPhone'a. Jeśli jesteś w sytuacji Marka, będziesz szukał najszybszego sposobu kopiowania kontaktów z iPhone'a na kartę SIM. W tym artykule pokażemy, jak można to zrobić.

1. Czy mogę bezpośrednio skopiować kontakty z iPhone'a na kartę SIM?

Odpowiedź na powyższe pytanie może być rozczarowująca. iPhone'y nie obsługują zapisywania danych na karcie SIM. Dlatego nie będziesz mieć możliwości bezpośredniego kopiowania kontaktów z telefonu na kartę SIM w iPhonie. Nie powinno to jednak być zbyt niepokojące, ponieważ istnieją sposoby pośrednie, które omówiliśmy poniżej:

Karta SIM iPhone'a


2. Skopiuj kontakty iPhone'a na kartę SIM za pomocą telefonu z systemem Android

Aby pomyślnie przenieść kontakty z iPhone'a na kartę SIM, może być konieczne użycie telefonu z systemem Android. Jednak złożoność zależy od liczby kopiowanych kontaktów. Poniżej omówimy najlepsze metody kopiowania kilku kontaktów, wielu kontaktów, a nawet wszystkich kontaktów z iPhone'a na kartę SIM.

Tylko 1 lub 2 kontakty do przeniesienia na kartę SIM? Wypróbuj e-mail!

Jeśli chcesz skopiować tylko kilka kontaktów z iPhone'a na kartę SIM, możesz wysłać je e-mailem na telefon z Androidem, a następnie wyeksportować je na kartę SIM. Poniższe kroki powinny pomóc:

udostępnij kontakt na e-mail

Chcesz skopiować wiele lub wszystkie kontakty z iPhone'a na kartę SIM?

Użycie powyższej metody do przeniesienia kilku kontaktów z iPhone'a na kartę SIM jest łatwe. Ponieważ jednak możesz wysyłać kontakty z iPhone'a tylko jeden po drugim, jest to czasochłonne. Poniżej opisujemy lepszą metodę, która polega na zsynchronizowaniu kontaktów iPhone'a z iCloud, pobraniu ich za pomocą komputera, a następnie przeniesieniu ich na telefon z Androidem przed wyeksportowaniem ich na nową kartę SIM.

eksportuj-vcard-do-PC


3. Jeśli chcesz, iPhone Jailbreak to kolejny wybór

iPhone po jailbreaku ma mniejsze ograniczenia. Jeśli nie przeszkadza ci jailbreaking swojego iPhone'a, możesz to zrobić. Po jailbreaku iPhone'a możesz zainstalować aplikację znaną jako SIManager firmy Cydia. Dzięki tej aplikacji możesz dość łatwo skopiować wszystkie kontakty z iPhone'a na kartę SIM.

4. Lepszy sposób kopiowania kontaktów z iPhone'a

Gdy zdecydujesz się zmienić iPhone'a, musisz skopiować kontakty z iPhone'a na kartę SIM. Może to być czasochłonne. Mamy jednak lepsze sposoby, które mogą pomóc w przeniesieniu kontaktów z iPhone'a na iPhone'a. Napisaliśmy artykuł, który pomoże Ci się uczyć najlepszy sposób na kopiowanie kontaktów z iPhone'a.

iPhone'om brakuje funkcji, która umożliwiałaby użytkownikowi skopiowanie kontaktów bezpośrednio na kartę SIM. Utrudnia to przenoszenie kontaktów z jednego iPhone'a na drugi. Jeśli jednak zastanawiasz się, jak skopiować kontakty z iPhone'a na kartę SIM, ten artykuł rozwiąże Twoje problemy. Opisane tutaj metody będą działać dla każdej wersji iPhone'a, w tym nowo wydanego iOS 11.4.

Gorące artykuły