Skąd wiesz, że ktoś zablokował Twój e-mail na Yahoo?

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Skąd wiesz, że ktoś zablokował Twój e-mail na Yahoo?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 5 listopada 2020 r.

Czy wysłałeś wiadomość e-mail do kogoś na Yahoo i nadal nie otrzymałeś odpowiedzi kilka tygodni później? Czy uważasz, że dana osoba zablokowała Ci możliwość wysyłania jej/jej e-maili? Każdy wie, jak źle jest siedzieć i czekać na odpowiedź od naszych przyjaciół. Miło jest wiedzieć na pewno, czy dana osoba zablokowała Ci wysyłanie swoich e-maili - w ten sposób możesz przestać czekać i domyślać się, czy jest na nas wściekła. Ale czy to możliwe?

Yahoo e-mail

1. Jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Twój e-mail Yahoo?

Niestety, problem polega na tym, że nie można stwierdzić, czy ktoś zablokował Twoją pocztę e-mail w Yahoo. Nie ma możliwości, aby mieć 100% pewność, że ktoś zablokował Ci wysyłanie mu/jej e-maili. Gdy wyślesz wiadomość e-mail do osoby, która Cię zablokowała, nie otrzymasz powiadomienia o niepowodzeniu potwierdzającego, że wiadomość nie została dostarczona. Poza tym e-mail, który wyślesz, nigdy nie dotrze do ich skrzynki odbiorczej i nie będą wiedzieć, że wysłałeś im wiadomość.

czarnej listy

Jedynym sposobem, aby się dowiedzieć, jest to, że dana osoba nie odpowiada na Twój e-mail. Tak więc, jeśli wiadomość e-mail, którą wysyłasz, wymaga odpowiedzi, ale nie otrzymasz odpowiedzi, możliwe, że dana osoba zablokowała Twój e-mail i w związku z tym wiadomość e-mail nie została dostarczona.

2. Możesz spróbować kilku taktyk psychologicznych!

Czy jest więc jakiś sposób, aby dowiedzieć się, dlaczego zostałeś zablokowany na poczcie Yahoo? cóż, na poziomie technologii odpowiedź brzmi NIE, ale jesteśmy ludźmi i możemy użyć pewnych taktyk psychologicznych, aby to rozgryźć.

W rzeczywistości jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy dana osoba otrzymuje Twoje e-maile, jest sprawienie, by e-mail brzmiał pilniej. Na przykład możesz spróbować skłonić tę osobę do otwarcia wiadomości, używając bardzo pilnego tematu, takiego jak „Pilne! Odpowiedz JAK NAJSZYBCIEJ!” Możesz też wypróbować kontrowersyjny nagłówek wiadomości, który sprowokuje osobę do otwarcia wiadomości. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu kilku tygodni, prawdopodobnie dana osoba Cię zablokowała lub z jakiegoś powodu nie może odbierać Twoich wiadomości.

pilny tytuł yahoo

3. Przeczytaj pokwitowanie? Prawdopodobnie w ogóle nie może pomóc

Tak, ktoś może pomyśleć o potwierdzeniu odczytu, ale konta Yahoo i poczty internetowej nie mają systemu „potwierdzenia odczytu”. Jeśli konto nie jest powiązane z programem pocztowym do pobrania, takim jak Outlook lub Thunderbird, nie ma możliwości sprawdzenia, czy odbiorca otrzymał wiadomość. Co najmniej, osoba ta może całkowicie zignorować potwierdzenie odczytu, jeśli nie chce odpowiadać na twoje e-maile.

W pewnym sensie wydaje się, że nie ma sensu zastanawiać się, czy Twoi znajomi Cię zablokowali, czy nie, gdy nie otrzymujesz odpowiedzi – po prostu chcą ignorować Twoje e-maile.

Dodatkowa wskazówka: jak usunąć wiadomości e-mail z iPhone'a

W każdym razie, jeśli chcesz tylko usunąć wszystkie głupie e-maile, które wysłałeś do osoby, która Cię zablokowała, lub martwisz się, że Twoje konto e-mail może mieć problemy i mogło być dostępne dla innych osób, może to być dobry pomysł aby usunąć wszystkie e-maile z iPhone'a. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak usunąć wszystkie e-maile na swoim iPhonie.

Może być niemożliwe stwierdzenie, czy ktoś zablokował Twoją pocztę e-mail w Yahoo, z wyjątkiem sytuacji, gdy nie odpowiada na Twoje wiadomości przez dłuższy czas. Jeśli tak się stanie, wyślij im wiadomość e-mail na alternatywne konto, czasami sama poczta Yahoo może mieć problemy. W takim przypadku może być konieczne rozwiązanie problemu, zanim wiadomość będzie mogła zostać wysłana.

Gorące artykuły