Jak dodać notatki głosowe do iTunes

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak dodać notatki głosowe do iTunes

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

„Mam kilka notatek głosowych na moim iPhonie, ale nie wyświetlają się one w iTunes na moim komputerze. Nie chcę ich synchronizować, bo obawiam się, że zostaną nadpisane. Czy ktoś wie, jak umieścić notatki głosowe na moim koncie iTunes?”

Notatki głosowe powinny pojawić się jako lista odtwarzania w iTunes. Ale pojawią się tylko wtedy, gdy je tam przeniesiesz. Jeśli nigdy wcześniej nie przenosiłeś notatek głosowych do iTunes i obawiasz się, że stracisz je, jeśli zsynchronizujesz je z iTunes, poniższy artykuł zaoferuje Ci świetne rozwiązanie do dodawania notatek głosowych do iTunes bez ich utraty.

1. Przenieś notatki głosowe z iPhone'a na komputer / iTunes

Jednym z najłatwiejszych sposobów uzyskania notatek głosowych w iTunes jest przeniesienie ich najpierw na komputer i przeciągnięcie do iTunes. Problem polega na tym, że nie ma łatwych sposobów przesyłania danych z iPhone'a na komputer. Większość z nich jest żmudna i mało efektywna. Jeden z nich jest jednak zupełnie odwrotny. aFoneSoft D-Port to eksporter danych na iOS, który pomoże Ci łatwo przenieść wszystkie notatki głosowe z iPhone'a na komputer. Jego funkcje obejmują następujące elementy.

aFoneSoft Eksporter danych iPhone'a D-Port

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Pozwala użytkownikom łatwo dostęp do danych iCloud i kopii zapasowej iTunes, nawet jeśli nie masz dostępu do urządzenia z systemem iOS.
  • Możesz go użyć do wyeksportowania do 18 różnych typów danych, takich jak wiadomości, zdjęcia, kontakty, notatki i inne z iPhone'a, iPada lub iPoda touch na komputer.
  • Możesz także użyć go do utworzenia kopii zapasowej wszystkich danych na swoim urządzeniu lub po prostu wykonać kopię zapasową wiadomości z iPhone'a, danych WeChat i WhatsApp.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jak używać D-Port do przesyłania notatek głosowych do komputera?

Zacznij od pobrania i zainstalowania programu na swoim komputerze. Gdy to zrobisz, uruchom aFoneSoft D-Port, a następnie wykonaj te proste czynności, aby przesłać notatki głosowe do komputera.

Krok 1: W oknie głównym wybierz „Utwórz kopię zapasową i eksportuj z urządzenia”. Jeśli urządzenie nie jest podłączone do komputera, program może poprosić o jego podłączenie. Poczekaj, aż program wykryje urządzenie, a następnie kliknij „Eksportuj dane”.

eksportuj dane z iPhone'a

Krok 2: W następnym oknie będziesz musiał wybrać typ danych, które chcesz wyeksportować. W takim przypadku wybierz „Notatka głosowa” Kliknij „Dalej”, aby kontynuować.

wybierz typ danych

Krok 3: Program rozpocznie skanowanie urządzenia w poszukiwaniu wybranych danych. Po zakończeniu skanowania wybierz notatki głosowe, które chcesz wyeksportować z wyników w następnym oknie, a następnie kliknij „Eksportuj”, aby zapisać dane w określonym folderze na komputerze.

Przenieś notatki głosowe na swój komputer

Krok 4: Po zakończeniu procesu eksportu wystarczy uruchomić iTunes, a następnie przeciągnąć i upuścić przesłane notatki do zakładki Notatki głosowe w iTunes i gotowe.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

2. Dodaj notatki głosowe do iTunes za pomocą iTunes

Możesz także po prostu przenieść notatki głosowe do iTunes za pomocą samego iTunes. Oto jak się do tego zabrać.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj iTunes na swoim komputerze. Jeśli masz już iTunes na swoim komputerze, upewnij się, że używasz najnowszej wersji iTunes.

Krok 2: Podłącz iPhone/iPod do komputera, a następnie uruchom iTunes.

Krok 3: Kliknij przycisk urządzenia w lewym górnym rogu okna.

Krok 4: Wybierz kartę Muzyka, a następnie wybierz „Dołącz notatki głosowe”. Kliknij Zastosuj, a notatki głosowe zostaną zsynchronizowane z iTunes.

Synchronizuj notatki głosowe z iPhone'a do iTunes

Notatki głosowe będą przechowywane w folderze o nazwie „Notatki głosowe” w iTunes. Możesz je przeglądać na liście notatek głosowych w menu Listy odtwarzania w iTunes.

Gorące artykuły