Jak zmienić swoją nazwę użytkownika Kik?

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak zmienić swoją nazwę użytkownika Kik?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 29 lipca 2021 r.

Masz dość nazwy użytkownika na swoim koncie Kik? Czy chcesz to zmienić? W tym artykule zbadamy, czy można zmienić nazwę użytkownika Kik. Podzielimy się również z Tobą różnymi dostępnymi opcjami, jeśli chodzi o zarządzanie Twoim kontem Kik.

Czy można zmienić nazwę użytkownika Kik?

Niestety nie ma możliwości zmiany nazwy użytkownika Kik. Twoja nazwa użytkownika to Twoja tożsamość na Kik i jako taka jedynym sposobem na jej zmianę byłoby utworzenie nowego konta z innym adresem e-mail. Dla wielu nie jest to realna opcja, ponieważ wiązałoby się to z koniecznością ponownego dzielenia się swoją nową tożsamością Kik ze znajomymi. Ale możesz zmienić nazwę wyświetlaną.

Nie przegap: Jak odzyskać stare wiadomości Kik na iPhonie?

1 Jak zmienić wyświetlaną nazwę Kik?

Jeśli chcesz zmienić nazwę wyświetlaną Kik na coś bardziej zabawnego lub po prostu innego, wykonaj te proste czynności, aby to zrobić.

Krok 1: Otwórz aplikację Kik na swoim iPhonie, aby uzyskać dostęp do swojego konta. Kliknij opcję „Ustawienia” na stronie głównej. Znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Otwórz aplikację Kik

Krok 2: następnie dotknij „Twoje konto” i powinieneś być w stanie zobaczyć swoją nazwę użytkownika Kik i swoje imię.

ustaw konto Kik

Krok 3: Stuknij w „Nazwa”, aby zmienić nazwę wyświetlaną.

zmień wyświetlaną nazwę Kik

Krok 4: Pojawi się wyskakujące okienko, w którym możesz wprowadzić nową wybraną nazwę. Gdy jesteś zadowolony z nowego wyboru, kliknij „OK”, aby potwierdzić.

wprowadź nową nazwę wyświetlaną Kik do wyboru

Krok 5: Możesz wrócić do strony swojego konta, aby sprawdzić, czy zmiana nazwy się powiodła.

2 Jak przenieść wiadomości Kik z iPhone'a na komputer?

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego sposobu na tworzenie kopii zapasowych wiadomości Kik lub po prostu chcesz mieć papierową kopię swoich wiadomości, najlepszym sposobem na to jest wyeksportowanie wiadomości na komputer. Najlepszym narzędziem, które pomoże Ci łatwo wyeksportować dowolną liczbę wiadomości z Twojego konta Kik na komputer, jest aFoneSoft D-Port. To narzędzie jest specjalnie zaprojektowane do przesyłania nie tylko wiadomości Kik, ale dowolnego innego rodzaju danych, które chcesz przenieść z iPhone'a na komputer. Oto tylko niektóre z rzeczy, które może zrobić.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Czy wspominaliśmy, że jest bardzo łatwy w obsłudze i całkowicie bezpieczny? Spróbuj! Nie masz nic do stracenia.

Gorące artykuły