Jak wyłączyć / wyłączyć pocztę głosową na iPhonie (2021)

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak wyłączyć / wyłączyć pocztę głosową na iPhonie (2021)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Jeśli jesteś miłośnikiem iPhone'a, musiałeś widzieć funkcję poczty głosowej. Większość osób korzystających z tej funkcji jest w stanie umawiać się na spotkania i kontaktować się ze swoimi klientami. Dlatego ta funkcja jest bardzo pomocna, gdy jest aktywowana. Czasami jednak możesz chcieć wyłączyć pocztę głosową na swoim iPhonie, na przykład podczas podróży do obcego kraju.

W innych przypadkach dla osób korzystających z iOS 15 funkcja poczty głosowej może czasami być problematyczna. Większość użytkowników twierdzi, że ekran poczty głosowej czasami może się zaciąć, co utrudnia przejście do następnej poczty głosowej. To spowodowało konieczność wyłączenia poczty głosowej na iPhonie. Jeśli masz którykolwiek z powyższych problemów i chcesz wyłączyć pocztę głosową, ta część jest dla Ciebie.

Dlatego w tym artykule możesz wykonać proste kroki, jak wyłączyć pocztę głosową na iPhonie, gdy chcesz podróżować, oraz wszelkie istotne informacje, które pomogą Ci skutecznie obsługiwać system poczty głosowej bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wyłączyć funkcji poczty głosowej iPhone'a, skontaktuj się z obsługą klienta dostawcy usług, aby uzyskać pomoc.

Jak wyłączyć funkcję poczty głosowej iPhone'a?

Jeśli jesteś zmęczony dodatkowymi opłatami z powodu poczty głosowej, oto prosta procedura, która pomoże Ci wyłączyć pocztę głosową na iPhonie:

  1. Zacznij od dotknięcia ikony telefonu znajdującej się na ekranie głównym iPhone'a. Następnie wprowadź cyfry *#62#, a następnie zadzwoń pod numer, aby móc określić numer swojej poczty głosowej. Zanotuj numer na kartce papieru lub zapamiętaj go, jeśli jesteś dobry w liczbach.
  2. Przejdź do sekcji ustawień na swoim iPhonie. Jak tylko menu się otworzy, dotknij ikony telefonu, a następnie przejdź do sekcji przekierowania połączeń. W tym momencie wpisz numer poczty głosowej w miejscu, które zostanie udostępnione, a następnie możesz wyjść po zapisaniu ustawień.
  3. Teraz możesz przejść do klawiatury w telefonie, a następnie wpisać numer #404, a następnie zadzwonić, aby móc wyłączyć pocztę głosową na iPhonie. Następnie możesz spróbować zadzwonić na pocztę głosową, aby potwierdzić, czy masz nowe wiadomości.
  4. Masz również możliwość włączenia przekierowania połączenia na swoim iPhonie, jeśli chcesz. Po wyłączeniu poczty głosowej możesz wybrać numer #61 #, dzięki czemu telefon otrzyma odpowiedź „brak odpowiedzi”, jeśli ktoś będzie próbował się z tobą skontaktować. Masz również możliwość wybrania numeru 67 dla odpowiedzi użytkownika zajęty.
  5. Jeśli chcesz ponownie aktywować funkcję poczty głosowej, możesz wybrać numer 004# i zadzwonić.

otwórz-aplikację-na-iphone

Jak wyłączyć hasło poczty głosowej na iPhonie

Po skonfigurowaniu skrzynki odbiorczej wiadomości poczty głosowej dostępne hasła są domyślnie włączone. Ta funkcja jest ustawiona w celu ochrony wszystkich wiadomości poczty głosowej od innych osób. W większości przypadków przewoźnicy nie zalecają wyłączania haseł, ale w większości przypadków, jeśli ciągle zapominasz hasła, najlepiej je wyłączyć.

Poniższa procedura pomoże Ci wyłączyć hasła, a następnie włączyć je później.

Krok 1: Zacznij od wywołania systemu poczty głosowej. Na klawiaturze iPhone'a naciśnij, a następnie przytrzymaj klawisz numer jeden. Możesz również rozważyć naciśnięcie, a następnie przytrzymanie klawisza poczty głosowej.

Krok 2: Wprowadź hasło do poczty głosowej. Jeśli pojawi się monit, wprowadź hasło do poczty głosowej w skrzynce odbiorczej. Jeśli zapomniałeś hasła, być może będziesz musiał je najpierw zresetować przed kontynuowaniem.

Krok 3: Przejdź do menu głównego, pomijając część, w której musisz odsłuchać wiadomości. Będzie to wymagało naciśnięcia przycisku *. Stamtąd powinieneś wybrać opcje administracyjne.

Krok 4: Wybierz opcje hasła. Stuknij w klawisz, który mówi wyłącz hasło, a następnie postępuj zgodnie z podanymi monitami. Podpowiedzi te zawsze różnią się w zależności od przewoźnika, dlatego konieczne jest, abyś był wystarczająco chętny, aby uniknąć błędów.

wprowadź-hasło-poczty głosowej

Jak wyłączyć transkrypcję poczty głosowej na iPhonie?

W większości przypadków transkrypcja jest oparta na kanadyjskim angielskim i amerykańskim angielskim, dlatego możesz zmienić tylko język. Przejdź do ustawień, a następnie zmień język Siri na dowolny inny język, który nie brzmi jak angielski. Wynik końcowy pokaże, że transkrypcja jest niedostępna.

zmień-język-dla-transkrypcji-głosowej

Poproś swojego operatora o pomoc

Jeśli nie możesz wykonać powyższej procedury, możesz zadzwonić pod numer *611, aby skontaktować się z dostawcami telefonów iPhone w celu uzyskania pomocy lub skontaktować się z numerem płatnej usługi.

Podsumowując powyższe opisy, mam nadzieję, że teraz masz szansę skutecznie kontrolować swoją skrzynkę głosową. Wykonaj powyższe kroki, jeśli chcesz wyłączyć/wyłączyć pocztę głosową. Jeśli niestety stracisz podczas tego jakieś dane, możesz potrzebować profesjonalisty narzędzie do odzyskiwania danych iOS. Zapraszam do zostawiania komentarzy poniżej.

Gorące artykuły