6 najlepszych sposobów przekazywania połączeń na iPhone'a

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > 6 najlepszych sposobów przekazywania połączeń na iPhone'a

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Przekazywanie połączeń na iPhonie może się przydać, gdy nie możesz odebrać telefonu iPhone lub nie chcesz odebrać telefonu. Istnieje kilka sytuacji, w których możesz nie chcieć lub nie być w stanie odebrać połączenia przychodzącego na swoim iPhonie. Mogą być uwzględnione następujące sytuacje:

Wskazówka 1: Jak skonfigurować przekazywanie połączeń na swoim iPhonie

Aby korzystać z przekierowania połączeń, musisz je skonfigurować na swoim iPhonie. Konfiguracja przekierowania połączeń jest na szczęście bardzo prosta. Oto jak to zrobić.

Krok 1: Uruchom Ustawienia na swoim iPhonie i dotknij „Telefon”

Krok 2: Stuknij w Przekazywanie połączeń.

Krok 3: Włącz przełącznik obok „Przekazywanie połączeń”, a następnie wprowadź numer, na który chcesz przekazać połączenie.

Krok 4: Po prawidłowym wykonaniu powinieneś zobaczyć ikonę przekazywania połączeń na pasku stanu.

konfiguracja-przekierowanie połączeń-iphone

Wskazówka 2: Korzystanie z aplikacji Voipfone

Voipfone to aplikacja innej firmy, której możesz użyć do skonfigurowania przekierowania połączeń na swoim iPhonie. Aplikacja jest bardzo przydatna dla osób, które dużo podróżują do pracy, ponieważ można ją ustawić tak, aby przekierowywała połączenia do biura. Zapamiętuje ustawienia automatycznie.

Oto przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci korzystać z aplikacji.

Krok 1: Pobierz Voipfone ze sklepu App Store i uruchom go.

Krok 2: Aplikacja poprosi Cię o zezwolenie na bieżącą lokalizację. Jest to niezbędne, gdy chcesz korzystać z GeoDiverts.

Krok 3: Wprowadź swój numer telefonu, a następnie utwórz konto w Voipfone lub zaloguj się do istniejącego konta.

Krok 4: Po utworzeniu konta dotknij go, aby je skonfigurować. Aby przekierować połączenia, dotknij "Przekierowania".

Krok 5: Na następnym ekranie dotknij konta głównego lub dowolnego innego rozszerzenia, do którego chcesz przekierować.

Krok 6: W następnej sekcji ustaw opcje przekierowania. Możesz wybrać „Bez przekierowań”, „Ten telefon”, „Kontakt” lub „Inny”, aby określić, gdzie połączenia będą przekazywane. Sekcja Przekierowanie ręczne będzie widoczna tylko wtedy, gdy funkcja GeoDivert jest wyłączona.

voipfone

ZALETY

Wady

Wskazówka 3: Korzystanie z aplikacji Linia 2

linia 2 oferuje bardziej zaawansowaną aplikację do przekazywania połączeń w porównaniu do innych, które widzieliśmy. Instalacja na urządzeniu będzie kosztować 9.99 USD, ale zawiera dodatkowe funkcje, które mogą sprawić, że będzie wart swojej ceny. Oprócz zwykłego przekierowania połączeń możesz go używać do wykonywania bezpłatnych połączeń przez Wi-Fi/3G/4G/LTE, o ile osoba, do której dzwonisz, ma również linię 2 na swoim urządzeniu. Posiada również funkcję pozwalającą użytkownikom na wykonywanie połączeń konferencyjnych i blokowanie niechcianych kontaktów.

Oto jak go używać do przekazywania połączeń.

Krok 1: Wyszukaj Line2 w App Store i zainstaluj go na swoim komputerze.

Krok 2: Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować aplikację, a następnie przejdź do sekcji ustawień.

Krok 3: Stuknij w „Obsługa połączeń”, a na następnym ekranie możesz wybrać „Nie przeszkadzać” lub „Przekieruj wszystkie połączenia”.

Krok 4: Następnie możesz dodać numery przekierowania na następnym ekranie.

line2-przekierowanie połączeń

ZALETY

Wady

Wskazówka 4: Korzystanie z aplikacji przekierowania połączeń

Przekieruj połączenia to bezpłatna aplikacja, której można używać do przekierowywania połączeń. Pozwala użytkownikom wybrać określone numery telefonów, które mogą zostać przekierowane na inny numer telefonu. Dzięki przekierowaniom możesz także wybrać status. Na przykład możesz wybrać przekazywanie połączeń, gdy telefon jest zajęty.

przekierowanie połączeń

ZALETY

Wady

Wskazówka 5: Korzystanie z aplikacji do przekierowywania połączeń

Przekierowanie rozmów to kolejna aplikacja, za pomocą której możesz przekierowywać połączenia na inny numer. Dzięki niemu możesz ustawić status na brak odpowiedzi, brak odpowiedzi lub zajęty. Aplikacja generuje kody dla określonych kontaktów, które użytkownik musi wybrać, aby wybrać osobę dzwoniącą do konkretnego kontaktu do przekierowania.

przekierowanie rozmów

ZALETY

Wady

Wskazówka 6: Odzyskaj utraconą historię połączeń z iPhone'a, jeśli potrzebujesz

Utrata historii połączeń może się zdarzyć z wielu powodów. Najczęstszym z tych powodów jest przypadkowe usunięcie, chociaż uszkodzone urządzenie, wirus lub nawet niepoprawna aktualizacja oprogramowania może również spowodować utratę danych historii połączeń. W takim przypadku możesz stracić kilka ważnych numerów, których jeszcze nie uwzględniłeś na liście kontaktów, co może być dość problematyczne. Na szczęście mamy rozwiązanie, które pozwala odzyskać usuniętą historię połączeń w jak najkrótszym czasie. To rozwiązanie jest aFoneSoft Narzędzie do odzyskiwania danych D-Back który jest tak łatwy w użyciu, jak niezawodny w odzyskiwaniu danych. Poza odzyskiwaniem bezpośrednio z urządzenia iPhone, możesz również zrobić to bez urządzenia z kopii zapasowej iTunes lub iCloud.

Kroki, aby odzyskać utraconą historię połączeń z iPhone'a

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft D-Powrót do komputera. Uruchom program, a następnie kliknij „Start”.

Odzyskaj z urządzenia iOS

Krok 2: W następnym oknie wybierz typ danych, które chcesz odzyskać. Tutaj wybierz „historię połączeń”. Kliknij Dalej, gdy będziesz gotowy.

Wybierz pliki

Krok 3: Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabli USB. Poczekaj, aż program wykryje urządzenie, zanim klikniesz „Skanuj”.

zeskanuj iPhone'a

Krok 4: Po zakończeniu skanowania powinieneś zobaczyć historię połączeń wyświetlaną w następnym oknie. Możesz wybrać "Pokaż tylko usunięte pliki", aby zobaczyć usuniętą historię połączeń. Wyświetl podgląd i wybierz te, których potrzebujesz, a następnie kliknij „Odzyskaj”. Pojawi się wyskakujące okienko, w którym możesz wybrać lokalizację na komputerze, aby zapisać odzyskane dane.

odzyskać historię połączeń iphone

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Prawdopodobnie już wiesz, że możesz wykonać kopię zapasową historii połączeń na iCloud lub iTunes. Chociaż możesz wykonać kopię zapasową zarówno istniejących, jak i usuniętych danych, nie możesz zobaczyć ani uzyskać dostępu do usuniętych danych, nawet po przywróceniu kopii zapasowej. Ale aFoneSoft D-Back umożliwia przeglądanie istniejących i usuniętych danych z kopii zapasowych iCloud i iTunes oraz przywracanie tego, który chcesz.

Kroki, aby odzyskać dzienniki połączeń z kopii zapasowej iTunes

1. Uruchom to oprogramowanie i wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” i wybierz typ pliku historii połączeń, aby kontynuować.

Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes

2. Program automatycznie wyświetli listę wszystkich kopii zapasowych iTunes. Wybierz ten, który chcesz zeskanować.

wybierz preferowaną kopię zapasową iTunes

3. Po zakończeniu skanowania przejrzyj możliwe do odzyskania dzienniki połączeń i zaznacz tylko to, co chcesz odzyskać.

przeglądaj potrzebne pliki

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby odzyskać dzienniki połączeń z kopii zapasowej iCloud

1. Uruchom to oprogramowanie i przejdź do „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud”. Do skanowania możesz wybrać tylko historię połączeń.

Odzyskaj z iCloud Backup

2. Zaloguj się na swoje konto iCloud za pomocą Apple ID i hasła. Wybierz najbardziej odpowiedni plik kopii zapasowej do pobrania.

Zaloguj się na swoje konto iCloud

3. Po pobraniu możesz wyświetlić podgląd i odzyskać potrzebne dzienniki połączeń na komputer.

Wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać pliki do odzyskania

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Przekazywanie połączeń może być cenne, gdy nie możesz odebrać telefonu. Powyższe aplikacje pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać przekierowanie połączeń. Ponadto bardzo mądrym pomysłem jest nauczenie się, jak odzyskać utraconą historię połączeń. Możesz także wypróbować darmową wersję, aby wykonać odzyskiwanie danych iPhone'a (tylko podgląd pozwala). Jeśli masz inne dobre metody, możesz je również udostępnić w obszarze komentarzy.

Gorące artykuły