Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię w Internecie (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię w Internecie (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 16 września 2021 r.

Jeśli ktoś nie odpowiada na Twoje wiadomości z linii, możliwe, że Cię zablokował. A jeśli nie jesteś pewien i martwisz się tym, ten przewodnik uwolni Cię od takiego cierpienia. Wyjaśnimy kilka wskazówek, które możesz spróbować dowiedzieć się, czy zostałeś zablokowany w Linii przez znajomych.

1. Sprawdź, rozpoczynając czat wieloosobowy

Pierwsza wskazówka, którą zwracamy się do dowolnego oficjalnego konta o pomoc, jest dobra. A jeśli Twój znajomy Cię zablokował, żadna osoba trzecia nie będzie wiedziała, że ​​wykonałeś ten test. Przejdź dalej i zobacz, jak rozpocząć czat z dowolnym oficjalnym kontem i tym, na którym chcesz potwierdzić, czy Cię zablokował.

1. Dodaj oficjalne konto (to z tarczą i logo gwiazdy obok nazwy).

2. Rozpocznij czat wieloosobowy i zaproś do czatu swojego znajomego oraz oficjalne konto.

3. Jeśli jest napisane pusty pokój, zostałeś zablokowany przez przyjaciela.

Podpowiedź pustego pokoju oznacza, że ​​nie możesz zaprosić kogoś na wieloosobowy czat - wtedy niestety zostałeś przez nich zablokowany.

Musisz przeczytać: Jak odzyskać usunięte wiadomości liniowe z iPhone'a >>

czat grupowy liniowy

2. Sprawdź stronę domową znajomego

Jeśli byłeś w stanie zobaczyć stronę domową swojego znajomego, ale na razie nie możesz już zobaczyć tej strony w tym samym czasie, że nie możesz się z nim skontaktować, prawdopodobnie zostałeś przez niego zablokowany. Zobacz, jak potwierdzić, jak poniżej.

Przejdź do swojej listy znajomych.

Stuknij w profil osoby, która Twoim zdaniem może Cię blokować.

Pojawi się kolejne okno i musisz dotknąć logo głównego, które przeniesie Cię na stronę główną danej osoby w Line.

Jeśli jest napisane „Nie ma jeszcze udostępnionego momentu”, ale możesz zobaczyć, jak osoba publikuje na swojej stronie głównej, oznacza to, że zostałeś zablokowany.

Uwagi
Działa to tylko dla tych osób, które kiedykolwiek umieściły COKOLWIEK na swojej stronie głównej Line.

sprawdź stronę główną linii

3. Sprawdź, wysyłając znajomemu naklejkę

Możesz też spróbować wysłać znajomemu naklejkę jako test. Jeśli zostaniesz zablokowany, bez względu na to, jakie naklejki wyślesz, Line Ci na to nie pozwoli. Zobacz konkretne kroki.

wyślij naklejki

4. Sprawdź przy wysyłaniu znajomemu motywu

Ta wskazówka jest podobna do końcówki 3 i nie musisz płacić żadnych pieniędzy. Jeśli zostałeś zablokowany, Line nie pozwoli ci wysłać żadnego motywu jako prezentu, ponieważ nie jest sprawiedliwe obciążanie użytkowników za wysłanie prezentu komuś, kto nie jest twoim przyjacielem. Zobacz następujące kroki.

1. Wybierz ikonę „Więcej”, aby rozpocząć. Następny jest sposób z "Sklepem tematycznym", który jest również usługą płatną.

2. Możesz wybrać dowolny motyw z listy. Tutaj jako przykład bierzemy biżuterię Hello Kitty.

3. Wybierz „Wyślij jako prezent” i wybierz osobę, która Twoim zdaniem zablokowała Cię.

4. Jeśli nie blokuje Cię i nie ma motywu, możesz zobaczyć Wyślij jako prezent.

5. Ale jeśli na ekranie pojawi się komunikat „On/ona już ma ten motyw”, to podobnie jak w przypadku naklejki, nie możesz przekazać motywu znajomemu, ponieważ on/ona już go ma lub zablokował Cię. Możesz po prostu spróbować z większą liczbą motywów, aby potwierdzić.

nie mogę wysłać motywu jako prezentu online

Jeśli odkryjesz metodę, daj nam znać. A tutaj znajdziesz dodatkową wskazówkę dotyczącą tworzenia kopii zapasowych danych Line z iPhone'a na komputerze, dzięki czemu zawsze możesz mieć koło zapasowe gotowe, nawet jeśli znajomy zablokował Cię w Line.

Dodatkowa wskazówka: Łatwe tworzenie kopii zapasowych lub drukowanie wiadomości z telefonu iPhone (obsługiwany system iOS 15/14/13/12)

Możesz użyć aFoneSoft Eksporter danych iPhone'a iTransor Lite do łatwego tworzenia kopii zapasowych danych linii. Uzbrojony w następujące funkcje, aFoneSoft eksporter danych ma ogromną reputację w dziedzinie transferu/kopii zapasowych/eksportu danych.

aFoneSoft Eksporter danych iPhone'a iTransor Lite

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Tworzy kopię zapasową/przesyła/eksportuje wiadomości linii, wiadomości audio, obrazy linii i załączniki wideo do komputera w celu dalszego wykorzystania, np. drukowania.
  • Podgląd i wyodrębnij dane linii z kopii zapasowych iTunes lub iCloud na komputer.
  • Obsługuje różne typy danych, takie jak WhatsApp, Kik, WeChat, Line, notatki, notatki głosowe, zdjęcia, filmy.
  • Kompatybilny z najnowszą wersją iOS 15 i iOS 14.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Zobacz, jak używać aFoneSoft iTransor Lite do tworzenia kopii zapasowych danych Line na Twoim iPhonie w bardzo łatwych krokach. Nie zapomnij pobrać bezpłatnej wersji próbnej przed rozpoczęciem tworzenia kopii zapasowej.

Krok 1: Uruchom aFoneSoft iTransor Lite. Wybierz opcję Kopia zapasowa i eksport z urządzenia, a następnie wybierz dane, których kopię zapasową chcesz utworzyć. W takim przypadku możesz zaznaczyć linię lub wszystkie typy danych.

wybierz typy plików, które chcesz przesłać

Krok 2. A następnie kliknij Dalej, aby podłączyć iPhone'a do programu. Program zajmie trochę czasu, aby zeskanować dane iPhone'a, a po zakończeniu skanowania możesz zobaczyć wszystkie wiadomości i załączniki linii.

skanowanie danych na iPhonie

Krok 3. Możesz wyświetlić podgląd danych linii i wybrać te, których kopię zapasową chcesz utworzyć. W rzeczywistości program automatycznie wybierze wszystkie dane i możesz po prostu kliknąć przycisk Eksportuj, jeśli chcesz wykonać kopię zapasową wszystkich rozmów i załączników linii.

podgląd danych linii na iPhonie

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły