Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Skype?

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Skype?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Nie ma potrzeby określania znaczenia Skype'a i denerwujące jest zgadywanie, czy ktoś Cię zablokował, ponieważ nie otrzymujesz od niego odpowiedzi. Ale nie martw się już o to. Artykuł zawiera wskazówki, aby potwierdzić, czy zostałeś zablokowany. Idź dalej i znajdź, w czym mogą pomóc. I pamiętaj, że nawet jeśli używasz najnowszego iPhone'a 8/X i iOS 11.3, te metody również działają.

1 Sprawdź status ikony kontaktu

Przejdź do Skype'a na iPhonie i zaloguj się. Otwórz listę kontaktów i znajdź ikonę obok osoby, która Twoim zdaniem zablokowała Cię. Jeśli ikona zmieni się w szary znak zapytania z szarej ikony „x” lub zielonego znacznika wyboru, oznacza to, że dana osoba nie udostępnia Ci swoich informacji. I to jest silny znak, że zostałeś zablokowany.

szary znak zapytania w kontakcie Skype


2 Rozpocznij nowe okno dla osoby

Rozpocznij nowe okno czatu i wyślij wiadomość do osoby, która Twoim zdaniem zablokowała Cię. Jeśli nie możesz zobaczyć żadnych rozmów między tobą a nią, a wiadomość jest zwracana jako niemożliwa do dostarczenia lub jest wyświetlana jako przetwarzanie przez czas nieokreślony, to niestety zostałeś zablokowany przez tę osobę.

wyślij wiadomość do przyjaciela Skype


3 Sprawdź zdjęcie profilowe osoby

Jeśli nie widzisz spersonalizowanego zdjęcia profilowego osoby, która może Cię zablokować, ale widzisz domyślny awatar „Skype” – cóż, osoba przestaje udostępniać Ci dane osobowe i jest bardzo prawdopodobne, że zostałeś zablokowany.

Zdjęcie profilowe Skype


4 Obserwuj status swojego przyjaciela

Możesz obserwować status znajomego i zobaczyć, czy jest jakaś nieprawidłowość, a następnie ocenić, czy Cię zablokował. Nagła zmiana częstotliwości komunikacji z przyjacielem, niedawna kłótnia lub kłótnia, po prostu nie masz wiadomości od przyjaciela… To wszystko są złe znaki. Po prostu połącz te znaki i z innymi wskazówkami w Skypie, możesz łatwo i wyraźnie zdecydować, czy znajomy Cię zablokował.


5 Wyślij wiadomość głosową do znajomego

Przed uruchomieniem po prostu potwierdź, że masz pocztę głosową Skype. I przejdź do swojej listy kontaktów i znajdź tę, w którą wątpisz. Kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę kontaktu i wybierz „Wyślij pocztę głosową” i spróbuj wysłać do niego. Jeśli nie uda się wysłać, oznacza to, że zostałeś zablokowany przez ten kontakt.


6 Sprawdź zdjęcie profilowe i numer kontaktowy

Nie możesz zobaczyć zdjęcia profilowego i numeru kontaktu, aby potwierdzić, czy zostałeś zablokowany. Jeśli po prostu zostaniesz zablokowany, nadal będziesz widzieć oba. Jeśli właśnie zostałeś usunięty, nadal będziesz widzieć zdjęcie. Ale bez zdjęcia i numeru? Cóż, zostałbyś usunięty i zablokowany.

Numer kontaktowy Skype


7 Sprawdź telefonem innego znajomego

Czasami możesz poprosić o pomoc wspólnego przyjaciela. Możesz także zobaczyć wiadomość o nastroju ostatnio używaną przez osobę, która Cię zablokowała, ale nie możesz zobaczyć nastrojów, jakie wprowadziła po zablokowaniu Cię. Możesz sprawdzić jego/jej nastrój wiadomość z telefonu wspólnego znajomego. Jeśli różni się od tego w telefonie, jesteś zablokowany.


8 Sprawdź, wykonując pełne czyszczenie Skype

Możesz również znaleźć odpowiedź, wykonując następujące kroki. To może trochę skomplikowane, ale działa w 100%.

Gorące artykuły