Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Viber

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Viber

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Gdyby ktoś zablokował Cię na Viberze, nie wiedziałbyś, a nawet możesz mieć złudzenie, że wszystko idzie dobrze. Możesz pomyśleć, że Twój kontakt jest chwilowo niedostępny. Jednak co za rozczarowanie odkryć, że w końcu zostałeś zablokowany! Jednak w tym artykule poinformujemy Cię, w jaki sposób możesz szybko dowiedzieć się, czy zostałeś zablokowany w Viber.

Te wskazówki działają również w przypadku korzystania z iPhone'a z systemem iOS 12. Chcesz sprawdzić, czy zostałeś zablokowany w innych aplikacjach komunikatorów? Sprawdź następujące linki:

Way 1 Spróbuj sprawdzić jego/jej status na czacie grupowym

Korzystając z tej metody, musisz spróbować sprawdzić status danego kontaktu na czacie grupowym. Jak powinieneś to zrobić? Cóż, zacznij od poniższych kroków.

Czat grupowy Viber

Musisz przeczytać: Jak odzyskać usunięte wiadomości Viber z iPhone'a >>


Way 2 Dowiedz się, czy zostałeś zablokowany, sprawdzając jego/jej zdjęcie profilowe

Zdjęcie profilowe to kolejny sposób na sprawdzenie, czy znajomy Cię zablokował, czy nie. Zobacz, jak to sprawdzić.

łatwy Viber


Way 3 Potwierdź, wysyłając osobie wiadomość z innego numeru Viber

Możesz potrzebować pomocy innego numeru Viber przy użyciu tej metody, ale to zawsze działa.

Wysyłaj wiadomości Viber

Powyższe metody i kroki mogą pomóc w ustaleniu, czy ktoś zablokował Cię w Viber. Być może będziesz musiał wypróbować wszystkie 3 metody, aby upewnić się, że naprawdę zostałeś zablokowany. Odpowiedź, której potrzebujesz, znajdziesz, zanim zastosujesz trzecią metodę. Jednak często dobrze jest mieć 100% pewności. W tym celu możesz być zainteresowany czwartą metodą.


Way 4 Użyj funkcji Viber Calling i zadzwoń do osoby

Spróbuj zadzwonić do tej osoby, aby sprawdzić, czy zostałeś przez nią zablokowany. Oto jak to zrobić.

Dzwonienie Viber

Ta metoda wywołania jest ostatnim gwoździem, który bez wątpienia potwierdzi, że zostałeś zablokowany. To może nie brzmieć dla ciebie zbyt dobrze. Zablokowanie przez kogoś na Viber może zranić nie tylko twoją dumę, ale także twoje dane. Twoja cenna historia czatów może zostać utracona na zawsze, jeśli przypadkowo usuniesz rozmowę.

Co możesz zrobić, aby temu zapobiec? Dobrym rozwiązaniem jest utworzenie kopii zapasowej danych iPhone'a na komputerze. Aby to zrobić, potrzebujesz profesjonalnego narzędzia.


Wskazówka Twórz kopie zapasowe rozmów Viber z iPhone'a na komputer

aFoneSoft iTransor Lite to oprogramowanie, którego potrzebujesz do tworzenia kopii zapasowych danych z urządzenia iPhone na komputerze. To doskonały eksporter danych, który stał się ulubieńcem wielu użytkowników ze względu na swoją wydajność i unikalne funkcje. Jakie są te cechy? Odkryjmy kilka z nich.

Narzędzie, którego potrzebujesz: aFoneSoft iTransor Lite (obsługiwany iOS 12)

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Kopia zapasowa danych: Tworzy kopie zapasowe danych Viber, w tym wiadomości, zdjęć, filmów i wiadomości audio.
  • Obsługa różnych typów danych: Obsługuje eksport 20 różnych plików. Niektóre z tych plików są WhatsApp, iMessages, historia połączeń, Viber, zakładki Safari, WeChat, filmy.
  • Funkcje podglądu i przesyłania: Daje użytkownikom możliwość podglądu danych na iPhonie przed przeniesieniem. Oznacza to, że możesz wybrać konkretny plik, który chcesz przesłać.
  • Tryby 3: iTransor Lite może eksportować dane z urządzeń iOS / kopii zapasowej iTunes / kopii zapasowej iCloud.
  • zgodność: iTransor Lite jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS i wersjami iOS, w tym iPhone 8, iPhone X i iOS 12.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Przenieś dane Viber z iPhone'a na komputer za pomocą aFoneSoft iTransor Lite

Pobierz i zainstaluj aFoneSoft iTransor Lite na swój komputer. Uruchom go z zakładki „Eksportuj do urządzenia iOS”.

Wybierz typy danych

Wybierz Viber jako typy danych i kliknij „Dalej” i podłącz iPhone'a do komputera.
iTransor Lite rozpocznie skanowanie urządzenia. To zajmie trochę czasu.

zeskanuj iPhone'a

Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd danych Viber i wybrać rozmowy, które chcesz zapisać, a następnie kliknąć „Eksportuj”.

podgląd danych viber

Otóż ​​to. Dane Viber mogą zostać utracone na Twoim iPhonie, ale aFoneSoft iTransor Lite (obsługiwane iOS 12) może pomóc w ich kopii zapasowej na komputerze i możesz korzystać z czatów do dalszych celów. Dzięki temu, bez względu na to, co kontakt zdecyduje się zrobić, możesz zachować swój poprzedni czat i odpowiednie dane za pomocą iTransor Lite.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Wiedza, czy zostałeś zablokowany, jest dość łatwa, jeśli zastosujesz powyższe sugestie. Jeśli nie masz pewności, czy zostałeś zablokowany przez inne osoby, wypróbowanie wszystkich sugestii da ci znać.

Gorące artykuły