Jak się dowiedzieć, że ktoś zablokował lub usunął Cię w WeChat (obsługiwany iOS 15)

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak się dowiedzieć, że ktoś zablokował lub usunął Cię w WeChat (obsługiwany iOS 15)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2021 r.

Czy twój przyjaciel nagle zniknął z WeChat po nieporozumieniu? Czy masz problemy z wyświetleniem całej ich zawartości? Możliwe, że zostałeś zablokowany lub usunięty. Chociaż nie zawsze jest od razu oczywiste, czy Twój znajomy to zrobił, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby z całą pewnością stwierdzić, czy ktoś dał Ci zimne ramię w WeChat.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek, jak sprawdzić, czy ktoś Cię zablokował. Nawet jeśli używasz iPhone'a z systemem iOS 15/14/13/12/11.4/11.3, te wskazówki zwykle powiedzą Ci, co musisz wiedzieć. Po prostu wypróbuj kilka, aby się upewnić:

Jak się dowiedzieć, że ktoś zablokował Cię w WeChat

Wskazówka 1. Sprawdź miniatury i momenty

Przejdź do osobistej strony swojego (prawdopodobnie byłego) przyjaciela. Czy widzisz miniatury ich zdjęć? Czy widzisz któryś z ich momentów? Jeśli nie, to jesteś zablokowany, chociaż nadal znajdujesz się na ich liście kontaktów i nie zostałeś usunięty.

Chwile WeChat


Wskazówka 2. Sprawdź ich „kroki chodzenia”

Walking Steps to funkcja WeChat, która jest popularna wśród Chińczyków i używają jej do śledzenia codziennych kroków. Jeśli jesteś w stanie zobaczyć, jakie są ich codzienne kroki, ale ich chwile zniknęły, oznacza to, że zablokowano ci możliwość zobaczenia ich chwil. Jednak nie zostaniesz usunięty z ich kontaktów.

Kroki spacerowe Wechat


Wskazówka 3. Zrób czat grupowy

Możesz także spróbować utworzyć czat grupowy i dodać do niego znajomego. Nie musisz nic pisać, po prostu stwórz czat i sprawdź, czy Twój znajomy może dołączyć. Jeśli nie widzisz chwil znajomego, ale może on dołączyć do czatu, po prostu nie możesz zobaczyć jego chwil. Twój przyjaciel Cię jednak nie usunął.

Oto kroki:

Czat grupowy WeChat


Wskazówka 4. Sprawdź, aby zobaczyć swoje wspólne „polubienia”

Czy są jakieś „momenty”, które „lubiłeś” zarówno ty, jak i twój przyjaciel? Spróbuj cofnąć się i sprawdzić ten moment, aby sprawdzić, czy nadal możesz zobaczyć „polubienie” znajomego lub odpowiedzi, które na ten temat udzielili. Jeśli te rzeczy są nadal dla Ciebie widoczne, ale nie możesz zobaczyć ich innych momentów, oznacza to, że jesteś po prostu zablokowany, ale nie usunęli Cię.

Chwila WeChat lubi


Wskazówka 5. Wyślij wiadomość do przyjaciela

Jeśli chcesz wysłać losową wiadomość do osoby, która mogła Cię zablokować, jest to dobry sposób, aby wiedzieć na pewno. Wymyśl jakąś wymówkę, aby wysłać im wiadomość lub znajdź sposób, aby wyglądało to na wypadek, jeśli jesteś zbyt nieśmiały, aby wymyślić wyjaśnienie. Jeśli Twoje wiadomości zostaną wysłane normalnie lub odpowiedzą, nie zostaniesz zablokowany.

Z drugiej strony, jeśli otrzymasz powiadomienie, że Twoja wiadomość nie może zostać wysłana lub została odrzucona, zostaniesz zablokowany w WeChat.

wiadomości wechat są odrzucane


Wskazówka 6. Wysyłaj wiadomości do wszystkich kontaktów za pomocą funkcji transmisji

Czy jesteś zbyt zawstydzony, aby wysłać losową wiadomość do swojego przyjaciela, jak wspomniano w Porada 5? Możesz to zrobić w inny sposób: Wyślij wiadomość rozgłoszeniową. Spowoduje to wysłanie wiadomości do wszystkich Twoich kontaktów. Spróbuj użyć odpowiedniej okazji jako pretekstu do wysłania wiadomości, a nikt nie zauważy prawdziwego powodu. Na przykład, jeśli zbliża się święto, możesz wysłać wszystkim pozdrowienia.

Z drugiej strony, jeśli otrzymasz powiadomienie, że Twoja wiadomość nie może zostać wysłana lub została odrzucona, zostaniesz zablokowany w WeChat.

wysyłaj wiadomości wechat do wszystkich kontaktów

Inną możliwością jest to, że Twój znajomy Cię nie zablokował, ale faktycznie Cię usunął. Jest różnica. Skąd wiesz, czy cię usunęli? Spójrz na poniższe wskazówki:

Jak się dowiedzieć, że ktoś usunął Cię z WeChat

Wskazówka 1. Sprawdź miniatury i momenty

Przejdź do osobistej strony znajomego i obejrzyj jego zdjęcia. Jeśli widzisz miniatury ich zdjęć w ich albumach, ale nie widzisz żadnego z ich momentów, oznacza to, że usunęli Cię.


Wskazówka 2. Zrób czat grupowy

Tak jak możesz zrobić, jeśli podejrzewasz, że zostałeś zablokowany, jeśli uważasz, że mogłeś zostać usunięty, możesz to potwierdzić za pomocą czatu grupowego. Po prostu zrób czat grupowy i spróbuj dodać znajomego, aby sprawdzić, czy zostałeś usunięty.


Pamiętaj, że jeśli Twój znajomy zablokował Cię w WeChat, nie będziesz już mógł zobaczyć swojej historii czatu z nim. Jednak nadal będą mieli dostęp do twoich wątków czatu. Może to być bardzo niewygodne, gdy w dziennikach czatu z tą osobą znajdują się jakieś ważne informacje. Na szczęście możesz użyć kilku aFoneSoft produkty, które pomogą Ci odzyskać te dane.

Jak odzyskać lub wyeksportować dane WeChat (iOS 15)

Wskazówka 1. Jak odzyskać utracone lub usunięte dane WeChat na iPhonie?

Czy musisz odzyskać utracone lub usunięte dane WeChat? Możesz odzyskać swoje dane za pomocą aFoneSoft Odzyskiwanie danych iPhone'a D-Back. Ta aplikacja pozwoli Ci łatwo odzyskać wszelkiego rodzaju dane, w tym wiadomości, filmy, zdjęcia, kontakty i inne z urządzenia z systemem iOS nawet z systemem iOS 15/14/13/12/11.4/11.3.

Na przykład, oto jak odzyskać zdjęcia za pomocą łatwego interfejsu D-Back:

Wypróbuj za darmo

odzyskać dane wechat na iPhonie


Wskazówka 2. Jak przesyłać / eksportować / tworzyć kopie zapasowe danych WeChat na iPhonie?

Czy chcesz wykonać kopię zapasową danych z wyprzedzeniem, zanim nastąpi utrata danych? To sprytny pomysł, ale czasami tworzenie kopii zapasowej danych iPhone'a może być kłopotliwe. Z aFoneSoft iTransor Lite, jednak w rzeczywistości jest to naprawdę łatwe.

iTransor Lite umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych wszystkich plików za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Na przykład, oto jak wykonać kopię zapasową WeChat:

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

podgląd danych WeChat na iPhone dport

Czasami ludzie będą Cię blokować lub usuwać bez Twojej wiedzy, ale na szczęście istnieje wiele sposobów, aby dowiedzieć się, czy tak jest. Chociaż zazwyczaj zablokowanie nie jest dużym problemem, jeśli prowadziłeś ważną korespondencję z tą osobą, możesz stracić potrzebne informacje. W takich przypadkach użyj aplikacji takiej jak aFoneSoft D-Back, aby odzyskać dane. Możesz również wykonać kopię zapasową swoich danych za pomocą aFoneSoft iTransor Lite, aby uniknąć problemu w pierwszej kolejności.

Gorące artykuły