Jak zrestartować iPhone'a bez ekranu

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak zrestartować iPhone'a bez ekranu

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 sierpnia 2021 r.

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że ekran Twojego iPhone'a nie reaguje na dotyk? Nawet po wielokrotnych próbach w ogóle nie można było uzyskać dostępu do urządzenia? Musisz go ponownie uruchomić, aby ponownie uzyskać dostęp do iPhone'a. Jednak przełącznik „przesuń, aby wyłączyć” nie pojawia się na ekranie i nie można ponownie uruchomić iPhone'a. A może ekran Twojego iPhone'a jest uszkodzony i nie możesz ponownie uruchomić iPhone'a bez dotykania ekranu? W tym artykule przedstawimy, jak ponownie uruchomić iPhone'a bez ekranu. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji!

1. Jak ponownie uruchomić iPhone'a 6 i stare modele bez ekranu?

Rozwiązywanie problemów z zawieszonym, zamrożonym lub zablokowanym ekranem iPhone'a Ponowne uruchomienie iPhone'a z uszkodzonym ekranem wydaje się trudne, ponieważ nie możesz przesunąć ani dotknąć, aby urządzenie reagowało na twoje polecenia. Tak więc użycie metody bezdotykowej (mamy na myśli dotyk ekranu) do ponownego uruchomienia iPhone'a jest tutaj dobrym rozwiązaniem.

Zobaczmy, jak ponownie uruchomić iPhone'a 6 bez ekranu, podczas gdy iPhone zachowuje się dziwnie lub Twój iPhone jest uszkodzony. Należy pamiętać, że iPhone 6 i starsze modele mają te same kroki, aby ponownie uruchomić. Tak więc poniższe kroki mogą być używane przez użytkowników, którzy posiadają również poprzednie modele niż iPhone 6/6S.

 1. Przytrzymaj jednocześnie przycisk „Zasilanie” i przycisk „Strona główna”, aż logo Apple zaświeci się na ekranie.
 2. Jak tylko zobaczysz logo Apple, musisz podnieść palce z przycisków iPhone'a.
 3. Pozwól iPhone'owi na samoczynne ponowne uruchomienie.

twardy restart iPhone'a 6

2. Jak ponownie uruchomić iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus bez ekranu?

Jeśli posiadasz iPhone'a 7/7 Plus, oto jak wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a bez ekranu.

 1. Naciśnij jednocześnie przyciski „Zasilanie” i „Zmniejsz głośność” i poczekaj, aż logo Apple pojawi się na ekranie.
 2. Kiedy zobaczysz logo Apple na ekranie iPhone'a, nadszedł czas, aby zwolnić oba przyciski.

wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a 7

3. Jak zrestartować iPhone'a 8 i iPhone'a X bez ekranu?

Kroki, aby wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a 8 i iPhone'a X, różnią się od poprzednich modeli. Oto jak ponownie uruchomić iPhone'a 8 / iPhone'a X bez ekranu:

 1. Naciśnij klawisz „Zwiększanie głośności” i szybko zwolnij.
 2. Teraz powtórz ten sam proces z klawiszem „Zmniejsz głośność”, tj. naciśnij go i szybko zwolnij.
 3. Następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz „Zasilanie”, chyba że zobaczysz logo Apple na ekranie. Poczekaj chwilę, aby iPhone ponownie się uruchomił.

Uważamy, że po wymuszonym ponownym uruchomieniu iPhone'a większość problemów związanych z ekranem dotykowym została rozwiązana.

wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a 8

4. Uruchom ponownie iPhone'a bez ekranu za pomocą narzędzia

Jeśli wymuszenie ponownego uruchomienia okaże się daremne, to nie masz już innego wyjścia? Skorzystanie z pomocy niezawodnego narzędzia, takiego jak aFoneSoft Odzyskiwanie systemu Fixppo iOS może rozwiązać wszystkie typowe problemy z iOS, takie jak iPhone zamrożony na określonym ekranie, iPhone zablokowany na białym/czarnym ekranie/logo Apple, iPhone zablokowany na ekranie „Połącz z iTunes”, Pętla ponownego uruchomienia iPhone'a i tak dalej. Ten program został opracowany przez aFoneSoft firma polecana przez wiele znanych portali medialnych, m.in Kult Mac i Zrobić użytek z.

Możesz bez wysiłku użyć tego narzędzia do ponownego uruchomienia iPhone'a bez korzystania z ekranu i żadne dane nie zostaną utracone w tym procesie. Gdy używasz komputera do przeprowadzenia procesu, nie ma prawie nic wspólnego z ekranem dotykowym. Niektóre inne funkcje tego programu są jak poniżej.

aFoneSoft Odzyskiwanie systemu Fixppo iOS (Obsługiwane iOS 15)

700,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

 • Po naprawieniu iPhone'a/iPada/iPoda touch w „trybie standardowym” nie nastąpi utrata danych podczas procesu.
 • Możesz wyjść z trybu odzyskiwania jednym kliknięciem bez wpływu na jakiekolwiek dane na urządzeniu.
 • Możesz także użyć „Trybu zaawansowanego”, aby usunąć blokadę ekranu dotykowego iPhone'a/iPada/iPoda.
 • Jest kompatybilny z komputerami Mac i Windows. Obsługiwane są wszystkie wersje iOS i urządzenia iOS, w tym iPhone X/XS/XR/11 i iOS 15.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Oto przewodnik krok po kroku.

Jak zrestartować iPhone'a bez ekranu

Krok 1 – Przede wszystkim musisz pobrać poprawną wersję aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS Fixppo zgodnie z używanym komputerem. Następnie zainstaluj i uruchom oprogramowanie.

Krok 2 – Po uruchomieniu oprogramowania należy podłączyć iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB. Teraz wprowadź aFoneSoft interfejs i dotknij „Trybu standardowego”, aby rozpocząć proces naprawy iPhone'a.

interfejs aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS

Krok 3 – Gdy tylko wybierzesz „Tryb standardowy”, program poprosi o przełączenie urządzenia w „Tryb DFU”. Aby kontynuować, musisz kliknąć przycisk „Start”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

wejdź w tryb DFU w trybie standardowym

Krok 4 – W trybie „DFU” oprogramowanie rozpozna Twój iPhone. Tutaj potwierdź informacje o swoim urządzeniu. Kliknij przycisk „Pobierz”, aby rozpocząć proces pobierania na iOS. Następnie zainstaluje oprogramowanie układowe dla twojego iPhone'a.

firmware do pobrania

Naciśnij przycisk „Rozpocznij, aby naprawić” na swoim aFoneSoft interfejs, a następnie Twój iPhone zostanie wkrótce automatycznie uruchomiony ponownie i nie musisz w ogóle dotykać ekranu.

zakończył naprawianie iOS

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły