Wskazówki i porady dotyczące wyświetlania zdjęć seryjnych na iPhonie

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Wskazówki i porady dotyczące wyświetlania zdjęć seryjnych na iPhonie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Tryb zdjęć seryjnych to jedna z najlepszych funkcji iPhone'a, która umożliwia robienie wielu zdjęć w krótkich odstępach czasu. Możesz robić zdjęcia z szybkością 10 klatek na sekundę.

Na przykład, jeśli chcesz uchwycić rzadkie lub nieoczekiwane wydarzenie, możesz zrobić wiele zdjęć, aby uzyskać najlepsze ujęcie, do którego dążyłeś. Wszystkie zrobione zdjęcia zostaną zgrupowane pod jednym zdjęciem.

Jednak po zrobieniu zdjęć seryjnych wielu użytkowników iPhone'a zastanawia się, jak to zrobić. 

Jeśli jesteś jednym z nich, możesz sprawdzić ten przewodnik, który wyjaśnia, jak przeglądać zdjęcia seryjne na iPhonie.

Opcja 1. Jak przeglądać zdjęcia seryjne bezpośrednio na iPhonie?

Po zrobieniu serii zdjęć w trybie zdjęć seryjnych w aplikacji Aparat możesz wyświetlać pojedyncze zdjęcia bezpośrednio na iPhonie. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby wyświetlić zdjęcia seryjne.

Krok 1. Na iPhonie otwórz aplikację Zdjęcia.

Krok 2. Stuknij zakładkę Albumy, która znajduje się w prawym górnym rogu.

Krok 3. Przewiń w dół i znajdź album Bursts. (Jeśli nie ma albumu Bursts, nie ma zdjęć zrobionych w trybie Burst).

Krok 4. Otwórz album Bursts. Możesz wyświetlić wszystkie zdjęcia zrobione w trybie zdjęć seryjnych.

Krok 5. Teraz dotknij zakładki „Wybierz” u dołu i zobacz wszystkie zdjęcia seryjne tego pojedynczego zdjęcia, przesuwając palcem w lewo lub w prawo.

zobacz-zdjęcia-seryjne

Wskazówka: jak zapisywać pojedyncze obrazy w zdjęciach seryjnych

Jeśli potrzebujesz, możesz sprawdzić poniższe kroki, aby zapisać poszczególne zdjęcia dowolnego zdjęcia Burst.

Krok 1. Otwórz aplikację Zdjęcia na swoim urządzeniu i dotknij albumu Bursts.

Krok 2. Otwórz zdjęcie Burst i dotknij Wybierz na dole.

Krok 3. Wybierz obrazy Burst, które chcesz zapisać.

Krok 4. Wybierz „Gotowe”, który znajduje się w prawym górnym rogu.

Krok 5. Jeśli chcesz zachować wszystkie zdjęcia z serii zdjęć seryjnych, dotknij „Zachowaj wszystko”.

Krok 6. Jeśli chcesz zachować tylko wybrane obrazy, dotknij „Zachowaj tylko ulubione”.

zapisz-pojedyncze-zdjęcia-w-serii-zdjęć

Opcja 2. Jak przeglądać zdjęcia seryjne na iPhonie za pomocą oprogramowania?

Robienie zdjęć na iPhonie jest bardzo proste i łatwo uchwycić niezapomniane chwile. Tryb zdjęć seryjnych aplikacji Camera umożliwia wykonanie serii zdjęć, aby uzyskać najlepsze ujęcie.

Tutaj możesz użyć niezawodnego oprogramowania, aby wyświetlić jednocześnie wszystkie zdjęcia seryjne na iPhonie z serii. 

aFoneSoft D-Back to jedno z zaawansowanych narzędzi, które umożliwia przeglądanie zdjęć seryjnych na iPhonie. To popularne oprogramowanie jest w zasadzie narzędziem do odzyskiwania danych, które może łatwo odzyskać i wyeksportować utracone lub usunięte zdjęcia z urządzenia.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby wyświetlić zdjęcia seryjne z iPhone'a (w tym istniejące i usunięte)

Możesz przeglądać i zapisywać wszystkie zdjęcia seryjne z iPhone'a. Ponadto możesz na nim polegać, nawet jeśli potrzebujesz usuniętych zdjęć seryjnych, gdy nie ma dostępnych kopii zapasowych iTunes lub iCloud.

Krok 1.Załóż aFoneSoft D-Back na twoim komputerze. Kliknij „Odzyskaj z urządzenia iOS” i kliknij „Start”. Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB. Oprogramowanie D-Back automatycznie wykryje Twoje urządzenie. Kliknij Następny".

podłącz swoje urządzenie

Krok 2.Wszystkie typy plików zostaną wyświetlone na ekranie. Wybierz „Zdjęcia” w „Zdjęcia i wideo” i kliknij „Skanuj”. 

wybierz typy danych

Krok 3.Po zakończeniu skanowania zostaną wyświetlone wszystkie zdjęcia. Możesz także zobaczyć wszystkie zdjęcia zrobione w trybie Burst. Możesz wybrać zdjęcia seryjne, które chcesz zapisać, i dotknij "Odzyskaj".

Podgląd pliku z karty iOS

Kroki, aby wyświetlić zdjęcia seryjne z kopii zapasowej iTunes

Ze względu na ograniczenia iTunes możesz użyć D-Back, aby sprawdzić kopię zapasową iTunes urządzenia i wyświetlić zdjęcia seryjne. 

Krok 1.run aFoneSoft D-Back na twoim komputerze. Kliknij „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes” i kliknij „Start”. Wyświetlona zostanie cała dostępna kopia zapasowa iTunes. Wybierz najbardziej odpowiedni i kliknij „Dalej”.

Krok 2.Zostaną wyświetlone wszystkie typy plików. Wybierz „Zdjęcia” w „Zdjęcia i wideo” z wyświetlonych opcji i kliknij „Skanuj”.

Krok 3.Po zakończeniu skanowania zostaną wyświetlone wszystkie zdjęcia. Możesz wybrać zdjęcia seryjne, które chcesz zapisać, i kliknąć „Odzyskaj”. Po zakończeniu procesu odzyskiwania wszystkie wybrane zdjęcia seryjne zostaną zapisane na komputerze.

Podgląd pliku z karty iTunes

Kroki, aby wyświetlić zdjęcia seryjne z kopii zapasowej iCloud

Jeśli Twoje zdjęcia są zapisane w iCloud, możesz również użyć kopii zapasowej iCloud swojego urządzenia do przeglądania i zapisywania zdjęć seryjnych za pomocą D-Back.

Krok 1.Uruchom D-Back na swoim komputerze. Kliknij „Odzyskaj z iCloud Backup” i kliknij „Start”. Zaloguj się do swojego konta iCloud przy użyciu identyfikatora Apple ID i hasła. 

Krok 2.Zostaną wyświetlone wszystkie dostępne kopie zapasowe iCloud. Wybierz najbardziej odpowiedni i kliknij „Dalej”.

Krok 3.Wybierz „Zdjęcia” w „Zdjęcia i wideo” z wyświetlonych opcji i kliknij „Skanuj”.

Krok 4.Po zakończeniu skanowania zostaną wyświetlone wszystkie zdjęcia. Wybierz potrzebne zdjęcia seryjne i naciśnij „Odzyskaj”. Wybierz lub utwórz nowy folder do przechowywania zdjęć seryjnych.

Podgląd pliku z karty iCloud

Dlaczego warto wybrać D-Back?

aFoneSoft D-Back to niedrogie i specjalistyczne oprogramowanie, któremu zaufało wiele profesjonalnych stron internetowych. Pomogła milionom ludzi na całym świecie. To jest powód, dla którego jest zaufany przez większość użytkowników.

d-back-jest-zaufany

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wnioski

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyświetlać zdjęcia seryjne na iPhonie, nie wahaj się teraz zapoznać z tym przewodnikiem. Możesz wypróbować wszystkie metody podane w tym przewodniku, aby rozwiązać swój problem. Daj nam znać, która metoda działa dla Ciebie, zostawiając swoje komentarze poniżej.

Gorące artykuły