Instagram ciągle się zawiesza? Najlepsze rozwiązania 7 dla użytkowników iPhone'a

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Instagram ciągle się zawiesza? Najlepsze rozwiązania 7 dla użytkowników iPhone'a

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Jedną z najbardziej rozpowszechnionych platform mediów społecznościowych na świecie jest Instagram. Wszystko dzięki Instagramowi socjalizacja staje się bezproblemowa i łatwiejsza.

Podobnie jak wiele osób, które często korzystają z Instagrama, aby znaleźć nowe posty, zdjęcia i aktualizacje, a także niektórzy, którzy są entuzjastami mediów społecznościowych, oczywiste jest, że Instagram ma wielki wpływ w tej nowoczesnej erze.

iPhone-instagram

W ostatnim czasie pojawiły się nieregularne irytujące anomalie wystawione przez tę aplikację, głównie doświadczane przez użytkowników iOS. W przypadku użytkowników iPhone'a mogą wystąpić te usterki w pewnym momencie, na przykład podczas uruchamiania aplikacji lub próby przesłania zawartości, co może być bardzo frustrujące. Przyczyną problemu może być aplikacja lub samo urządzenie Apple.

W tym artykule poznasz sprawdzone rozwiązania, które mogą posłużyć jako naprawa awarii Instagrama.

Dlaczego mój Instagram ciągle się zawiesza?

Powód, dla którego Instagram ciągle się zawiesza, różni się w zależności od urządzeń, a ten problem może wynikać z małej przestrzeni dyskowej, błędów, aktualizacji oprogramowania i problemów z serwerem.

Jednym ze sposobów, aby wyraźnie określić, czy problem nie jest specyficzny dla Ciebie, jest uruchomienie aplikacji na telefonie znajomego i zobaczenie wyniku. Jeśli jest to podobny problem, oznacza to, że program jest uszkodzony lub aplikacja jest zepsuta, ale jeśli działa idealnie na telefonie innych osób, problem dotyczy Twojego urządzenia.

Nie martw się, bądź pewien, że jest wiele osób w takiej samej sytuacji, w jakiej ty jesteś teraz.

7 rozwiązań do naprawy Instagrama ciągle się zawiesza

Do tej pory możesz określić, skąd pochodzi problem z awarią, niezależnie od tego, czy pochodzi on z twojego urządzenia, czy z końca Instagrama.

Chociaż istnieje wiele sposobów na powstrzymanie awarii Instagrama. Na szczęście siedem z tych metod zostało przetestowanych i udowodniono, że pomagają w tej sytuacji. uprzejmie podążaj i ucz się.

Rozwiązanie 1. Zaktualizuj Instagram do najnowszej

Jedną z metod radzenia sobie z tą usterką jest po prostu aktualizacja aplikacji do najnowszej wersji. Ta nowa aktualizacja może zwiększyć wydajność, dzięki czemu Instagram jest dobrze zoptymalizowany i naprawi błędy zawarte w poprzedniej wersji. Od teraz możesz ustawić iPhone'a, aby automatycznie aktualizował aplikacje.

Krok 1: Na ekranie głównym kliknij „App Store”.

Krok 2: W prawym dolnym rogu w „App Store” dotknij „Aktualizuj”.

Krok 3: Znajdź aplikację Instagram wśród innych aplikacji do aktualizacji i kliknij przycisk aktualizacji. 

Krok 4: Możesz zaktualizować wszystkie aplikacje, dotykając opcji „zaktualizuj wszystko”, jeśli inne aplikacje wymagają aktualizacji.

Krok 5: Po zakończeniu aktualizacji uruchom ponownie iPhone'a i uruchom aplikację Instagram.

aktualizacja-instagram-iphone

Rozwiązanie 2. Odinstaluj i ponownie zainstaluj Instagram z iPhone'a

Odinstalowanie Instagrama pomoże usunąć dane i pamięć podręczną (pliki tymczasowe) obecne w aplikacji. Wykonaj poniższe czynności, aby osiągnąć ten proces.

Krok 1: Na ekranie głównym dotknij i przytrzymaj ikonę Instagram przez kilka sekund.

Krok 2: Spowoduje to drżenie ikony aplikacji, a znak „X” pojawi się na górze ikony aplikacji, naciśnij go, aby usunąć.

Krok 3: Aby ponownie zainstalować aplikację, przejdź do sklepu z aplikacjami również na ekranie głównym. 

Krok 4: Użyj pola wyszukiwania, aby wyszukać Instagram. Kliknij przycisk „Pobierz”, aby pobrać. 

reinstalacja-instagram

Rozwiązanie 3. Uruchom ponownie iPhone'a

Jest to najprostsza technika rozwiązywania problemów, ale jest również skuteczna w usuwaniu większości napotkanych usterek.

Ponowne uruchamianie iPhone'a to coś więcej niż tylko natychmiastowe wyłączenie i włączenie. Musisz tylko nacisnąć przycisk zasilania i ponownie go uruchomić.

Po ponownym uruchomieniu otwórz Instagram, aby sprawdzić, czy ulegnie awarii lub pokaże jakiekolwiek oznaki anomalii.

uruchom ponownie iPhone'a

Rozwiązanie 4: Zaktualizuj iOS do najnowszej

Zaleca się zaktualizowanie iPhone'a do najnowszej wersji. Nowe aktualizacje zawierają ulepszone funkcje, które rozwiązują problemy ze zgodnością niektórych aplikacji, naprawiają błędy i zwiększają wydajność.

Krok 1: Przejdź do ustawień i kliknij „Ogólne”.

Krok 2: Znajdź „sprawdź aktualizacje” i dotknij, jeśli pojawi się nowa aktualizacja, zostanie ona wyświetlona na ekranie.

Krok 3: Naciśnij „pobierz i zainstaluj”.

aktualizacja-ios-wersja

Rozwiązanie 5. Oszczędź trochę miejsca do przechowywania

Jeśli problem nadal występuje po wykonaniu powyższych kroków, może to oznaczać, że należy głębiej przyjrzeć się systemowi pamięci telefonu.

Gdy w iPhonie zaczyna brakować miejsca, w większości przypadków wydajność aplikacji ulega zniekształceniu i zaczyna się pojawiać nienormalne zachowanie.

pamięć-iphone

Rozwiązanie 6. Napraw Instagram ciągle się zawiesza bez utraty danych

Istnieje oprogramowanie, które naprawia różne awarie systemu iOS, które nazywa się aFoneSoft Fixppo- zaprojektowany, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów, takich jak awarie Instagrama. Tryb standardowy naprawia błędy w aplikacjach na iOS bez utraty danych, a krok jest wymieniony poniżej.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Krok 1.zainstalować aFoneSoft Fixppo na komputerze, trzy główne opcje będą wyświetlane na ekranie, kliknij w trybie standardowym. Po wybraniu trybu standardowego podłącz iPhone'a do komputera. Kliknij przycisk „Dalej”.

podłącz urządzenie do komputera

Krok 2.Musisz pobrać oprogramowanie układowe, aby rozwiązać problemy z iPhonem. Dostępne są różne wersje oprogramowania, więc ta, która pasuje do modelu Twojego urządzenia, zostanie pobrana automatycznie.

pobierz oprogramowanie układowe w trybie standardowym

Krok 3.Gdy wszystko jest ustawione, możesz nacisnąć przycisk Start, aby rozpocząć naprawianie. Podczas procesu naprawy nie odłączaj telefonu.

skończyłem naprawiać urządzenie

Większość użytkowników zaufała temu programowi, a oto jedna z ich opinii.

odpowiedź zwrotna użytkownika

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Rozwiązanie 7. Skontaktuj się ze Wsparciem Apple

Aby uzyskać dalszą pomoc, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Apple, aby sprawdzić, czy coś jest nie tak ze sprzętem urządzenia. Otrzymasz cenną odpowiedź od wsparcia Apple w tej sytuacji i jak można rozwiązać problem.

Wskazówka: Odzyskaj utracone dane z iPhone'a podczas naprawiania

Jeśli zauważyłeś, że niektóre dane zostały utracone po naprawieniu tego problemu, potrzebujesz profesjonalnego programu, takiego jak aFoneSoft D-Back która specjalizuje się w odzyskiwaniu utraconych plików niezależnie od tego, jak zostały utracone na urządzeniach z systemem iOS.

Krok 1: Uruchom po pobraniu aFoneSoft Oprogramowanie D-Back, a następnie kliknij przycisk „Start” zaraz po wybraniu opcji „Inteligentne odzyskiwanie”.

Krok 2: Wskaż stan utraty pliku w celu kolejnego skanowania i ponownego przechwytywania.

Krok 3: Skanowanie zostanie przeprowadzone przez oprogramowanie i natychmiast odzyska utracone dane z urządzenia iOS lub kopii zapasowej iCloud / iTunes.

Wybierz sytuację strat

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wnioski

W tym poście omówiono sprawdzone rozwiązania, które radzą sobie z usterkami w dowolnej aplikacji na iOS. Mając wszystkie możliwe rozwiązania i kroki wymienione powyżej, możesz zdecydować, które z nich będzie dla Ciebie najlepsze. Uprzejmie upuść swoje komentarze poniżej.

Gorące artykuły