Jak zlokalizować kogoś przez WhatsApp bez jego wiedzy?

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak zlokalizować kogoś przez WhatsApp bez jego wiedzy?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Pytanie
Czy możesz śledzić czyjąś lokalizację na WhatsApp?

Tak, możesz śledzić czyjąś lokalizację w WhatsApp. Sam WhatsApp oferuje funkcję „Udostępnij lokalizację”, która pozwala użytkownikom udostępniać lokalizację zarówno w czacie indywidualnym, jak i grupowym. Poza tym możesz skorzystać z niektórych usług online lub śledzenia lokalizacji WhatsApp. Poniżej omówiono wszystkie możliwe sposoby. Szczerze mówiąc, niektóre z nich działają, ale niektóre mogą wymagać dużego wysiłku.

1. Jak udostępniać lokalizację innym na WhatsApp?

Łatwe 3 minuty

Zamiast decydować się na drastyczne środki, aby uzyskać czyjąś lokalizację za pośrednictwem WhatsApp, możesz po prostu poprosić tę osobę o udostępnienie Ci swojej lokalizacji. WhatsApp, podobnie jak wiele innych aplikacji, ma wbudowaną i bezpłatną funkcję, która pozwala użytkownikom śledzić lokalizację w czasie rzeczywistym. Dzięki temu bardzo łatwo jest sprawdzić ETA lub zapewnić bezpieczeństwo rodzinie lub znajomym.

Oto jak możesz śledzić lokalizację za pomocą domyślnej funkcji WhatsApp (należy to zrobić na urządzeniu docelowym, które chcesz śledzić).

Krok 1: Otwórz czat lub czat grupowy w WhatsApp, a następnie dotknij symbolu dołączania pliku.

Krok 2: Kliknij „Lokalizacja” w przedstawionych opcjach, a następnie wybierz „Udostępnij lokalizację na żywo”.

Krok 3: Wybierz czas udostępniania lokalizacji i dotknij „Wyślij”. Możesz udostępniać lokalizację przez 15 minut, 1 godzinę lub osiem godzin.

Wtedy zobaczysz dokładną lokalizację telefonu za pomocą Google Maps. Jeśli prośba zostanie wysłana do czatu grupowego, wszyscy w rozmowie mogą zobaczyć pozycję. Jednak, aby ta metoda działała skutecznie, musisz dojść do porozumienia z drugą osobą. W przeciwnym razie on może w dowolnym momencie odrzucić prośbę o udostępnienie lokalizacji.

udostępnianie lokalizacji WhatsApp

2. Jak śledzić lokalizację użytkownika WhatsApp bez wiedzy?

Łatwe 5 minuty

Zanim zaczniemy przeskakiwać do innych rozwiązań, aby śledzić kogoś na WhatsApp, jest kilka rzeczy do wyjaśnienia. Znalezienie kogoś za pomocą wiersza polecenia, hostingu lub adresu IP nie dotyczy wszystkich. Musisz być bardzo obeznany z technologią, aby dowiedzieć się, jak te metody są słowne i unikać oszustw. Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, jak śledzić lokalizację kogoś, a wyżej wymienione udostępnianie lokalizacji WhatApp nie działa, możesz zajrzeć do rozwiązania innej firmy – KidsGuard Pro. Najnowocześniejsza technologia lokalizacji GPS, którą stosuje, może pomóc w dokładnym znalezieniu lokalizacji osób.

Korzystanie z aplikacji takiej jak KidsGuard Pro zaoszczędzi Ci wielu kłopotów, a kilka ważnych zalet wymieniono tutaj:

przegląd mediów dla dzieci ochroniarz pro

KidsGuard Pro zyskał dobrą reputację w branży. Wiele znanych stron technologicznych, takich jak AlternativeTo, NewsBeezer również go poleca. Możesz więc mieć pewność, że go wybierzesz. Aplikacja jest łatwo dostępna, odwiedzając www.clevguard.net. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak zlokalizować kogoś za pomocą KidsGuard Pro.

Krok 1: Załóż konto i kup do planu. To prawda, że ​​KidsGuard Pro będzie kosztować kilka dolców, ale na pewno uzyskasz najlepszy wynik.

Krok 2: Przytrzymaj urządzenie docelowe, pobierz tę aplikację ze wspomnianej witryny i zakończ instalację. Kreator konfiguracji jest bardzo przejrzysty w interfejsie aplikacji, więc bezpośrednio podążasz za nim bez zastanowienia.

pobierz kidsguard pro do śledzenia lokalizacji

Krok 3: Ikona aplikacji zniknie po instalacji. Nie martw się, chodzi o to, aby cel nie wiedział o tym. Teraz możesz się zalogować pulpit nawigacyjny online i wybierz „Lokalizacje” z lewego panelu. Widoczny jest widok mapy z aktualną lokalizacją. W razie potrzeby możesz także użyć KidsGuard Pro do śledzenia wiadomości WhatsApp, aktywności, zdjęć i nie tylko. Sprawdź Demo na żywo zapewnia i doświadcza wszystkich funkcji.  

kidsguard pro pokazuje aktualną lokalizację

3. Sprawdź czyjąś lokalizację na WhatsApp za pomocą wiersza polecenia

Średni 10 minut

Innym łatwym sposobem śledzenia czyjejś lokalizacji WhatsApp jest użycie funkcji wiersza polecenia na komputerze. To może działa tylko z WhatsApp Web ale jest bardzo skuteczny i bardzo łatwy do wykonania. Poniższe proste kroki pokażą Ci, jak to zrobić.

Krok 1: Zacznij od otwarcia WhatsApp Web i rozpocznij czat z osobą, którą chcesz śledzić, aby uzyskać jej adres IP.

whatsapp-web

Krok 2: Zamknij wszystkie aplikacje działające w tle (z wyjątkiem używanej przeglądarki), aby zapobiec zakłócaniu procesu. Następnie na klawiaturze naciśnij Ctrl + Alt + Delete, aby otworzyć menedżera zadań.

Krok 3: Naciśnij Win + R na klawiaturze, aby otworzyć funkcję „Uruchom” na klawiaturze. Wpisz „cmd” w polu, a następnie naciśnij Enter.

funkcja uruchamiania

Krok 4: W wyświetlonym wierszu polecenia wpisz „netstat-an”, a następnie naciśnij Enter. Zapisz adres IP, który pojawi się przed zamknięciem wiersza polecenia.

Krok 5: Następnie możesz przejść do http://www.ip-adress.com/ip_tracer/ i wprowadzić adres IP, aby określić jego przybliżona lokalizacja.

wpisz-adres-ip

4. Znajdź kogoś na WhatsApp przez łącze śledzenia

Trudne 15-30 minut

Możesz także utworzyć link do śledzenia, który wyślesz do osoby, którą chcesz zlokalizować. Ten link śledzący dostarczy Ci informacji o miejscu pobytu danej osoby. Oto jak to zrobić;

Krok 1: Aby rozpocząć, musisz utworzyć darmowe konto hostingowe. Możesz to zrobić na My3gb, 000webhost lub nawet Hostgator. Zaloguj się na swoje konto, a następnie kliknij „Menedżer plików”. Pobierz nazwy plików ZIP „Tracking ZIP File”.

Krok 2: Rozpakuj pobrany plik, aby wyodrębnić z niego 3 pliki. Teraz prześlij pliki w folderze głównym (public _html) menedżera plików na swoim koncie hostingowym.

Krok 3: Link, który musisz wysłać do śledzonego urządzenia, zostanie nazwany; Techhacks.my3gb.com

Wszystkie potrzebne informacje o śledzonym urządzeniu można znaleźć w pliku log.txt w folderze głównym.

śledzenie-lokalizacji-przez-link-śledzący

5. Znajdź adres IP w WhatsApp przez InspectLet

Trudne 30 minut+

InspectLet to usługa, która pozwala użytkownikom śledzić adres IP dowolnej osoby, z którą rozmawiasz na WhatsApp lub Facebooku. Nie jest to zwykły sposób, w jaki będziemy śledzić lokalizację za pomocą WhatsApp, ale możesz też spróbować. Innym powodem, dla którego nie zalecamy tego, jest to, że plan cenowy jest bardzo drogi dla przeciętnego użytkownika. Przyjrzyjmy się jednak, jak z niego korzystać.

Krok 1: Musisz zarejestrować się tutaj https://www.inspectlet.com/, a następnie zalogować się na swoje konto.

Krok 2: Otrzymasz wtedy kod śledzenia, który możesz wysłać do osoby, którą chcesz śledzić.

Krok 3: Po otwarciu linku z kodem InspectLet zacznie wysyłać lokalizację swojego urządzenia i inne dane.

SprawdźLet

Napisz na końcu

Jeśli chcesz po prostu uważnie obserwować lokalizację bliskich osób, najlepszym rozwiązaniem jest użycie domyślnych funkcji śledzenia lokalizacji WhatsApp. Jest bezpłatny, a lokalizacja jest udostępniana w czasie rzeczywistym. Jeśli odrzucą twoją prośbę lub chcesz śledzić lokalizację telefonu komórkowego bez ich wiedzy, możesz wziąć KidsGuard Pro pod uwagę. Jest wydajny, lekki i co najważniejsze niewidoczny. Pozostałe metody sprawdzają się, ale wymagają trochę pracy z Twojej strony.

Wskazówki
Dlaczego może być konieczne śledzenie czyjejś lokalizacji w WhatsApp?

- Od 2020 roku WhatsApp ma bazę użytkowników ponad 2 miliardów ludzi na całym świecie, co oznacza, że ​​prawie co trzecia osoba na tej planecie ma zainstalowaną WhatsApp na swoich telefonach. Dlatego w razie nagłej potrzeby lub pilnej potrzeby znalezienia lokalizacji swoich bliskich, WhatsApp jest niezwykle przydatny. Śledzenie lokalizacji nie zawsze polega na szpiegowaniu kogoś lub pilnowaniu współmałżonka lub kogokolwiek innego. Śledzenie lokalizacji przez WhatsApp może zapewnić bezpieczeństwo Twoim dzieciom, Twoim bliskim, a także może uchronić Ciebie i tych, na których Ci zależy, przed niebezpiecznymi sytuacjami..

Gorące artykuły