4 sposoby na odtwarzanie YouTube w tle lub przy wyłączonym ekranie na iPhonie/iPadzie

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > 4 sposoby na odtwarzanie YouTube w tle lub przy wyłączonym ekranie na iPhonie/iPadzie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Zakładając, że jesteś jednym z tych, którzy polegają na YouTube, aby słuchać ulubionej muzyki lub „słuchać” przewagi interesujących filmów (niektórzy ludzie chcą tylko wiedzieć, o czym mówi film i nie przejmują się samym filmem) , być może doświadczyłeś sytuacji, w której musisz zająć się inną aplikacją, jednocześnie słuchając muzyki/wideo w YouTube na iPhonie lub iPadzie. Być może zauważyłeś, że podczas odtwarzania wideo na YouTube, jeśli zablokujesz iPhone'a lub naciśniesz przycisk Home, muzyka lub wideo się zatrzyma. Dzieje się tak, ponieważ odtwarzanie muzyki/podcastów/plików audio z YouTube w tle jest ograniczone dla użytkowników, którzy nie płacą subskrybentom YouTube.

youtube

Ta rzecz przerywa nurt i jest dużym problemem. Aby odtwarzać nieprzerwane filmy z YouTube w tle lub przy wyłączonym ekranie, masz szczęście, że znalazłeś ten artykuł, a ja zaoferuję 4 skuteczne sposoby na włączenie odtwarzania YouTube w tle i na zablokowanym ekranie Twojego iPhone'a / iPada.

1. Zapłać za usługę YouTube Red

Aby zaspokoić potrzebę słuchania YouTube z wyłączonym ekranem lub w tle, pierwszym sposobem na wypróbowanie jest subskrypcja usługi YouTube Red. Ta usługa oferuje funkcję dźwięku w tle, a także umożliwia użytkownikom pobieranie filmów, aby mogli cieszyć się nią w trybie offline. Serwis zajmuje się również usuwaniem niechcianych reklam. Dlatego pierwszą sugestią byłoby dołączenie do YouTube Red, jeśli chcesz, aby YouTube działał w tle.

youtube czerwony

Jednak ludzie w większości krajów nie mają szczęścia, aby cieszyć się tą funkcją, ponieważ jest ona dostępna tylko w kilku krajach wymienionych poniżej. Jeśli nie znajdujesz się w wymienionych krajach, po prostu sprawdź inne rozwiązania.

youtube czerwony dostępne kraje

 

2. Użyj przeglądarki innej niż Safari

Jeśli powyższy sposób Ci nie odpowiada i nie jest odpowiedni, innym sposobem, który polecamy, jest użycie przeglądarki. Aby odtwarzać YouTube w tle na iPhonie, musisz użyć przeglądarki internetowej innej niż Safari. Dlatego używaj innych przeglądarek, takich jak Dolphin, Mercury, Opera Mini lub Opera Coast a tutaj bierzemy przykład z Dolphin Mobile Browser.

przeglądarka Dolphin

 

Kroki, jak korzystać z Dolphin, są bardzo proste i wyjaśnię poniżej.

graj w YouTube w tle lub z wyłączonym ekranem za pomocą Dolphin

3. Wypróbuj narzędzie innej firmy

Innym sposobem słuchania YouTube z wyłączonym ekranem lub odtwarzania filmów z YouTube w tle jest użycie narzędzia innej firmy. Masz do wyboru wiele opcji, takich jak Musi, YTB Player, ProTube i wiele innych. Oto kroki, jak korzystać z odtwarzacza YTB.

Krok 1 – Przejdź do App Store i wyszukaj tam „YTB Player”. Zainstaluj go stamtąd za darmo. Jeśli w Twoim kraju nie ma tej aplikacji, po prostu wyszukaj ją w Google.

Krok 2 – Teraz otwórz aplikację, a otrzymasz listę najnowszej muzyki.

Krok 3 - Jeśli chcesz zagrać w coś konkretnego, możesz dotknąć ikony lupy znajdującej się w prawym górnym rogu, a następnie wpisać, co chcesz wyszukać.

Krok 4 - Możesz także wyszukiwać filmy lub listy odtwarzania, a także tworzyć własną listę odtwarzania za pomocą zielonej ikony plusa, która pojawia się blisko filmu.

Krok 5 - Teraz zacznij odtwarzać wideo i naciśnij przycisk Home, a YouTube będzie odtwarzany w tle na iPhonie lub iPadzie.

Odtwarzacz YTB

4. Pobierz muzykę lub wideo na swój iPhone/iPad

Ostatnim sposobem, w jaki sugerujemy słuchanie YouTube z wyłączonym ekranem lub w tle, jest pobranie preferowanego filmu lub muzyki za pomocą programu do pobierania YouTube. Istnieje wiele darmowych programów do pobierania Youtube i możesz wypróbować usługę online Y2mate w celu. Jest to usługa szybkiego pobierania wideo online, która jest kompatybilna z wieloma formatami wideo, takimi jak 3GP, MP4, FLV, M4V, WMV, MP3, WEBM i innymi. Może to również pomóc użytkownikom w konwersji filmów z różnych witryn na MP3 lub MP4.

Kluczowe cechy:

Strona internetowa y2mate

Przewodnik krok po kroku:

Gorące artykuły