Jak zapisać filmy Snapchat innych osób w rolce z aparatu na iPhonie?

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak zapisać filmy Snapchat innych osób w rolce z aparatu na iPhonie?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Jedna z najważniejszych funkcji prywatności aplikacji Snapchat utrudnia również użytkownikom przechowywanie filmów Snapchat przez zbyt długi czas. Kilka sekund po obejrzeniu filmu na Snapchacie jest ono trwale usuwane z platformy. Dlatego jedynym sposobem na oglądanie filmów tyle razy, ile chcesz, jest zapisanie ich w rolce aparatu iPhone'a.

Problem polega na tym, że w kwietniu 2015 r. Snapchat ogłosił, że zabroni aplikacjom innych firm dostępu do platformy. Jest to środek, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa platformy. Ale znacznie trudniej jest zapisać filmy w rolce z aparatu. Istnieją jednak sposoby na obejście tego problemu, jak zobaczymy w tym artykule.

Jak zapisać filmy Snapchat innych osób na iPhone'a?

Metoda 1: Zrzut ekranu lub nagraj ekran swojego iPhone'a   

Na szczęście iOS 11 oferuje opcję nagrywania ekranu, która może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Możesz użyć do nagrywania ekranu, a tym samym przechwytywania wideo i zapisywania go na swoim urządzeniu. Jeśli nie masz ikony nagrywania ekranu w Control Center, musisz ją najpierw dodać. Możesz to zrobić w ustawieniach, wykonując te proste czynności.

Krok 1: Otwórz aplikację ustawień na swoim iPhonie.

Krok 2: Z wymienionych opcji wybierz „Centrum sterowania”.

Krok 3: Wybierz „Dostosuj elementy sterujące”, a następnie naciśnij przycisk „+” obok opcji „Nagrywanie ekranu”.

Gdy opcja znajduje się teraz w centrum sterowania, możesz rozpocząć nagrywanie ekranu. Wykonaj te proste kroki, aby to zrobić.

Krok 1: Otwórz wideo Snapchata, które chcesz zapisać w rolce aparatu, otwórz Centrum sterowania, a następnie dotknij ikony nagrywania ekranu (dwa kółka).

Krok 2: Po trzysekundowym odliczaniu rozpocznie się nagrywanie ekranu. U góry ekranu pojawi się czerwony pasek wskazujący, że aktualnie nagrywasz ekran.

Krok 3: Aby zakończyć nagrywanie, ponownie otwórz Centrum sterowania i dotknij ikony nagrywania ekranu. Możesz także po prostu dotknąć czerwonego paska u góry ekranu i potwierdzić, że chcesz zakończyć nagrywanie.

nagrywaj snapchat na iPhonie

Metoda 2: Nagraj wideo wideo za pomocą innego urządzenia

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz nagrać ekranu iPhone'a podczas odtwarzania wideo, inną opcją byłoby użycie innego urządzenia, takiego jak inny iPhone, iPad lub nawet kamera, i nagranie wideo Snapchata jako osobnego wideo. Podczas korzystania z tej metody jakość wideo może ulec pogorszeniu, ale jeśli masz dodatkowe urządzenie, jest to świetny sposób na zapisywanie filmów Snapchat innej osoby.

Metoda 3: Użyj narzędzia innej firmy

Innym sposobem zapisywania filmów Snapchat w rolce z aparatu jest użycie narzędzia innej firmy. Pomimo ogłoszonego przez Snapchata zakazu dostępu aplikacji innych firm do urządzenia, nadal można znaleźć wiele aplikacji w App Store, które twierdzą, że pomagają nagrywać filmy Snapchat. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z aplikacji innej firmy, ważne jest, aby być bardzo ostrożnym. Nawet Snapchat przed tym ostrzega. Te aplikacje mogą uzyskać dostęp do informacji logowania, co może zagrozić bezpieczeństwu urządzenia oraz znajdujących się na nich zdjęć i aplikacji. To powiedziawszy, istnieją dwie aplikacje innych firm, których możesz użyć do zapisywania filmów Snapchat na swoim iPhonie.

Snapbox

Snapbox to jedna z aplikacji, których możesz używać do zapisywania filmów Snapchat. Ale aplikacja nie jest już dostępna w sklepie z aplikacjami od czasu zakazu aplikacji innych firm przez Snapchat. Jeśli nadal chcesz podjąć ryzyko, Kliknij tutaj aby pobrać aplikację na swoje urządzenie. Po zainstalowaniu Snapbox na urządzeniu wykonaj te proste czynności, aby korzystać z aplikacji:

Krok 1: Otwórz Snapbox na swoim urządzeniu, a następnie wprowadź dane logowania Snapchata, aby się zalogować.

Krok 2: Po zalogowaniu aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to zlokalizować wideo, które chcesz zapisać, a następnie dotknąć "Zapisz".

Dzięki Snapbox możesz także wybrać automatyczne zapisywanie zdjęć i filmów. Tę opcję można włączyć w ustawieniach aplikacji. Po włączeniu funkcji automatycznego zapisywania wystarczy otworzyć zdjęcie lub wideo w Snapchacie, a zostanie ono zapisane w rolce z aparatu.

nagrywaj snapchat za pomocą snapbox

QuickTime na Macu

Jeśli nie chcesz instalować aplikacji na swoim iPhonie, możesz użyć QuickTime na Macu, aby nagrać ekran na swoim urządzeniu, przechwytując w ten sposób wideo Snapchat. QuickTime jest również własnością Apple i dlatego jest stosunkowo bezpieczniejszy niż aplikacja na twoim urządzeniu. Jeśli nie masz jeszcze QuickTime na komputerze Mac, Kliknij tutaj aby pobrać i zainstalować go na swoim urządzeniu, a następnie wykonaj te proste czynności, aby z niego korzystać:

Krok 1: Uruchom QuickTime, a następnie podłącz iPhone'a do komputera Mac za pomocą kabla USB.

Krok 2: Kliknij „Plik”, a następnie wybierz „Nowe nagranie filmu”, aby rozpocząć proces.

nagrywaj snapchat z quicktime

Krok 3: W wyświetlonym oknie musisz wybrać źródło nagrania. Kliknij czerwoną strzałkę rozwijaną obok ikony nagrywania i wybierz iPhone'a.

nagrywaj snapchat z quicktime

Krok 4: QuickTime odbije ekran iPhone'a. Otwórz Snapchat na iPhonie, ale przed dotknięciem wideo, które chcesz nagrać, kliknij „Nagraj” w QuickTime.

nagrywaj snapchat z quicktime

Krok 5: Po zakończeniu kliknij przycisk stop, aby zapisać wideo na komputerze Mac. Możesz teraz po prostu przenieść wideo z komputera Mac na iPhone'a.

Jak widać, istnieją sposoby na zapisanie wideo ze Snapchata w rolce aparatu iPhone'a. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, który z nich działa dla Ciebie.

Najlepsza alternatywa iTunes do naprawy Snapchata nie działa na iPhonie (iOS 12 w zestawie)

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona lub iPhone'a, prawdopodobnie jesteś ciężkim użytkownikiem Snapchata i od czasu do czasu zauważysz, że Snapchat nie działa poprawnie. Dwa z najczęściej występujących problemów to: Snapchat nie wysłał czatów lub snapów; Snapchat mówi „nie można odświeżyć”. Jeśli masz problemy z jednym lub obydwoma problemami, znajdź szybką poprawkę za pomocą następującego narzędzia do naprawy systemu iOS - aFoneSoft Odzyskiwanie systemu iOS.

To narzędzie może być używane jako alternatywa dla iTunes, aby naprawić różne problemy z iPhonem, iPadem i iPodem, w tym aplikacje na iOS (Snapchat, Instagram, Facebook itp.) Nie działają poprawnie. Dzięki trzem różnym trybom naprawy (tryb standardowy, tryb odzyskiwania i tryb zaawansowany) pomaga użytkownikom systemu iOS rozwiązywać problemy z systemem iOS za pomocą kilku kliknięć. Co najlepsze, oferuje bezpłatną wersję próbną, aby upewnić się, że to oprogramowanie działa w Twoim przypadku przed dokonaniem zakupu.

napraw iPhone'a zablokowanego po jialbreakingu

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły