Jak wysyłać notatki głosowe z iPhone'a na e-mail?

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Jak wysyłać notatki głosowe z iPhone'a na e-mail?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 września 2021 r.

Apple przez lata wdrożyło w swoich iPhone'ach mnóstwo wspaniałych funkcji, a jednym z nich jest Notatka głosowa. Daje ci swobodę nagrywania tego, co masz na myśli, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Ale jeśli chodzi o udostępnianie ich za pośrednictwem poczty e-mail, może to być trochę trudne, dlatego omówimy kilka prostych metod, aby powiedzieć, jak wysyłać notatki głosowe z iPhone'a na e-mail.

1. Dodaj notatki głosowe do iCloud Drive, a następnie wyślij na e-mail

Po przejściu do aplikacji Notatki głosowe zechcesz kliknąć określone nagranie, które chcesz wysłać na e-mail. Następnie musisz nacisnąć przycisk udostępniania, który pokaże kilka dodatkowych opcji. Wybierz opcję „Dodaj do iCloud Drive”, a natychmiast ją prześle.

dodaj notatkę głosową do dysku icloud

Teraz, gdy jest na Twoim iCloud Drive, śmiało utwórz nową wiadomość e-mail. Dotknij ekranu raz, aby wyświetlić menu ekranowe i naciśnij strzałkę w prawo, aż zobaczysz „Dodaj załącznik”. Kliknij to, a gdy pojawi się dysk iCloud, wybierz notatkę głosową, którą chcesz wysłać.

2. Dodaj notatki głosowe do aplikacji Notatki, a następnie wyślij na e-mail

Uzyskaj dostęp do aplikacji Notatki głosowe na iPhonie, wybierz notatkę, którą chcesz wysłać, a następnie dotknij przycisku udostępniania. Gdy pojawi się następny zestaw opcji, po prostu wybierz „Dodaj do notatek”, a wyśle ​​go do twoich Apple Notes.

dodaj notatkę głosową do notatek

Gdy zostanie zarchiwizowany w twoich notatkach, chcesz go znaleźć, dotknij małej ikony pudełka u dołu ekranu, a następnie wybierz przycisk „Poczta”. Wypełnij treść wiadomości e-mail, a następnie dotknij „Wyślij”, aby ją zakończyć.

Jak widać, te dwie metody działają, ale są trochę niewygodne – będziesz musiał dodawać notatki głosowe z aplikacji Notatki głosowe do iCloud Drive lub Notatki jeden po drugim! Czy wysyłanie notatek głosowych przez iCloud lub Apple Notes jest jedyną opcją? Nie, właściwie nie jest, ponieważ istnieje inna metoda, która jest znacznie szybsza.

3. Eksportuj notatki głosowe do komputera, a następnie wyślij na e-mail

Możesz potrzebować do tego oprogramowania, ale zaoszczędzi ci to bardzo dużo czasu. Proponowane przez nas narzędzie to aFoneSoft iTransori pozwól nam powiedzieć, dlaczego:

Kluczowe cechy:

  • Możesz wyświetlić podgląd nazw notatek głosowych przed ich wyeksportowaniem, co oznacza, że ​​możesz wybrać tylko te, które chcesz wysłać.
  • Wystarczy kilka kliknięć, aby w mgnieniu oka wysłać wiele notatek.
  • Możesz eksportować inne rodzaje danych z urządzenia iOS, takie jak wiadomości, WhatsApp i notatki.
  • Jest kompatybilny z najnowszą wersją iOS, w tym iOS 11.3.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Jak korzystać aFoneSoft iTransor do eksportu notatek głosowych:

Wykonaj następujące proste czynności:

eksportuj dane na urządzeniu z systemem iOS

wybierz typy danych, które chcesz wyeksportować

podgląd notatki głosowej przed eksportem

Aha, i nie będzie żadnych ograniczeń, gdy notatki głosowe zostaną wyeksportowane na twój komputer, będziesz nawet mógł je odsłuchać i edytować, i oczywiście możesz je wysłać na dowolny adres e-mail! Super łatwe, prawda? Dodatkowo narzędzie pozwoli Ci selektywnie twórz kopie zapasowe swojego iPhone'a ZA DARMO.

Wypróbuj więc pierwsze 2 metody opisane powyżej lub przejdź od razu do używania aFoneSoft iTransor. Tak czy inaczej, będziesz mógł wysyłać notatki głosowe na swój e-mail!

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły