Top 6 anonimowych aplikacji tekstowych

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Top 6 anonimowych aplikacji tekstowych

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Pytanie: Czy możesz polecić dobrą aplikację do anonimowego SMS-a, której mogę używać do robienia kawałów?

Jeśli chcesz wysłać anonimowy tekst do znajomych lub rodziny, istnieje kilka witryn i aplikacji oferujących tę usługę. Możesz ich używać do robienia kawałów lub pozostawiania wiadomości, których nie chcesz, aby były z Tobą powiązane. Upewnij się, że nie wysyłasz szkodliwych lub zawierających groźby wiadomości, ponieważ mimo że wiadomości są anonimowe, adres IP używanego urządzenia jest nadal śledzony.

Oto 6 najlepszych anonimowych aplikacji tekstowych:

1. Szpieg tekstowy

Jedną z najbardziej polecanych aplikacji jest Szpieg tekstowy. Ma ocenę 9.9. Zapewnia bezpłatne anonimowe numery, których możesz używać do wysyłania wiadomości. Aplikacja nie wymaga żadnych danych osobowych, wystarczy pobrać i zacząć pisać. Możesz także otrzymywać wiadomości od osób korzystających z tej aplikacji, co czyni ją jedną z najlepszych dostępnych opcji. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami iOS. Większość użytkowników twierdzi, że uważa aplikację za bardzo przyjazną dla użytkownika i najczęściej używa jej podczas publikowania reklam Craigslist.

Aplikacja TextSpy

2. Prywatne SMS-y z buźką

Ściśle przestrzegane jest Prywatne SMS-y z buźką. Ma ocenę 9.4 i ma tę zaletę, że umożliwia użytkownikom otrzymywanie wiadomości w aplikacji. Jedynym ograniczeniem tej aplikacji jest to, że udostępnia tylko numery w USA i Kanadzie. Poza tym jest to świetna aplikacja do anonimowego wysyłania wiadomości. Chroni Twoją prywatność, generując za darmo prawdziwy numer, którego możesz używać do robienia wszystkiego, co chcesz. Cała usługa jest bezpłatna.

Aplikacja do prywatnych wiadomości tekstowych Smiley

3. Glif

Inną dobrą aplikacją do anonimowych wiadomości jest Glif aplikacja, która naprawdę wykracza poza anonimowe SMS-y. Możesz również używać go do kupowania i sprzedawania wybranych przez siebie przedmiotów. Jest kompatybilny z iPhone'ami, komputerami stacjonarnymi i innymi smartfonami. Jest to bardziej platforma internetowa dla ludzi technologii, którzy kochają ją na tyle, że dają ocenę 9.7. Wszyscy są anonimowi, numery są chronione i możesz handlować bitcoinami. Możesz także tworzyć czaty grupowe z innymi anonimowymi osobami. Aplikacja jest bezpłatna, bez ukrytych kosztów.

Aplikacja glifów

4. Pinstant

Pinstant to anonimowa aplikacja, która pomaga robić znacznie więcej niż tylko tekst. Możesz publikować historie, filmy, zdjęcia, wszystko anonimowo. Jest to w zasadzie aplikacja społecznościowa dla osób, które chcą korzystać z mediów społecznościowych, ale nadal pozostają anonimowe. Możesz także udostępniać treści opublikowane w Pinstant na innych stronach mediów społecznościowych. Ma ocenę 9.9 wraz z wieloma zadowolonymi użytkownikami.

Aplikacja Pinstant

5. Fałszywy tekst

Inną dobrą opcją wysyłania SMS-ów jest Fałszywy tekst aplikacja. Ma ocenę 8.2 i wiele osób lubi z niej korzystać. Jednak dzięki tej aplikacji prawdziwy numer nadawcy zostanie również dołączony na końcu wiadomości. Niektórzy użytkownicy skarżyli się również, że w aplikacjach jest dużo zakupów i bez nich aplikacja jest w zasadzie bezużyteczna. Będziesz musiał kupić monety, których będziesz używać do generowania kodów do wysyłania wiadomości. Jeśli nie masz nic przeciwko podawaniu prawdziwego numeru na końcu wiadomości i możesz zapłacić trochę więcej za usługę, możesz wybrać tę aplikację.

Fałszywy tekst APP

6. Funbers

Wreszcie, Funbers Aplikacja (z oceną 7.5) umożliwia korzystanie z prawdziwych, anonimowych numerów do wysyłania wiadomości tekstowych i dzwonienia do dowolnego miejsca na świecie. Połączenia międzynarodowe oferowane są po niskich, dogodnych stawkach. Ta aplikacja jest wysoce zalecana, jeśli potrzebujesz innego numeru dla swojej firmy, którego możesz również używać do wykonywania połączeń.

Funbers APP

Wskazówka

Jeśli chcesz wykonać kopię zapasową tych wiadomości na swoim iPhonie w celu wykorzystania w przyszłości, możesz to zrobić za pomocą aFoneSoft D-Port . Możesz użyć tego programu do eksportowania plików tekstowych z telefonu i zapisywania ich na komputerze. Kup i pobierz program z oficjalna strona internetowa.

Uwagi
Program obsługuje również eksport innych typów danych, takich jak notatki, łączność i tak dalej.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Oto kroki, jak korzystać z programu:

1. Uruchom oprogramowanie na komputerze i podłącz telefon za pomocą kabla USB. Kliknij kartę Eksportuj z iOS i kliknij Start. Wybierz typy danych, które chcesz wyeksportować i kliknij Dalej.

wybierz typy danych

2. Kliknij Skanuj, a po kilku sekundach skanowania zostaną wyświetlone pliki na Twoim iPhonie.

zeskanuj swoje urządzenie

3. Wybierz pliki, które chcesz wyeksportować i kliknij Eksportuj. Wyskakujące okienko pomoże Ci utworzyć plik dla danych, zrób to, a następnie kliknij Eksportuj.

podgląd wiadomości

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły