Wskazówki dotyczące korzystania z dwóch WhatsApp w jednym iPhonie

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Wskazówki dotyczące korzystania z dwóch WhatsApp w jednym iPhonie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2021 r.

Z biegiem lat WhatsApp stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości. Nie tylko ułatwia wysyłanie SMS-ów i udostępnianie, ale także jest to wieloplatformowa aplikacja, która sprawia, że ​​komunikacja między użytkownikami iOS i Androida jest dość prosta. W rezultacie WhatsApp jest obecnie jedną z najczęściej używanych aplikacji na rynku, ale brakuje w niej jednej rzeczy - obsługi wielu kont.

Posiadanie dwóch kont WhatsApp może być przydatne. Na przykład posiadanie jednego do użytku osobistego i posiadanie jednego dla biznesu lub posiadanie jednego dla rodziny i jednego dla przyjaciół. Chociaż WhatsApp nie zawiera tej funkcji, pokażemy Ci, jak mieć wiele kont WhatsApp na iPhonie, nawet jeśli na Twoim urządzeniu działa iOS 15/14. W tym artykule skupimy się na omówieniu, jak korzystać z dwóch WhatsApp na iPhonie bez konieczności jailbreakowania urządzenia.

iPhone Whatsapp

Metoda 1: Użyj dwóch WhatsApp w jednym iPhonie za pośrednictwem WhatsApp 2

Pierwszym rozwiązaniem, które pokażemy, jest użycie WhatsApp 2. Jest to po prostu dokładna kopia oryginalnego WhatsApp, ale została zapisana na Twoim iPhonie pod inną nazwą, aby umożliwić 2 instancje.

Krok 1: Pobierz i skonfiguruj WhatsApp z App Store, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Krok 2: Otwórz aplikację Safari i przejdź do iOS.Othman.tv. Stuknij w „WhatsApp 2”, a następnie naciśnij zielony przycisk, aby go pobrać.

Krok 3: Zostaniesz poproszony o zezwolenie na instalację, po prostu kliknij „Zainstaluj”.

Krok 4: Po zainstalowaniu przejdź do „Ustawienia> Ogólne> Profil” i włącz „Zaufaj oprogramowaniu VNE”.

Krok 5: Teraz skonfiguruj odpowiednio WhatsApp2 i gotowe.

użyj-whatsapp-2-on-one-iphone

Jedną z głównych korzyści jest to, że nie musisz logować się i wylogowywać z kont, gdy chcesz się przełączyć, ponieważ oba konta mogą być zalogowane do własnej aplikacji. Możesz także korzystać z WhatsApp 2 w iOS 15/14.

Metoda 2: Użyj Dual Messenger dla WhatsApp - Czaty

Tutaj przedstawimy Ci aplikację na iOS o nazwie Podwójny komunikator dla WhatsApp - Czaty. Ta aplikacja zapewnia dużą elastyczność w stosunku do konta WhatsApp, umożliwiając posiadanie 2 kont WhatsApp na 1 iPhonie lub 1 konta na 2 urządzeniach - cokolwiek jest dla Ciebie najwygodniejsze.

Ta aplikacja jest niesamowicie skuteczna i poza tym, że jest płatną aplikacją, która jest alternatywną opcją posiadania 2 kont WhatsApp na 1 iPhonie. Jest to bardzo prosty w użyciu program, który zapewnia pełną kontrolę niezbędną do zarządzania obydwoma kontami WhatsApp.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aplikację „Dual Messenger for WhatsApp - Chats” na swoim iPhonie.

Krok 2: Zostanie wyświetlony kod QR i musisz użyć innego iPhone'a, aby go zeskanować.

Krok 3: Przejdź do oryginalnej aplikacji WhatsApp na oryginalnym iPhonie i przejdź do „Ustawienia> WhatsApp Web/Desktop> Skanuj kod QR”.

Krok 4: Po zeskanowaniu kodu Twoje wiadomości WhatsApp zostaną zsynchronizowane między obydwoma urządzeniami.

użyj-dual-messenger-for-czaty-whatsApp

Wskazówka: odzyskaj wiadomości WhatsApp (w tym dane multimedialne)

Teraz, jeśli próbowałeś uzyskać wiele kont WhatsApp na iPhone'a i nie udało Ci się tego pomyślnie, możesz uszkodzić niektóre wiadomości. W tym nieoczekiwanym przypadku możesz nie mieć pełnej kopii zapasowej. Dzięki temu niezawodne oprogramowanie może pomóc szybko odzyskać utracone lub brakujące wiadomości WhatsApp. Przed odzyskaniem nie używaj ani nie wyłączaj iPhone'a, który może wygenerować nowe dane, a wszelkie nowe dane mogą prawdopodobnie zastąpić utracone dane.

aFoneSoft Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back iOS zapewnia wiele rozwiązań do odzyskiwania danych - możliwość wypróbowania przed zakupem, możliwość podglądu danych przed ich odzyskaniem w celu zaoszczędzenia czasu, możliwość odzyskania różnych typów danych i jest kompatybilny ze wszystkimi iPhone'ami i iOS wersje, w tym najnowszy iOS 15/14.

Postępując zgodnie z naszymi krótkimi przewodnikami poniżej, możesz użyć tego narzędzia do odzyskiwania danych iOS, aby odzyskać wiadomości WhatsApp z kilku źródeł. Zanim zastosujesz którąkolwiek z tych metod, upewnij się, że aFoneSoft D-Back jest zainstalowany na Twoim komputerze.

Uwaga: Jeśli masz kopię zapasową iTunes lub iCloud, możesz użyć iTransor (obsługuje iOS 15/14) przywrócić tylko wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej na iPhone'a bez usuwania lub zastępowania innych danych na iPhonie.

Kroki, aby odzyskać dane WhatsApp bezpośrednio z iPhone'a, nawet bez kopii zapasowej.

Krok 1: Uruchom aFoneSoft D-Back i podłącz iPhone'a. Następnie wybierz funkcję „Odzyskaj z urządzenia iOS” i kliknij „Start”.

Odzyskaj z karty urządzenia iOS

Krok 2: Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB i poczekaj, aż program go rozpozna.

Połącz się z iPhonem

Krok 3: Wybierz typ danych „WhatsApp” ze wszystkich aplikacji oferowanych na ekranie. Możesz także zaznaczyć „Zaznacz wszystko”, jeśli chcesz. Kliknij przycisk „Skanuj”, aby kontynuować.

Wybierz typ pliku z karty iOS

Krok 4: Po zeskanowaniu wyświetl podgląd i wybierz dane WhatsApp, które chcesz odzyskać. Na koniec kliknij przycisk „Odzyskaj”, wybierz lokalizację pliku, aby je zapisać, i gotowe.

Podgląd usuniętych wiadomości WhatsApp z iPhone'a 8

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby odzyskać rozmowy WhatsApp z kopii zapasowej iTunes (podgląd pozwala).

Krok 1: Otwórz aFoneSoft D-Back i wybierz opcję „Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes”. Wybierz kopię zapasową iTunes, z której chcesz odzyskać konwersję WhatsApp, i kliknij „Dalej”.

Wybierz iTunes Backup

Krok 2: Zobaczysz teraz wszystkie typy danych, które aFoneSoft D-Back może odzyskać siły. Wybierz WhatsApp kliknij „Skanuj”.

wybierz typy plików

Krok 3: Po zakończeniu skanowania wyświetl podgląd i wybierz potrzebne dane WhatsApp. Kliknij przycisk „Odzyskaj”, wybierz lokalizację pliku, aby je zapisać, a zostaną one odzyskane.

Podgląd usuniętych wiadomości WhatsApp z iTunes

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki odzyskiwania czatów WhatsApp z kopii zapasowej iCloud (podgląd pozwala).

Krok 1: Uruchom program aFoneSoft D-Back na komputerze i wybierz „Odzyskaj z kopii zapasowej iCloud” z lewego menu. Kliknij „Start”, a następnie wprowadź swoje dane iCloud.

Wypełnij swoje konto iCloud

Krok 2: Wybierz kopię zapasową iCloud, z której chcesz odzyskać dane, gdy program uzyska dostęp do wszystkich kopii zapasowych iCloud na Twoim koncie.

Wybierz iCloud Backup

Krok 3: Po kliknięciu „Dalej” możesz wybrać typ danych, które chcesz odzyskać. Tutaj musisz wybrać „WhatsApp”, a następnie „Skanuj”.

Wybierz pliki, które chcesz odzyskać

Krok 4: Na koniec, po skanowaniu, możesz wyświetlić podgląd wiadomości WhatsApp. Kliknij „Odzyskaj”, a następnie wybierz lokalizację pliku, a utracone dane WhatsApp zostaną tam zapisane.

Podgląd usuniętych wiadomości WhatsApp z iCloud

Jak widać, korzystanie z tego narzędzia do odzyskiwania danych iPhone'a jest bardzo łatwe, a jeśli kiedykolwiek przypadkowo usuniesz dane WhatsApp, możesz użyć tego programu, aby odzyskać je z wielu źródeł, w zależności od tego, gdzie zostały zapisane.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wnioski

Wiedza o tym, jak korzystać z 2 WhatsApp w 1 iPhonie, może być niezwykle przydatna, jak wyjaśniliśmy powyżej, chociaż w końcu skonfigurowanie obu kont WhatsApp może trochę potrwać, dlatego w tym czasie możesz doświadczyć utraty danych. Jeśli tak się stanie, nie martw się – jest kilka najlepsze darmowe narzędzia do odzyskiwania danych iPhone'a (obsługujący iOS 15/14) możesz spróbować szybko odzyskać wiadomości WhatsApp i byłoby tak, jakby nigdy nie zniknęły.

Ponadto, używając aFoneSoft D-Back daje użytkownikom możliwość podglądu i odzyskania wiadomości WhatsApp z kopii zapasowych iTunes lub iCloud. Chociaż możesz także przywrócić kopię zapasową iTunes lub iCloud, nie pozwolą one wcześniej wyświetlić podglądu danych. Tak więc Twoje obecne lub istniejące dane, które są przechowywane na Twoim urządzeniu, zostaną nadpisane – w związku z tym nie są optymalne.

Gorące artykuły