Co robi nowa aktualizacja iPhone'a? Wszystkie porady i wskazówki tutaj

STRONA GŁÓWNA > iPhone Porady > Co robi nowa aktualizacja iPhone'a? Wszystkie porady i wskazówki tutaj

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 9 września 2021 r.

Do tej pory prawdopodobnie słyszałeś już o nowym iOS 13.3. Być może już go pobrałeś. Jeśli nie masz jeszcze szansy na aktualizację swojego urządzenia lub nadal zastanawiasz się, czy chcesz zaktualizować swoje urządzenie, czy nie, ten artykuł okaże się dla Ciebie bardzo przydatny.

Tutaj omówimy dokładnie, co nowa aktualizacja iOS robi dla twojego urządzenia, kiedy powinieneś zaktualizować urządzenie i co zrobić, jeśli wystąpią problemy podczas lub po aktualizacji.

Część 1. Co robi nowa aktualizacja iPhone'a?

Jednym z największych powodów, dla których większość ludzi woli aktualizować swoje urządzenie z systemem iOS do najnowszej wersji, są nowe, fajne funkcje, które często charakteryzują te nowe wersje systemu iOS.

Ale równie ważne jest, aby pamiętać, że te aktualizacje często zawierają wiele funkcji bezpieczeństwa, które mają na celu ochronę prywatności Twojego urządzenia i wiele innych ulepszeń, które mogą sprawić, że Twoje urządzenie będzie jeszcze szybsze i bardziej funkcjonalne.

co robi nowa aktualizacja iPhone'a?

Niektóre z fajnych funkcji, których można się spodziewać po nowym iOS 13, obejmują:

Który iPhone otrzyma iOS 13?

iOS 13 jest kompatybilny z iPhonem 6S lub iPhone SE lub nowszym. Jeśli więc posiadasz iPhone'a 5S i iPhone'a 6, najnowsza wersja, do której Twój iPhone może zostać zaktualizowany, to iOS 12.4.1.

Część 2. Kiedy powinienem wykonać nową aktualizację?

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe funkcje oraz nowe ulepszenia szybkości i możliwości, które obiecuje iOS 13, możesz się zastanawiać, kiedy jest najlepszy czas na aktualizację urządzenia?

kiedy powinienem wykonać nową aktualizację?

To dobre pytanie, które większość ludzi może rozważyć, ale niewielu to robi. Oto kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę:

  1. Aktualizowanie urządzenia zaraz po wprowadzeniu aktualizacji może nie być dobrym pomysłem, ponieważ nowa aktualizacja zwykle powoduje wiele problemów, powodując problemy z funkcjami lub aplikacjami na urządzeniu. Jest to główny powód, dla którego Apple często wydaje dodatkowe wersje aktualizacji wkrótce po dużej aktualizacji, jako sposób na złagodzenie wyrządzonych szkód.
  2. Inna wada, jaką jest próba aktualizacji urządzenia wkrótce po wydaniu aktualizacji, może być problematyczna. Twoje urządzenie może mieć trudności z połączeniem się z serwerami Apple, ponieważ miliony innych użytkowników iOS próbują jednocześnie zaktualizować.

Jednak w niektórych sytuacjach nie masz innego wyjścia, jak zaktualizować urządzenie, aby najpierw rozwiązać te problemy.

Część 3. Co zrobić, jeśli masz problemy podczas nowej aktualizacji iPhone'a?

Użytkownicy iOS często napotykają problemy z funkcjami i aplikacjami wkrótce po aktualizacji iOS. Jeśli zaktualizowałeś już urządzenie i zaczynasz doświadczać tych problemów, najlepszym rozwiązaniem jest naprawa systemu iOS urządzenia. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać bardzo skomplikowanym rozwiązaniem. Ale za pomocą odpowiedniego narzędzia możesz łatwo naprawić system iOS i przywrócić normalne działanie urządzenia.

Kolejne pytanie, które może Ci się przydać, może brzmieć: jak znaleźć odpowiednie narzędzie?

Cóż, jeśli masz problemy po aktualizacji iOS, zalecamy użycie aFoneSoft Fixppo - narzędzie do odzyskiwania systemu iOS, które zostało przetestowane i któremu zaufało wiele znanych serwisów multimedialnych.

część stron technicznych

Aby korzystać z aFoneSoft Fixppo, aby naprawić urządzenie, na którym występują problemy po aktualizacji, pobierz i zainstaluj program na komputerze, a następnie wykonaj poniższe proste czynności.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Krok 1. Otwórz Fixppo, a następnie podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabli USB. Program powinien natychmiast wykryć urządzenie, ale musisz przełączyć je w tryb DFU/odzyskiwania, jeśli program go nie wykryje. Możesz postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, które zapewnia Fixppo.

wybierz tryb standardowy

Krok 2. Gdy urządzenie jest w trybie DFU lub odzyskiwania, Fixppo wykryje model i dostarczy różne wersje oprogramowania układowego dla urządzenia. Wybierz jeden, a następnie kliknij „Pobierz”.

pobierz oprogramowanie układowe w trybie standardowym

Krok 3. Po pobraniu oprogramowania układowego kliknij „Start”, a Fixppo rozpocznie naprawę urządzenia. Pozostaw go podłączony do komputera, aż proces się zakończy.

skończyłem naprawiać urządzenie

Urządzenie uruchomi się ponownie, gdy tylko Fixppo wykona wszystkie kroki, aby to naprawić. Teraz możesz pobrać bezpłatną wersję próbną tego programu, aby go przetestować. Wielu użytkowników wysłało swoje opinie e-mailem, a Ty możesz również otrzymać czek.

odpowiedź zwrotna użytkownika


Nowa wersja iOS, taka jak iOS 13.3, zawiera wiele nowych funkcji, z których musisz w pełni korzystać, aby w pełni cieszyć się. Pamiętaj jednak, że aktualizacja urządzenia może wiązać się z różnymi problemami.

Aby uniknąć tych problemów, rozważ aktualizację urządzenia, gdy naprawdę potrzebujesz zaktualizować swoje urządzenie. Ale jeśli masz już problemy po otrzymaniu nowych aktualizacji na swoim urządzeniu, aFoneSoft Fixppo to najlepsze rozwiązanie, które pomoże Ci naprawić system iOS.

Podziel się z nami swoimi wrażeniami z nowej wersji iOS w sekcji komentarzy poniżej. Chcielibyśmy poznać wszelkie problemy z aktualizacją lub systemem iOS, który masz, zrobimy co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły