Jak przywrócić kopię zapasową iPhone'a bez hasła?

STRONA GŁÓWNA > Odblokuj kopię zapasową iTunes > Jak przywrócić kopię zapasową iPhone'a bez hasła?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 9 września 2021 r.

„Nie mogę przywrócić mojego nowego iPhone'a z kopii zapasowej iTunes, ponieważ iTunes ciągle prosi o hasło do kopii zapasowej iPhone'a. Nie pamiętam nawet ustawienia hasła. Wypróbowałem już wszystkie hasła, które przychodzi mi do głowy, ale żadne nie zadziałało. Macie jakieś sugestie? – Książę, Discussions.apple.com

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, możesz pomyśleć, że przywrócenie iPhone'a bez hasła jest niemożliwe. Odpowiedź brzmi tak! Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednia metoda. W tym artykule pokażemy najlepszy sposób na przywrócenie iPhone'a bez hasła.

Jak przywrócić kopię zapasową iPhone'a bez hasła?

Czy wiesz, że możesz przywrócić iPhone'a bez hasła? Wszystko, czego potrzebujesz, to narzędzie do odblokowywania kopii zapasowych iPhone'a, znane jako aFoneSoft KeyGenius. aFoneSoft KeyGenius ma 3 potężne metody ataku w celu odzyskania hasła. Gwarantuje to swoim użytkownikom 100% szybkość odszyfrowywania. Korzystając z KeyGenius, nie będziesz potrzebować wiedzy technicznej. Musisz tylko wykonać 3 niezwykle proste kroki, aby odblokować kopię zapasową iPhone'a bez hasła.

keyGenius ma potężne funkcje. Niektóre z tych funkcji obejmują:

keygenius odblokowanie kopii zapasowej iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

  • Narzędzie bardzo ułatwia odblokowanie kopii zapasowej iPhone'a bez hasła.
  • KeyGenius oferuje 3 potężne metody ataku. Gwarantują one 100% skuteczność.
  • Narzędzie wykona swoje zadanie bez uszkadzania plików kopii zapasowej lub infekowania systemu wirusami.
  • Będziesz mógł odblokować kopię zapasową iTunes w 3 prostych krokach bez hasła. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, aby korzystać z KeyGenius.
  • KeyGenius usuwa wszystkie ustawienia szyfrowania kopii zapasowych iPhone'a, możesz tworzyć nowe kopie zapasowe iPhone'a bez hasła.

Wypróbuj za darmo

Aby odblokować kopię zapasową iPhone'a bez hasła za pomocą KeyGenius, wystarczy wykonać poniższe proste czynności:

Krok 1: Po uruchomieniu KeyGenius wybierz „Odblokuj kopię zapasową iTunes” i wybierz plik kopii zapasowej iTunes, który chcesz odblokować z dostępnej listy. Możesz również zaimportować plik do programu.

keygenius-home

Krok 2: W zależności od konkretnej sytuacji wybierz idealną metodę ataku.

keygenius-select-odblokuj-typ

Krok 3: Za kilka minut KeyGenius odzyska hasło zapasowe.

keygenius-start-unlock

Po znalezieniu hasła kopii zapasowej, teraz po prostu użyj go, aby przywrócić kopię zapasową iPhone'a.

Inne sposoby odblokowania hasła kopii zapasowej iPhone'a

1. Odłącz i ponownie podłącz iDevice

W niektórych przypadkach, chociaż bardzo rzadko, rozwiązanie problemu może być tak proste, jak odłączenie i ponowne podłączenie urządzenia iDevice. iTunes ma kilka błędów. Może to spowodować, że narzędzie wyświetli monit o hasło, którego nie ustawiono. Czasami usterki, które powodują nieprawidłowe działanie iTunes, są łatwe do naprawienia.

2. Wypróbuj wszystkie możliwe hasła

iTunes nie ma limitu, ile razy jego użytkownicy mogą wprowadzić hasło kopii zapasowej iPhone'a. Dlatego możesz wypróbować jak najwięcej haseł. Wypróbuj hasła urządzenia, a nawet 1234. Jeśli masz szczęście, jedno z haseł może pomóc w odszyfrowaniu kopii zapasowej.

Wskazówki: jak zrobić nową kopię zapasową, resetując hasło?

1. Zresetuj hasło kopii zapasowej bez hasła

Jeśli nie można uzyskać dostępu do hasła kopii zapasowej iPhone'a, nadal możesz usunąć ustawienia szyfrowania bez hasła. KeyGenius ma funkcję „Usuń ustawienia szyfrowania kopii zapasowej” i wybierz „Usuń bez hasła”. Funkcja usunie szyfrowanie w ciągu kilku sekund bez hasła.

keygenius-home

2. Zresetuj hasło kopii zapasowej za pomocą hasła

Jeśli masz obecnie dostęp do oryginalnego hasła kopii zapasowej iPhone'a, możesz go użyć, aby usunąć ustawienia szyfrowania w iTunes, odznaczając opcję „Enctyp iPhone backup” i wprowadź swoje hasło.

odszyfruj kopię zapasową iTunes

3. Samodzielna zmiana nowego hasła

Aby zresetować hasło kopii zapasowej iPhone'a za pomocą iTunes i starego hasła, wykonaj następujące czynności:

zmień hasło kopii zapasowej iTunes


Wnioski

Jeśli nie możesz przypomnieć sobie hasła do kopii zapasowej iPhone'a, nadal możesz przywrócić iDevice z zaszyfrowanej kopii zapasowej. Wszystko czego potrzebujesz to narzędzie znane jako KeyGenius. KeyGenius umożliwia użytkownikom iDevice przywrócenie iPhone'a bez hasła. Narzędzie jest łatwe w użyciu. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby przywrócić iPhone'a bez hasła za pomocą KeyGenius. Działa ze wszystkimi urządzeniami iOS i wersjami iTunes. KeyGenius ma 100% wskaźnik sukcesu, dlaczego nie spróbować?

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły