Masz błąd iTunes 6? Oto najlepsze sposoby, aby to naprawić

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iTunes > Masz błąd iTunes 6? Oto najlepsze sposoby, aby to naprawić

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Błąd iTunes 6 to problem często napotykany podczas przywracania lub aktualizowania iPhone'a. Może to być spowodowane uszkodzonym pobieraniem lub niekompletną instalacją oprogramowania iTunes, błędem w rejestrze systemu Windows spowodowanym instalacją lub odinstalowaniem oprogramowania związanego z iTunes. Bez względu na przyczynę kodu błędu iTunes 6, najważniejszą rzeczą jest jego naprawienie.

W tym artykule omówimy kilka kroków, aby naprawić problemy z błędem iTunes 6.

Jak naprawić błąd iTunes 6

1. Użyj narzędzia do naprawy iTunes - aFoneSoft TunesFix

aFoneSoft TunesFix to oprogramowanie do naprawy wszystkich możliwych błędów i problemów iTunes. aFoneSoft TunesFix przyniósł Ci taki ładny interfejs użytkownika, łatwe i szybkie 7-funkcyjne moduły z interfejsu, w pełni kompatybilne z iTunes 12.5.3.16 i nowszymi wersjami. Możesz myśleć jak aFoneSoft TunesFix może Ci lepiej służyć. Poniżej znajdują się rzeczy, które możesz z tym zrobić.

Wypróbuj za darmoWkrótce

Oto kroki, aby naprawić błąd iTunes 6 za pomocą aFoneSoft TunesFix:

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft TunesFix najpierw i automatycznie rozpocznie wykrywanie iTunes.

Krok 2: Wybierz tryb „Napraw inne problemy z iTunes”.

Krok 3: Kliknij „Napraw”, aby rozpocząć naprawianie błędu.

2. Przeskanuj swój komputer

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pozyskać niezawodne oprogramowanie antywirusowe premium, dokładnie przeskanować system, aby wykryć ukryte złośliwe oprogramowanie. Upewnij się, że skanujesz i czyścisz komputer, a następnie uruchom ponownie system. Zasadniczo ta metoda może naprawić błąd iPhone'a 6problemy.

3. Odinstaluj i ponownie zainstaluj program iTunes

Po zastanowieniu się nad tak wieloma przyczynami błędu 6 na iTunes nie powinniśmy zapominać o samej aplikacji. Plik programu musiał zostać zmieniony/zmieniony lub prawdopodobnie nie jest już kompatybilny ze sterownikami systemowymi. Bardzo ważne jest sprawdzenie aktualizacji oprogramowania.

Jeśli iTunes wyświetla kod błędu 6 po aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania, odinstaluj oprogramowanie:

Krok 1: Kliknij menu Start.

Krok 2: Kliknij panel sterowania w menu po prawej stronie.

Krok 3: Kliknij Odinstaluj program.

odinstaluj-itunes-components

Krok 4: Wyszukaj „jabłko”, a następnie odinstaluj te aplikacje, w tym:

Krok 5: Po pomyślnym odinstalowaniu oprogramowania pobierz iTunes z ich oficjalnej strony internetowej lub z wiarygodnego zewnętrznego źródła pobierania. Zainstaluj nowe oprogramowanie iTunes i uruchom ponownie oprogramowanie.

4. Zaktualizuj wszystkie nieaktualne sterowniki

Błąd iTunes 6 może wystąpić z powodu przestarzałych lub uszkodzonych sterowników systemowych. Te sterowniki zaczynają działać dzisiaj i przestają jutro z wielu powodów, dlatego ważne jest, aby sprawdzać sterowniki systemowe co tydzień, jeśli nie codziennie, aby można było zaktualizować wszystkie stare sterowniki do nowych, aby zapewnić płynne działanie systemu.

5. Przeprowadź Kontroler plików systemu Windows

Innym podejściem, które można zastosować do tego kodu błędu, jest przeprowadzenie sprawdzania plików systemu okien ("sfc/scannow"). Kontroler plików systemowych to poręczne narzędzie, które jest dostarczane ze wszystkimi oknami i umożliwia skanowanie systemu w poszukiwaniu uszkodzeń w plikach systemu Windows. Pomaga również przywrócić uszkodzenie systemu.

skanowanie systemu

Krok 1: Kliknij przycisk Start.

Krok 2: W polu wyszukiwania wpisz „Wiersz polecenia”.

Krok 3: Następnie trzymając CTRL-Shift na klawiaturze, naciśnij klawisz Enter w wyniku wyszukiwania.

Krok 4: W wyświetlonym komunikacie wybierz tak.

Krok 5: Otworzy się okno poleceń z migającym kursorem.

Krok 6: W polu wpisz „sfc/scannow” i naciśnij ENTER.

Krok 7: Twój system rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu problemów i uszkodzonych plików. Postępuj zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie.

6. Przywróć swój system

Program zainstalowany w systemie może być przyczyną wyświetlenia błędu iPhone'a 6, dlatego konieczne jest przeprowadzenie przywracania systemu, aby cofnąć ostatnie zmiany na komputerze. Aby przeprowadzić przywracanie systemu, zapoznaj się z następującym samouczkiem wideo:

YouTube Video
Mając wiedzę o błędzie 6 i przyczynach, powyższa poprawka powinna być pomocna w wyeliminowaniu problemów związanych z systemem błędu 6. Zaleca się, aby wszystkie sugerowane rozwiązania naprawcze były przeprowadzane z ostrożnością, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia sprzętu systemowego/dysku twardego.

Gorące artykuły