Oczyść komputer Mac

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

Jak wyczyścić pamięć podręczną DNS?

Nie wiesz, jak wyczyścić pamięć podręczną DNS? Przeczytaj ten artykuł, Spraw, aby Twoje urządzenia Mac/Windows działały wydajnie dla Ciebie.

Jak usunąć Bootcamp z komputera Mac

Ten post udostępnia darmową metodę, która pomoże Ci krok po kroku usunąć bootcamp na komputerze Mac, kliknij i zobacz, jak to działa!

10 niezbędnych sztuczek, aby wyczyścić pamięć RAM na komputerze Mac i uzyskać więcej pamięci

Jeśli pamięć RAM komputera Mac jest wyczerpana i musisz natychmiast i skutecznie zwolnić pamięć RAM na komputerze Mac. Oto 10 sztuczek, które musisz zdobyć, aby zwolnić pamięć RAM na komputerze Mac.

2021 Top 5 najlepszych wyszukiwarek duplikatów plików dla komputerów Mac

Zduplikowane pliki na Macu zajmą dużo miejsca. Nie martw się, w tym artykule znajdziesz 5 najlepszych Wyszukiwarki Duplikatów Plików w 2021 roku.

Co zrobić, jeśli Safari działa wolno na komputerze Mac? 5 sposobów, aby spróbować tutaj

To naprawdę frustrujące, gdy Safari działa wolno lub nie wczytuje strony, ale ten problem można łatwo rozwiązać za pomocą 5 przydatnych wskazówek wymienionych w tym artykule.

[Pełny przewodnik] Wymaż Macbooka w kilka minut

Zapewnia kilka bezpłatnych i skutecznych sposobów wymazywania komputera Mac z określonymi przewodnikami.Kliknij, aby przeczytać więcej!

12 darmowych sposobów na przyspieszenie komputera Mac

Za mało miejsca na komputerze? Komputer jest zbyt wolny i zbyt opóźniony? Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać kilka skutecznych rozwiązań przyspieszających działanie komputera Mac!

[Rozwiązany] Jak usunąć autouzupełnianie na komputerze Mac jednym kliknięciem

W tym artykule dowiesz się, jak ręcznie i jednym kliknięciem rozwiązać, jak usunąć autouzupełnianie w przeglądarkach Mac, w tym Safari, Chrome i Firefox.

2021 Najnowszy: 2 sposoby na zwiększenie pamięci RAM Mac

Przekonasz się, że w Twoim MacBooku brakuje pamięci RAM i nie wiesz, jak to zrobić podczas aktualizacji pamięci MacBooka? Wszystkie rozwiązania znajdziesz w tym poście.

Jak odinstalować Dropbox na Macu [Aktualizacja 2021]

Chcesz bezpłatnie odinstalować Dropbox na Macu? Wystarczy kliknąć ten post, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie!

Jaka jest najlepsza alternatywa dla CCleaner [2021 Najnowszy]

Wielu użytkowników komputerów Mac szuka najlepszej alternatywy dla CCleaner, która jest skuteczna i niedroga. Tutaj znajdziesz najlepszy, który odpowiada Twoim potrzebom.

[Naprawiono] Safari nie może nawiązać bezpiecznego połączenia z serwerem

Nie możesz otwierać stron w Safari na Macu? Ten post pokaże Ci wszystkie wskazówki i triki dotyczące problemu „Safari nie może nawiązać bezpiecznego połączenia z serwerem”.

Jak usunąć niepotrzebne pliki na komputerze Mac? Sprawdź 3 szybkie sposoby tutaj

Większość użytkowników komputerów Mac ma trudności z usuwaniem niepotrzebnych plików na komputerze Mac. Ten artykuł oferuje 3 szybkie sposoby skutecznego usuwania niepotrzebnych plików z komputera Mac.

Dlaczego mój Mac się przegrzewa? 8 sposobów na powstrzymanie Maca przed przegrzaniem

Oto 8 sposobów na powstrzymanie przegrzania komputera Mac. Możesz upewnić się, że jest aktualny, wyczyścić niepotrzebne pliki, sprawdzić otwory wentylacyjne i uniknąć używania go w gorącym środowisku.

10 bezpłatnych opcji usuwania innej pamięci na komputerze Mac [Aktualizacja na 2021 r.]

Na Macu nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca? Możesz rozważyć usunięcie innej pamięci masowej na komputerze Mac. Tutaj znajdziesz kilka sposobów łatwego i wydajnego usuwania innej pamięci na komputerze Mac.

Jak naprawić tryb odzyskiwania systemu Mac, który nie działa w High Sierra?

Tryb odzyskiwania na MacBooku pro/air nie działa poprawnie? Oto pięć metod rozwiązania problemu.

Mac ciągle się zawiesza? 7 skutecznych sposobów na naprawienie tego tutaj

Jeśli Twój komputer Mac ciągle się zawiesza, nie martw się, możliwe przyczyny i skuteczne rozwiązania tego problemu znajdziesz w tym artykule.

Przewodnik 2021: Jak zresetować Safari na Macu (obsługiwane Catalina)

Safari działa wolno na Twoim Macu? Zastanawiasz się, jak zresetować ustawienia Safari? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Wszystko o Menedżerze zadań Mac i jego najlepszej alternatywie

menedżer zadań Mac, menedżer zadań macOS, menedżer procesów Mac, menedżer zadań Mac, menedżer zadań MacBook, czy istnieje menedżer zadań dla komputerów Mac

Pozbądź się wirusa na Macu: nakaz i zakaz

Zapewnia kilka bezpłatnych i skutecznych sposobów na pozbycie się wirusów na komputerze Mac z określonymi przewodnikami. Kliknij, aby przeczytać więcej!

Jak usunąć pliki do pobrania na komputerze Mac

Jeśli chcesz zlokalizować i usunąć dodatkowe pliki do pobrania, które masz na komputerze Mac, przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak to zrobić szybko.

2021 Recenzja komputera Mac Gemini 2: czy opłaca się usunąć zduplikowany plik?

Zastanawiasz się, jak dobry komputer Gemini 2 Mac do usuwania duplikatów plików? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

[Najłatwiejsze rozwiązanie] Jak naprawić uszkodzone pliki preferencji na komputerze Mac

Uszkodzone pliki preferencji systemowych mogą powodować inne problemy na Macu. W tym przewodniku dowiesz się, jak w najprostszy sposób naprawić zepsute preferencje na komputerze Mac.

Łatwy sposób na darmową dezinstalację Citrix Receiver na Macu

Chcesz wiedzieć, jak bezpłatnie odinstalować citrix receiver? Kliknij post i dowiedz się już teraz!

[2021] Top 5 porad dotyczących usuwania plików tymczasowych na komputerze Mac

Niektóre pliki tymczasowe na komputerze Mac mogą zajmować dużo miejsca. Oto 5 najlepszych wskazówek, jak je skutecznie usunąć. 

[Bezpłatny przewodnik] Korzystaj z Tiktok na PC lub Mac

Chcesz używać Tiktok na komputerze PC lub Mac zamiast smartfona? Oto sposoby korzystania z różnych funkcji TikTok na komputerze.

Oto jak trwale usunąć historię pobierania w systemie Mac OS X

Dowiedz się, jak przeglądać i usuwać historię pobierania na komputerze Mac za pomocą ręcznych sposobów i automatycznego narzędzia w tym przewodniku.

Jak odinstalować Razer Synapse na Macu?

Chcesz odinstalować Razer Synapse na Macu za darmo? W tym poście udostępniamy 3 sposoby, aby pomóc Ci całkowicie odinstalować go! Kliknij i zobacz, jak to działa!

Jak uzyskać więcej miejsca na Macu? Oto 8 przydatnych wskazówek

Sprawdź ten artykuł, aby poznać przydatne sztuczki, które pomogą Ci uzyskać więcej miejsca na MacBooku.

Jak uzyskać wiadomości tekstowe na komputerze Mac

Ten tekst pokaże Ci, jak otrzymywać wiadomości tekstowe na komputerze Mac za pomocą funkcji „Przekazywanie wiadomości tekstowych” i jak łatwo przesyłać wiadomości z iPhone'a na Maca.

Najlepszy monitor procesora Mac do sprawdzania i zwiększania wydajności komputera Mac

Jak znaleźć najlepszy monitor procesora macOS powinien być gorącym problemem wśród użytkowników komputerów Mac. Oto właściwe miejsce, aby dowiedzieć się, jaki jest najlepszy monitor użycia procesora Mac.

Viber na Maca nie działa? Oto jak to naprawić!

Dlaczego mój Viber na Macu nie działa? Nie denerwować. W tym artykule znajdziesz najlepsze wskazówki, jak rozwiązać ten problem.

Jak odblokować wyskakujące okienka na komputerze Mac

Odblokowujesz wyskakujące reklamy na komputerze Mac, zmieniając uprawnienia w każdej z przeglądarek, ta opcja jest dostępna w sekcji preferencji każdej przeglądarki.

[100% wykonalne] Dowiedz się, jak opróżnić kosz na komputerze Mac

Przeniesienie pliku do kosza na Macu nie oznacza, że ​​został on trwale usunięty. Musisz opróżnić kosz na komputerze Mac, aby dokładniej wyczyścić.

MacBooster może nie być najlepszym wyborem, przeczytaj jego recenzję tutaj

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o MacBoosterze, wszystkich szczegółach jego funkcji i najlepszej alternatywy.

Jak pozbyć się Binga (strona główna, rozszerzenia, domyślna wyszukiwarka)

Niezależnie od tego, czy jest to strona główna, rozszerzenia, domyślna wyszukiwarka, czy w Google, Microsoft, IE, Firefox Browser, ten artykuł powie Ci, jak pozbyć się Bing.

Jak usunąć pliki do pobrania na komputerze Mac [ręcznie i automatycznie]

Usuwanie pobranych plików na Macu może pomóc zwolnić miejsce na Macu i działać wydajniej! Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Kliknij wpis już teraz!

Jak odinstalować Chrome z mojego Maca? [Kompletny przewodnik usuwania krok po kroku]

Jeśli szukasz sposobu na całkowite odinstalowanie Chrome na Macu, po prostu kliknij ten post! Zapewniamy dwa darmowe sposoby pomocy!

Aktualizacja Mac OS High Sierra nie wyświetla się w App Store? Znajdź prawdziwą poprawkę tutaj!

Powiadomienie o aktualizacji systemu Mac OS High Sierra nie wyświetla się w App Store? Z tego artykułu dowiesz się, jak rozwiązać ten problem ze sklepem Mac App Store.

2 sposoby na usunięcie rozszerzeń Safari na Macu

W tym artykule znajdziesz najlepsze sposoby na usunięcie rozszerzeń Safari na Macu.

12 najważniejszych problemów i napraw macOS Big Sur [Naprawdę działa]

W tym artykule wymienimy niektóre z najczęstszych problemów z macOS Big Sur, a także skuteczne rozwiązania każdego problemu Big Sur.

Jak wyczyścić miejsce na dysku na komputerze Mac

Jeśli dysk na Macu jest prawie pełny, sprawdź te sposoby, aby zwolnić miejsce na dysku i uzyskać więcej miejsca na Maca.

5 najlepszych programów do optymalizacji komputerów Mac na rok 2021

Po dokładnych testach i porównaniach znaleźliśmy 5 najlepszych aplikacji do optymalizacji komputerów Mac na rok 2021, aby zoptymalizować wydajność komputerów Mac.

10 najlepszych sposobów naprawy czarnego ekranu śmierci MacBooka Pro

Jeśli ekran MacBooka Pro staje się losowo czarny, nie martw się, oto przewodnik, jak rozwiązać problem z czarnym ekranem MacBooka Pro z 10 przydatnymi sposobami.

[2021] Najłatwiejsze sposoby na wyczyszczenie historii wyszukiwania na komputerze Mac

Powinieneś usunąć historię wyszukiwania na Macu w Safari, Chrome i Firefox, aby chronić swoją prywatność, ale także zwolnić miejsce. Oto jak to zrobić.

Jak sprawić, by koło kolorów przestało się obracać na moim Macu?

Jak pozbyć się obracającego się koła na moim Macu? Jeśli masz to samo pytanie, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem tutaj, aby łatwo i szybko je naprawić.

Jak usunąć konto LastPass na komputerze Mac?

Jeśli szukasz darmowego sposobu na usunięcie konta Lastpass na Macu, po prostu kliknij ten post, aby zobaczyć, jak to zrobić!

Jak zresetować komputer Mac do ustawień fabrycznych — krok po kroku, jak zresetować komputer Mac

Oto kroki, aby przywrócić ustawienia fabryczne komputera Mac. Ale zanim przystąpisz do resetowania komputera Mac, upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową plików ręcznie lub w inny sposób… kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

[PRZEWODNIK]Dlaczego mój Mac umiera tak szybko?

Dlaczego bateria Twojego Maca tak szybko rozładowuje się? W tym artykule znajdziesz pełny przewodnik, jak tak szybko przedłużyć baterię komputera Mac.

Jak skompresować wideo na komputerze Mac | 2021

Jak skompresować wideo na Macu to pytanie, które chyba każdy chce znać. Jesteśmy tutaj z kompletnym przewodnikiem na temat zmniejszania rozmiaru pliku na Macu.

Co to jest Narzędzie dyskowe? Jak korzystać z Narzędzia dyskowego na komputerze Mac [2021 Najnowszy]

Zapoznaj się z tym artykułem i dowiedz się, jak używać Narzędzia dyskowego na komputerze Mac do naprawy, partycjonowania, wymazywania, przywracania i montowania dysku twardego.

10 najlepszych aplikacji do czyszczenia komputerów Mac w 2021 r. [Najnowsze]

Chcesz przywrócić powolny komputer Mac do życia? Musisz zwrócić się o pomoc do najlepszej aplikacji do czyszczenia komputerów Mac. Tutaj poprowadzimy Cię 10 z nich.

Jak pozbyć się Search Marquis na Macu: Wszystkie metody

Możesz pozbyć się Search Marquis na Macu, usuwając złośliwe aplikacje, pozbywając się pozostałości związanych ze złośliwym oprogramowaniem, przywracając przejęte przeglądarki itp.

3 sposoby na usunięcie Boot Camp z komputera Mac

Ten artykuł przedstawia metody 3 usuwania Boot Camp z komputera Mac i przedstawia kilka alternatyw, które można zainstalować na komputerze Mac, jeśli chcesz uzyskać dostęp do systemu operacyjnego Windows.

Jak wyświetlić stare wiadomości iMessages na komputerze Mac (2021)

Chcesz wyświetlić stare wiadomości iMessages na komputerze Mac? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, jak wyświetlić stare wiadomości iMessages na komputerze Mac.

[2021] Jak naprawić gładzik nie działa na komputerze Mac (naprawdę działa)

„Gładzik nie działa” zdarza się bardzo często. Nie martw się. Omówiliśmy wszystkie metody rozwiązywania problemów, które możesz wypróbować bez konieczności odwiedzania autoryzowanego centrum serwisowego Apple.

[100% naprawiono] Dowiedz się, jak wyczyścić dysk z zadrapaniami na komputerze Mac w 2021 r.

Czy Twój Mac wyświetla błąd „dyski magazynujące są pełne”? Oto 8 przydatnych sposobów naprawienia błędu „scratch disk full” programu Photoshop. Po prostu sprawdź to!

9 najważniejszych wskazówek, jak zmniejszyć zużycie pamięci na komputerze Mac [100% pracy]

Czy Twój Mac potrzebuje więcej dostępnej pamięci? Zebraliśmy 9 przydatnych wskazówek, jak zmniejszyć zużycie pamięci na komputerze Mac i uzyskać więcej wolnego miejsca.

Jak zatrzymać uruchamianie programów na starcie Mac?

Ten przewodnik można zastosować do wszystkich systemów macOS (w tym najnowszego systemu macOS 10.15 Catalina) i wszystkich urządzeń Mac.

AirPods nie sparują się automatycznie z MacBookiem Pro/Air? Wypróbuj metody tutaj!

Jeśli Twój MacBook nie łączy się automatycznie z AirPods przez Bluetooth lub wydaje się, że AirPods ma coś nie tak z automatycznym parowaniem z komputerem Mac, oto kilka sugestii, które możesz spróbować rozwiązać.

Jak usunąć załączniki poczty na komputerze Mac, aby odzyskać więcej miejsca na pocztę?

Aplikacja Mail na Macu przechowuje wiele załączników, które zajmują dużo miejsca. W tym artykule przedstawiamy trzy różne sposoby usuwania załączników poczty na komputerze Mac.

Jak przeprowadzić konserwację na komputerze Mac i zapewnić dobre działanie komputera Mac?

Regularne przeprowadzanie konserwacji na komputerze Mac jest bardzo ważne. W tym artykule opisano, jak okresowo przeprowadzać konserwację komputera Mac. Naprawdę przydatne!

Twój Mac utknął podczas aktualizacji macOS Catalina? Oto jak to naprawić!

Mac utknął podczas aktualizacji systemu macOS Catania? Nie martw się! W tym przewodniku pokażemy, jak łatwo rozwiązać ten problem.

Co zajmuje miejsce na moim Macu? Znajdź odpowiedź tutaj!

Twój Mac nagle ostrzega, że ​​masz za mało miejsca na dysku. Ale co zajmuje miejsce na moim Macu? Znajdź odpowiedź w tym przewodniku.

Jak usunąć pliki z Dysku Google?

Nie wiesz, jak usunąć pliki z Dysku Google? Przeczytaj ten artykuł, aby Twój Dysk Google działał wydajnie.

Jak wyczyścić przestrzeń do czyszczenia na komputerze Mac? Wypróbuj najłatwiejszy sposób tutaj

Nie masz pojęcia o usuwalnej przestrzeni Maca? W tym artykule dowiesz się, co to jest i jak najłatwiej wyczyścić usuwalną przestrzeń na komputerze Mac.

10 darmowych sposobów rozwiązania problemu „Dysk startowy pełny na komputerze Mac”

Jeśli napotkasz problem „Dysk startowy prawie pełny”, po prostu kliknij ten post, aby uzyskać bezpłatne i szybkie rozwiązanie!

[Przewodnik 2021] Jak wyczyścić Mac El Capitan (OS X 10.11)

Chcesz wyczyścić komputer Mac z systemem OS X El Capitan, aby uzyskać więcej miejsca i większą wydajność? Oto kilka przydatnych wskazówek, które musisz wiedzieć, aby to zrobić.

Jak usunąć zduplikowane zdjęcia na komputerze Mac

Mamy najlepszy sposób na usunięcie zduplikowanych zdjęć na Macu. Umate Mac Cleaner skutecznie usunie zduplikowane zdjęcia na komputerze Mac. Dowiedz się, jak zwolnić miejsce na dysku.

macOS Big Sur działa wolno? 10 najlepszych poprawek tutaj!

Jeśli Twój Mac działa wolno po aktualizacji macOS Big Sur, oto 10 szybkich sposobów na skuteczne przyspieszenie komputera Mac w wersji 11.0 Big Sur.

Jak zaktualizować komputer Mac do systemu macOS 10.15 Catalina [Najnowszy przewodnik]

Sprawdź ten najnowszy przewodnik i dowiedz się, jak zaktualizować komputer Mac do najnowszej wersji systemu operacyjnego Mac — macOS 10.15 Catalina.

Najlepsze 4 sposoby na całkowite i bezpieczne odinstalowanie aplikacji na komputerze Mac

Czy chcesz wiedzieć, jak całkowicie i bezpiecznie odinstalować aplikacje na komputerze Mac? Czytaj dalej i omówiliśmy tutaj sposoby 4, a także co zrobić, jeśli nie możesz usunąć aplikacji na komputerze Mac.

Jak sprawić, by MacBook Air / Pro / iMac działał szybciej po aktualizacji High Sierra?

Jeśli stwierdzisz, że MacBook Pro/Air lub iMac działa wolno po zaktualizowaniu go do najnowszego systemu macOS High Sierra, możesz przeczytać ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak przyspieszyć jego działanie.

Top 5 problemów i napraw MacOS High Sierra

Zaktualizuj macOS do High Sierra, ale uważasz, że jest to problematyczne? Nie martw się, w tym artykule dowiesz się, jak rozwiązywać problemy z macOS High Sierra za pomocą łatwych poprawek.

Jak podzielić dysk twardy na partycje na komputerze Mac [Aktualizacja 2021]

Ten artykuł zawiera przewodnik krok po kroku dotyczący partycjonowania dysku twardego na komputerze Mac, jeśli chcesz utworzyć nową partycję.

Jak usunąć zapisane hasła na komputerze Mac (Safari / Chrome / Firefox)

Dowiedz się, jak usunąć zapisane hasła w popularnych przeglądarkach na Macu tutaj. W tym artykule omówiono metody automatyczne i ręczne.

Time Machine utknął na „przygotowywaniu kopii zapasowej”? Oto poprawka

Znajdź wehikuł czasu, który utknął na „Przygotowaniu kopii zapasowej”? W tym artykule dowiesz się, jak naprawić program Time Machine, który utknął w problemie „Przygotowywanie kopii zapasowej”.

Wskazówki, jak naprawić kamerę Mac FaceTime, która nie działa w High Sierra lub wcześniej

Dlaczego moja kamera FaceTime nie działa na Macu? Nie martw się, będziesz wiedział, jak naprawić ten problem z niedziałającym aparatem Mac Facetime w tym artykule.

7 najważniejszych wskazówek, jak naprawić wolne działanie Internetu na komputerze Mac

Internet działający wolno na Macu jest dla nas naprawdę denerwujący. Zastanawiasz się, jak rozwiązać problem? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

[2021] Sprawdzone wskazówki dotyczące usuwania plików cookie w Safari na Macu

W tym artykule znajdziesz podstawowe informacje o plikach cookie Safari i kilka przydatnych wskazówek dotyczących czyszczenia plików cookie w Safari na Macu.

4 proste sposoby usuwania kopii zapasowych na komputerze Mac [rozwiązany 2021]

Kopie zapasowe Time Machine na Macu są tak duże, że musisz je usunąć, aby zwolnić więcej miejsca. Ten artykuł poprowadzi Cię 4 proste metody, aby to zrobić.

[Aktualizacja 2021] Jak zapomnieć o sieci Wi-Fi w systemie MacOS?

Mac może zaoszczędzić Ci kłopotów z logowaniem się do połączeń Wi-Fi. Ale staje się to trudne, gdy masz długą listę sieci. Wiedza o tym, jak zapomnieć o sieci bezprzewodowej na komputerze Mac, jest bardzo potrzebna.

10 najlepszych sposobów zarządzania pamięcią masową na komputerze Mac w 2021 r.

W tym artykule dowiesz się, jak zarządzać pamięcią masową na komputerze Mac za pomocą 10 przydatnych sposobów. Najbardziej wydajny sposób może zwolnić dla Ciebie 40% miejsca!

W systemie zabrakło pamięci aplikacji w systemie MacOS Błąd: jak to naprawić

Widzisz błąd „W Twoim systemie zabrakło pamięci aplikacji”? Oto kompletny przewodnik po znalezieniu wszystkich rozwiązań.

[2021 Najnowszy] Jak wyczyścić pliki cookie na komputerze Mac w kilka sekund

Przeglądarki internetowe na Macu, takie jak Safari, Chrome i Firefox, przechowują pliki cookie w dużych ilościach. Możesz użyć Umate Mac Cleaner, aby pozbyć się ich w kilka sekund.

6 najlepszych sposobów kompresji obrazów na komputerze Mac

Do kompresowania zdjęć możesz używać natywnych aplikacji na Macu, takich jak iPhoto, Podgląd. Możesz także korzystać z aplikacji innych firm, takich jak PhotoPress i ImageOptim.

Jak przejść z macOS Big Sur na Catalina [Najnowszy przewodnik]

Jeśli nie jesteś zadowolony z aktualizacji macOS Big Sur i chcesz przejść na wersję Catalina, oto przewodnik krok po kroku dla Ciebie.

9 najlepszych sposobów naprawy iTunes „Utwórz kopię zapasową teraz” nie działa / jest wyszarzony po aktualizacji systemu Mac OS

Czy funkcja „Utwórz kopię zapasową teraz” iTunes nie działa poprawnie? W tym artykule przedstawiono 9 najlepszych sposobów naprawy iTunes „Utwórz kopię zapasową teraz”, która nie działa po problemie z aktualizacją systemu Mac OS.