Jak odinstalować Razer Synapse na Macu?

STRONA GŁÓWNA > Oczyść komputer Mac > Jak odinstalować Razer Synapse na Macu?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 września 2021 r.

Razer Synapse to aplikacja, która zapisuje wszystkie ustawienia wstępne i preferencje dla wszystkich urządzeń peryferyjnych Razer na urządzeniach Mac. To narzędzie jest instalowane automatycznie, jeśli używasz dowolnego urządzenia peryferyjnego Razer. Możesz odinstaluj Razer Synapse jeśli nie jesteś zainteresowany zachowaniem tych ustawień.

Jednak proces dezinstalacji jest podatny na błędy i niepowodzenia. Aby uniknąć niedoskonałego odinstalowania Razer Synapse, przygotowaliśmy szczegółowy przewodnik, który Ci pomoże odinstaluj i usuń wszystkie pliki poprawnie. Zobaczmy, jak to zrobić!

jak odinstalować synapsę na mac

1. Odinstaluj Razer Synapse ręcznie

Pierwszym zalecanym działaniem byłoby odinstalowanie Razer Synapse za pomocą narzędzia do odinstalowywania. Jest to jednak podatne na niepowodzenie na wiele sposobów, ponieważ może być trudno znaleźć narzędzie do deinstalacji. Innym przypadkiem, który może się zdarzyć, jest to, że deinstalator nie działa poprawnie. Ta niekompletna dezinstalacja może prowadzić do wielu problemów, które należy rozwiązać poprzez prawidłowe odinstalowanie aplikacji.

W każdym razie nadal możesz się zastanawiać, w jaki sposób możemy użyć ręcznej metody odinstalowywania, aby pomyślnie odinstalować Razer Synapse. Jeśli wypróbowałeś już deinstalator i nie udało się, oto szczegółowy przewodnik:

Uwagi

Po znalezieniu jednego lub kilku na liście. Możesz zauważyć, które procesy są uruchomione, jeśli proces aplikacji zatrzymuje zasoby komputera Mac.

Razer synapse ręczne usuwanie aplikacji usuwania

razer-synapse-instrukcja-odinstaluj-go-menu

Usuń oprogramowanie Razer Synapse za pomocą natywnego deinstalatora

Wspomnieliśmy, że Razer Synapse trudno było odinstalować za pomocą natywnego deinstalatora. Natywny deinstalator to własny dezinstalator dołączany po zainstalowaniu określonej aplikacji. Jeśli nie wiesz, jak go poprawnie wykonać, oto kroki, które musisz wykonać:

natywna dezinstalacja razer synapse

Specjalne oprogramowanie do odinstalowywania Razer Synapse - iMyfone Mac Cleaner

Jak widać w poprzednich instrukcjach, ręczne odinstalowanie może być tak kłopotliwe, że można pominąć wiele kroków. Nie jest łatwo poświęcić swój czas na wielokrotną dezinstalację. Ale jest inna alternatywa, która pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i komplikacji: Korzystanie z czystszego narzędzia, takiego jak aFoneSoft Narzędzie do czyszczenia komputerów Mac.

Główne cechy Umate Mac Cleaner:

Możesz użyć aFoneSoft Mac Cleaner do odinstalowania razer synapse w kilku krokach. Aby to zrobić, oto krótki przewodnik, który pomoże Ci korzystać z tego narzędzia:

Ładowanie imyfone mac cleaner

Odinstaluj imyfone na mac

Wskazówki dotyczące premii: Jak usunąć agentów uruchamiania

Dodatkowym środkiem, który możesz zrobić podczas ręcznego odinstalowywania Razer Synapse, jest ręczne odinstaluj agentów uruchamiania. To usunięcie jest przydatne, aby Twój komputer Mac był wydajny i dobrze utrzymany. Zapobiegnie to również awariom systemu. Dobrym zwyczajem jest upewnianie się, że nie przechowujesz żadnych niepotrzebnych plików, które ograniczają pamięć i zasoby.

Wystarczy postępować zgodnie z tymi instrukcjami, aby usunąć agenta uruchamiania:

Gorące artykuły