[Przewodnik 2021] Najlepsze sposoby na zaangażowanie się w grę BlueStacks wśród nas

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > [Przewodnik 2021] Najlepsze sposoby na zaangażowanie się w grę BlueStacks wśród nas

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

Granie wśród nas na BlueStacks zawsze ma sposób na przyklejenie oczu do ekranu. Ta internetowa gra wieloosobowa opracowana w 2018 roku została wydana przez firmę Innersloth. Ta amerykańska firma produkująca gry wideo, Innersloth, opracowała „Among Us” w taki sposób, aby można było łatwo uzyskać do niego dostęp na dowolnej wybranej platformie.

Możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą Microsoft Windows, Playstation 4, Android, urządzeń iOS, Nintendo Switch, BlueStacks i tak dalej. Oto zastrzeżenie! Informacje tutaj są przeznaczone tylko dla zwycięzców! Czytaj dalej, aby uzyskać najlepsze sposoby na wykorzystanie gier BlueStacks Among Us, aby uzyskać lepsze wyniki.

Graj wśród nas z BlueStacks

Część 1: Jak grać wśród nas z BlueStacks

BlueStacks pozostaje jednym z najczęściej używanych emulatorów Androida na całym świecie. Umożliwia uruchamianie najlepszych aplikacji na Androida na komputerach z systemem Windows i Mac. Jednak komputer z systemem Windows musi mieć 4 GB pamięci RAM, aby działał skutecznie.

Czy jesteś fanem gier takich jak Candy Crush, Call of duty, a nawet Among Us? Wtedy BlueStacks może być dla Ciebie dobrą opcją. Oprócz gier wideo możesz także uzyskać dostęp do WhatsApp, Telegram, Facebook i Viber za pomocą BlueStacks.

Czy grałeś już w gry Wśród nas? Co byś wybrał? Oszuści lub załoga. Być może po raz pierwszy znasz tę grę, nie martw się. Te szczegółowe przewodniki poprowadzą Cię przez te etapy.

Z łatwością możesz po prostu wykonać następujące czynności:

 1. Pobierz BlueStacks na swój komputer z systemem Windows.
 2. Pobierz BlueStacks

 3. Kliknij, aby zainstalować BlueStacks. To jest podstawowa rzecz, którą powinieneś zrobić.
 4. Kliknij, aby zainstalować BlueStacks

 5. Następnie przejdź do aplikacji Sklep Play, logując się na swoje konto Google.
 6. Uzyskaj dostęp do aplikacji sklepu Play

 7. Wyszukaj aplikację do gry Among Us.
 8. Wyszukaj aplikację do gry „Wśród nas”

 9. Nie marnując czasu, kliknij pasek instalacji, aby zainstalować aplikację gry na swoim urządzeniu.
 10. Kliknij, aby zainstalować aplikację gry Among Us

 11. Następnie otwórz aplikację Among Us, aby zagrać w grę.
 12. Otwórz aplikację Wśród nas, aby zagrać

Łatwe, prawda? BlueStacks daje możliwość grania w androidową wersję gry Among Us na komputerze bez wielu protokołów. Możesz po prostu zaprosić znajomych do gry, zwłaszcza jeśli używasz komputera z systemem Windows. Zaskakująco BlueStacks obsługuje grę międzyplatformową na komputerach.

Część 2: BlueStacks Among Us Kontrola gry i ulepszenia, które powinieneś wiedzieć

Gra w BlueStacks Among Us jest dość łatwa, jeśli znasz techniki sterowania i dostępne ulepszenia w grze. Naucz się kontrolować swoje postacie za pomocą klawiszy nawigacyjnych na klawiaturze, ponieważ pomaga to szybciej wykonać zadanie.

Podstawowe sterowanie grą

Joystick i dotyk mają różne przyciski nawigacyjne z różnymi funkcjami, które mogą być pomocne, jeśli będziesz czytać dalej. Przyciski i funkcje są następujące:

BlueStacks wśród nas Sterowanie grą

Więcej technik kontroli gry

Jest więcej technik sterowania, których powinieneś się nauczyć, jeśli chcesz być mistrzem gry. Gra powinna stać się bardziej interesująca, gdy opanujesz inne techniki sterowania, takie jak:

Udoskonalenia

Część 3: Jakie są wskazówki i triki BlueStacks Among Us?

Udane poruszanie się po mapie gry Among Us, która ma 14 pokoi i jest połączona z 7 korytarzami, z pewnością wymaga kilku sztuczek. Czy chcesz być po zwycięskiej stronie gry, gdy w końcu zainstalujesz ją na swoim urządzeniu? Oto ogólne wskazówki i triki, których powinieneś przestrzegać podczas gry w BlueStacks Among Us.

BlueStacks wśród nas

Jako członek załogi:

 1. Zawsze podążaj za żółtą strzałką i nie polegaj cały czas na mapie. Chronisz się przed śmiercią.
 2. Ukończenie zadań wizualnych jest dowodem na twoją niewinność jako członka załogi. Takie zadania wizualne obejmują; Prime Shield, Prześlij skanowanie i Oczyść asteroidy.
 3. Pozyskasz członków swojego zespołu, identyfikując się z osobami, które wykonują swoje zadania wizualne.

To samo dotyczy postaci oszustów w grze:

 1. Jako oszust unikaj udawania wykonania zadania wizualnego, ponieważ może to sprzedać twoją prawdziwą tożsamość przeciwnikom.
 2. Uważaj na to, jak obwiniasz przeciwników, ponieważ ten czyn może sprawić, że będziesz wyglądać podejrzanie.
 3. Bądź umiejętny w sabotowaniu pomieszczeń reaktora.

Zapoznanie się z tymi wskazówkami i wskazówkami pomoże Ci grać jak profesjonalista.

Część 4: Gorące najczęściej zadawane pytania dotyczące BlueStacks wśród nas

Przejście tak daleko w tym artykule może sprawić, że będziesz się zastanawiać nad kilkoma pytaniami dotyczącymi gry Among Us. Usiądź wygodnie i kontynuuj czytanie, aby uzyskać odpowiedzi na te często zadawane pytania, które dostarczyliśmy.

Q1. Czy możesz zagrać wśród nas na BlueStacks?

Oczywiście że możesz! Nie musisz się martwić o instalację i granie w tę grę na swoich komputerach. BlueStacks działa jako emulatory i z pewnością zapewnia wysokiej jakości wrażenia z gry.

Q2. Czy BlueStacks jest bezpieczny dla Twojego komputera?

Tak! BlueStacks są bardzo bezpieczne dla Twoich komputerów. Ważne jest jednak, aby pojemność pamięci wynosiła do 4 GB pamięci RAM.

Q3. Czy BlueStacks kradnie informacje?

Nie! BlueStacks nie kradnie od Ciebie informacji, nawet hasła. Wszystko, co musisz zrobić, to poprawnie wprowadzić swoje dane, a BlueStacks dba o ich bezpieczeństwo.

Q4. Czy BlueStacks jest darmowe czy płatne?

BlueStacks można pobrać, zainstalować i używać za darmo. Dlatego możesz dołączyć do zabawy, instalując ją na swoim urządzeniu z Androidem.

P5. Czy BlueStacks daje wirusa?

BlueStacks nie infekuje Twojego urządzenia wirusami. tak długo, jak pobierasz aplikację do gry z właściwej strony, jesteś bezpieczny.

Wnioski

Jako potencjał BlueStacks wśród nas Gracz, nie myśl, że sam wykonasz swoje zadania. Praca zespołowa jest podstawową częścią tej gry online, z której należy korzystać, aby wygrywać.

Gorące artykuły