Pobierz Facebook Messenger na PC (2021 Najnowszy)

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > Pobierz Facebook Messenger na PC (2021 Najnowszy)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 22 września 2021 r.

Messenger to darmowa aplikacja komputerowa do przesyłania wiadomości, która umożliwia użytkownikom nieograniczoną interakcję z osobami, które są dla nich najważniejsze. Od wysyłania zdjęć po czat na żywo z bliskimi, Facebook Messenger ma wiele do zaoferowania.

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie ze znajomymi i rodziną za pomocą komputera, Facebook Messenger na komputery to idealna aplikacja dla Ciebie. Messenger PC to zestaw niezwykłych funkcji, regularnie dopracowywanych przez twórców, aby zapewnić użytkownikom zabawne wrażenia.

Jednak wiele osób ma problemy z pobieraniem Facebook Messenger na PC. Cóż, nie martw się, ponieważ dostarczamy Ci obszerny przewodnik po pobierz Messenger na PC.

Część 1: Jak pobrać Facebook Messenger na PC?

Messenger nie jest już tylko aplikacją do czatowania; to samodzielna platforma o wiele więcej. Nic dziwnego Messenger lite do pobrania na PC i Mac wzrosła w tak krótkim czasie. Z 1.3 milionami użytkowników miesięcznie zajmuje pierwsze miejsce na liście aplikacji do przesyłania wiadomości po WhatsApp.

Ale co sprawia, że ​​jest tak popularny?

Wersja komputerowa dla systemów Windows i Mac została zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wrażenia na dużym ekranie, aby pozostawać w kontakcie z bliskimi. Zaczynając od zwykłego wysyłania wiadomości do znajomych, ten komunikator Facebook na komputery z systemem Windows 7, 8 i 10 przeszedł długą drogę, aby poprawić wrażenia użytkownika.

Facebook Messenger PC

Niesamowite funkcje aplikacji Messenger na komputery

Przewodnik krok po kroku dotyczący pobierania Messengera na komputer PC/Mac

Rozpoczęcie podróży w Messengerze na komputery PC i Mac jest tak proste, jak pobranie go na telefon komórkowy. Wersja Windows i Mac jest prawie taka sama jak wersja mobilna, aby użytkownicy czuli się znajomo i swobodnie.

Możesz dostać Witryna Messenger na komputery wykonując poniższe czynności, aby mieć nieograniczoną zabawę na komputerze PC i Mac:

W systemie Windows:

Pobierz Messenger na PC/Mac

Dla Mac OS:

Pobierz aplikację Messenger

Plusy i minusy aplikacji Messenger na komputery

Oto niektóre z zalet i wad Komunikator Facebook dla Windows o których chciałbyś wiedzieć:

Plusy:

Wady:

Część 2: Inne sposoby korzystania z FB Messenger na PC

1. Oficjalna strona Messengera: (Windows i Mac)

Oficjalna strona Messengera

Jeśli masz konto na Facebooku, wykonaj następujące kroki:

  1. Iść do Messenger.com na pulpicie.
  2. Przejdziesz do strony logowania.
  3. Wpisz swój adres e-mail i hasło.
  4. Voila, jesteś gotowy do drogi. Korzystając z tej metody, możesz łatwo uzyskać dostęp do komunikatora na pulpicie.

Jeśli nie masz konta na Facebooku, z telefonu postępuj zgodnie z poniższym protokołem:

  1. Uzyskać dostęp do aplikacji Messenger i kliknąć „Nie na Facebooku”?
  2. Wprowadź swój numer telefonu i kliknij „Kontynuuj”.
  3. Wpisz kod otrzymany na Twój numer.
  4. Zezwalaj lub nie zezwalaj aplikacji na odczytywanie Twoich kontaktów.

2. Aplikacja do tworzenia kopii ekranu - aFoneSoft Lustro do

Tutaj zapewniamy wygodniejszy sposób korzystania z najpopularniejszej aplikacji do przesyłania wiadomości na dużym ekranie komputera. Użyj fantastycznej aplikacji Screen Mirroring - aFoneSoft Lustro do. Aplikacja została specjalnie zaprojektowana, aby poprawić wrażenia użytkownika w czasach większych wirtualnych spotkań.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft Lustro do

Oto jak możesz korzystać z aplikacji:

Krok 1: Pobierz i uruchom program aFoneSoft MirrorTo na twoim komputerze

Krok 2: Użyj kabla USB, aby podłączyć telefon do komputera. Następnie wybierz „Przenieś pliki”, aby nawiązać połączenie.

Krok 3: Teraz przejdź do Ustawienia> Informacje o telefonie> Informacje o oprogramowaniu> Opcja programisty i 7 razy kliknij „Numer kompilacji”. Włącz debugowanie USB w telefonie.

Krok 4: Następnie zezwól MirrorTo na pokazywanie rzeczy. Kliknij „Włącz”, aby pobrać aFoneSoft Aplikacja MirrorTo w telefonie.

Krok 5: Twój ekran został udostępniony na komputerze. Otwórz komunikator w telefonie i ciesz się wysokiej jakości rozmowami wideo i czatami za pomocą klawiatury i myszy.

Koniec z czekaniem i wypróbuj teraz ZA DARMO!

Wypróbuj za darmo

Część 3: Gorące często zadawane pytania dotyczące Messenger PC

P1: Czy istnieje aplikacja Messenger na PC?

W kwietniu 2020 r. wiceprezes Messengera ogłosił uruchomienie oddzielnej aplikacji dla systemów Mac OS i Windows, aby umożliwić użytkownikom pozostawanie w kontakcie na całym świecie za pomocą dużych ekranów. Oddzielna aplikacja na PC umożliwia wygodną komunikację niezależnie od przeglądarek i komplikacji związanych z kontem na Facebooku.

P2: Czy Messenger jest bezpieczny na PC?

Komunikator FB na PC oferuje również szyfrowanie End-to-End dla swoich użytkowników zarówno podczas połączeń audio, jak i wideo. Uniemożliwia to osobom trzecim uzyskanie informacji za pośrednictwem czatów i połączeń. To sprawia, że ​​jest to bezpieczna opcja komunikacji.

P3: Czy mogę używać Messengera na komputerze bez Facebooka?

Możesz dostać komunikator na windows 10 bez Facebooka za pośrednictwem ich oficjalnej strony internetowej Messenger.com. To wymaga adresu e-mail i hasła do konta na Facebooku.

P4: Czy możesz stwierdzić, czy ktoś patrzy na twojego posłańca?

Tak, komunikator pozwala użytkownikom dowiedzieć się, czy ich wiadomość została wysłana, dostarczona i przeczytana przez odbiorcę, czy nie, za pomocą niebieskich ptaszków i małych ikon graficznych obok wiadomości. Poznasz również dokładny czas odebrania wiadomości.

P5: Czy można szpiegować posłańca?

Twórcy zadbali o zachowanie poufności danych i informacji użytkownika. W związku z tym dane osobowe nie są udostępniane nikomu innemu z jakichkolwiek powodów.

P6: Czy lepiej jest korzystać z aplikacji lub przeglądarki Facebooka?

Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, który uwielbia pozostawać w kontakcie ze znajomymi i rodziną przez cały czas, aplikacja na Facebooku jest dla Ciebie lepsza. Jeśli jednak korzystasz z platformy od czasu do czasu, po co obciążać pamięć komputera lub telefonu dodatkową aplikacją.

Wnioski

Aplikacja Messenger dla systemu Windows i PC to kompletny pakiet rozrywki i zabawy dla każdego, kto chce prostej, ale potężnej platformy do pozostawania w kontakcie z kontaktami społecznościowymi na całym świecie. Niezwykłe funkcje, które oferuje, są niezrównane i niespotykane nigdzie indziej.

Aplikacja to nie tylko zabawa i przyjemność; pozwala wykonywać pewne kompetentne zadania związane z dokonywaniem płatności, udostępnianiem dokumentów i prowadzeniem spotkań bez zakłócania innych zadań. Odbicie lustrzane ekranu aFoneSoft Lustro do zapewnia doskonałą wygodę użytkownikom, aby cieszyć się tą niesamowitą aplikacją również na dużym ekranie.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły