[Najnowsze 2021] Jak grać w Minion Rush na PC?

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > [Najnowsze 2021] Jak grać w Minion Rush na PC?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 6 września 2021 r.

Dzisiaj przynoszę dla Ciebie kolejną niesamowitą aplikację do gier. Miniony Pośpiech na PC to niekończąca się zabawa w bieganie, zaprojektowana w trzech wymiarach w stylu Temple Run, w której gracze będą musieli kontrolować słynne sługusy z filmu Despicable Me. Przyjrzyjmy się więc tej aplikacji do gier w tym wątku:

Część 1: Co to jest Minion Rush?

Ta gra polega na zbieraniu pysznych bananów, biegając w najbardziej nikczemnym wyzwaniu wszechczasów. Skacz, turlaj się, unikaj i wspinaj się w wypełnionych zabawą, szybkich misjach. Wejdź do Lair Gru, odkryj wiele tajemniczych pomieszczeń i odblokuj kolekcję fajnych kostiumów Minionków. Poczuj adrenalinę, gdy twoje sługusy przemykają przez kultowe lokacje, takie jak Liga Anty-Złoczyńców i Legowisko Bratta. Nie zapomnij: Minion Rush PC to jedyna mobilna gra typu runner pełna zabawy z filmów Despicable Me!

Miniony Pośpiech na PC

Ta gra umożliwia grę w trybie wieloosobowym i nie podlega Ustawieniom rodzinnym usługi Xbox Live. Microsoft udostępnia identyfikatory użytkowników i tagi graczy. Na świecie jest około 950 milionów graczy. Możesz sobie to wyobrazić? Każdy fan Minionków może spędzić godziny biegając i miażdżąc te żółte istoty bez upływu czasu. Jeśli nadal nie byłeś w stanie obejrzeć filmu, możesz przynajmniej spróbować gry Despicable Me: Komputer Minion Rush.

CAŁE ZABAWY Z DESPICABLE ME!


Przegląd użytkowników

Super zabawa!

Jeden rodzic powiedział, że ta gra jest naprawdę fajna i wydaje mi się, że zakupy w aplikacji nie są takie złe, nadal możesz cieszyć się grą bez nich i przyznać jej cztery gwiazdki.

Inny powiedział, że sama gra jest bieżnikiem popularnych serii niekończących się biegaczy, takich jak Temple Run, tylko z uroczymi i zabawnymi stworami na czele. Jeśli kochasz niekończących się biegaczy, spodoba ci się ta gra. Dając mu 5 gwiazdek!

Część 2: Jak pobrać Despicable Me Minion Rush na PC z emulatorami?

Na początek, jeśli chcesz się dostać Despicable Me Minion Rush na PC, musisz zainstalować emulator na swoim komputerze. Istnieje wiele opcji, takich jak BlueStacks, KOPlayer, destify, ale zrobi to każdy emulator Androida. Tutaj bierzemy BlueStacks na przykład.

Minion Rush PC BlueStacks

Nie ma znaczenia, czy używasz komputera z systemem Windows czy MAC, musisz pobrać i zainstalować emulator Androida. To Twój wybór, a po pobraniu będziesz musiał zalogować się za pomocą swojego konta Google lub poczty e-mail Google, aby wyszukać i zainstalować komputer Despicable Me Minion Rush. Można go znaleźć w sklepie Google Play.

Cechy Minion Rush PC BlueStacks:

Wytyczne krok po kroku:

 1. Pobierz Despicable Me Minion Rush na PC
 2. Aby pobrać Despicable Me Minion Rush na swój komputer, potrzebujesz programu BlueStacks App Player. Aplikacja umożliwia uruchamianie aplikacji na Androida na systemach Mac OSX lub Windows 7, instalowanie określonej liczby aplikacji, a także synchronizację aplikacji z urządzeń Android z systemami stacjonarnymi. Zobaczmy jak.

 3. Pobierz i zainstaluj Bluestacks
 4. Najpierw musisz pobrać i zainstalować BlueStacks App Play; to jest punkt wyjścia, aby to wszystko działało. BlueStacks można pobrać ze strony internetowej BlueStacks. Możesz również pobrać plik z innych zaufanych witryn hostujących aplikacje, ale lepiej jest pobrać je od programistów.

  Przewodnik po grze Minion Rush na PC BlueStacks

  Po uruchomieniu instalacji program zostanie zainstalowany bezpośrednio na dysku twardym. Możesz włączyć lub wyłączyć funkcję podświetlenia i powiadomień BlueStacks.

 5. Uruchom program
 6. Po zakończeniu instalacji program otworzy się na ekranie głównym. Kilka opcji, takich jak wyszukiwanie aplikacji; aplikacje synchronizacji, ustawienia dostępu itp. będą wyświetlane na ekranie głównym. Możesz teraz rozpocząć instalowanie aplikacji na Androida lub zsynchronizować aplikacje na urządzenia z Androidem, aby móc je uruchamiać na komputerze.

 7. Pobierz i zainstaluj Despicable Me Minion Rush PC
 8. Aby zainstalować Despicable Me Minion Rush PC, musisz mieć konto Google, które połączy BlueStacks ze Sklepem Google Play. Możesz zarejestrować się na swoim istniejącym koncie Google+. Jeśli jeszcze go nie masz, musisz go utworzyć. Oprócz Google Play, BlueStacks łączy się z dwoma kolejnymi sklepami z aplikacjami – Amazon i 1 Mobile.

  Wystarczy przejść do sekcji wyszukiwania aplikacji programu i wpisać „Despicable Me Minion Rush”. Zostaniesz przekierowany do sklepu, który go oferuje. Gdy już znajdziesz się w sklepie Microsoft Minion Rush (na przykład w sklepie Google Play), możesz nawigować po funkcjach tego konkretnego sklepu i znaleźć aplikację Despicable Me Minion Rush. Możesz pobrać Despicable Me Minion Rush PC bez żadnych trudności, a instalacja zostanie przeprowadzona automatycznie przez samo BlueStacks.

 9. Uruchom i graj w Minion Rush na PC
 10. Uruchom grę i możesz teraz grać w Despicable Me Minion Rush na komputerze za pomocą myszy lub klawiatury, a nawet ekranu dotykowego. Możesz użyć przycisku sterowania, aby emulować funkcję szczypania, aby powiększać i pomniejszać.

  Ciesz się grą Despicable Me Minion Rush na PC!!!

Część 3: Czy mogę grać w Minion Rush na PC bez emulatorów?

Tak, możesz przez ApowerMirror app.

Minion Rush PC ApowerMirror

Zobacz, ApowerMirror to aplikacja do tworzenia kopii ekranu na urządzenia z systemem iOS i Android. Umożliwia tworzenie kopii lustrzanych ekranu z dźwiękiem i zapewnia doskonałe wrażenia z tworzenia kopii lustrzanych dzięki zastosowaniu standardowej technologii tworzenia kopii lustrzanych. Dzięki ApowerMirror możesz wyświetlać kopię lustrzaną iPhone'a/iPada i urządzeń z systemem Android na komputerze przez USB lub Wi-Fi i przesyłać telefon do telewizora bez opóźnień, co oznacza, że ​​będziesz w stanie wykonać kopię lustrzaną Minion Rush.

Cechy Minion Rush PC ApowerMirror:

Przewodnik krok po kroku:

Poradnik ApowerMirror na PC Minion Rush

 1. Zainstaluj ApowerMirror
 2. Wystarczy pobrać i zainstalować ApowerMirror na komputerze z systemem Windows 7/8/10 lub Mac z AppStore lub sklepu Play.

 3. Odbij telefon na PC
 4. Możesz podłączyć i wykonać kopię lustrzaną urządzenia z systemem iOS/Android do komputera przez USB lub WiFi.

 5. I tak po prostu jest pomyślnie dublowany. To takie proste.

Część 4: Gorące często zadawane pytania dotyczące Minion Rush

1 Czy Minion Rush jest bezpieczny?

Gra Minion Rush jest bezpieczna dla dzieci, ale jej ocena w wieku 10 lat i starszych wynika z łagodnego, surowego humoru. Rodzice powinni być pewni, że ten humor nie różni się od filmów Despicable Me i Minion.

2 Czy Minion Rush jest darmowy?

Minion Rush to nie tylko mobilna gra dla biegaczy, pełna zabawy z filmów Minionki i Jak ukraść księżyc, to także przebojowa gra dostępna na urządzenia mobilne za darmo, z prostą akcją i oszałamiającą grafiką, która sprawia, że ​​ta gra o biegaczach jest przyjemna dla wszystkich !

3 Czy można grać w Minion Rush offline?

Nie wymaga połączenia z Internetem ani gier Wi-Fi, aby w pełni cieszyć się nim. Wszystkie funkcje, dzięki którym możesz cieszyć się grą, są w niej dostępne. Oznacza to, że możesz pobrać grę minion rush na komputer w trybie offline.

4 Czy możesz grać w Minion Rush na Macu?

Despicable Me Minion Rush jest przeznaczony dla komputerów PC/Laptop i Mac OS X, Linux, Windows XP/Vista/7/8/8.1/10. Kreskówka „Podły mnie” jest bardzo popularna ze względu na małe „zwierzęta”, które nazywane są Minionkami.

5 Dlaczego Minion Rush nie działa?

Zostało to ostatnio naprawione. Po prostu przejdź do Sklepu Play (czy jest aktualizacja dla Sklepu Play?) i ponownie pobierz grę Minion Rush na komputery PC ze sklepu Microsoft z systemem Windows 7 i Windows 10.

Ostatnie słowa

Minion Rush PC: Despicable Me PC Game to bardzo wciągająca gra ze spektakularną grafiką, która choć może wydawać się inna, spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zabawa jest obfita w formułę, która pasuje do stworów jak ulał. Choć niektórym może się wydawać, że grafika jest nieco przytłaczająca, ma całkiem dobrą grafikę, solidne działanie w zróżnicowanym środowisku, a bitwy z bossami dodają pikanterii. Po prostu wypróbuj go już dziś i baw się dobrze!

Gorące artykuły