Jak wykonać kopię lustrzaną iPhone'a na telewizor Samsung bez Apple TV? 6 najlepszych rozwiązań w 2021 r.

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > Jak wykonać kopię lustrzaną iPhone'a na telewizor Samsung bez Apple TV? 6 najlepszych rozwiązań w 2021 r.

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2021 r.

Jeśli chcesz odbij iPhone'a na telewizorze Samsung bez korzystania z Apple TV, potrzebujesz różnych narzędzi. Apple TV to oficjalne narzędzie oferowane przez Apple Company, ale jest to kosztowna alternatywa, która może kosztować nawet 150 USD lub więcej. Jeśli nie jesteś właścicielem Apple TV, nie musisz się martwić, ponieważ pomożemy Ci.

W tym artykule dowiesz się o przydatnych alternatywach do dublowania iPhone'a na Samsung TV bez Apple TV. Dowiedz się, jak rozwiązać każdy problem z transmisją z iPhone'a. Zacznijmy!

ekran-odbicie-iphone.jpg

Metoda 1: Najprostszy sposób — użyj cyfrowego adaptera AV do oświetlenia

Możesz użyć a Oświetlenie Digital AV adapto osiągnąć lustrzane przeniesienie. To narzędzie jest przydatne do tworzenia kopii lustrzanej iPhone'a na Samsung TV bez Apple TV. Współpracuje również z innymi markami TV, takimi jak LG TV, TCL TV i Vizio TV, między innymi. Do działania wymaga jedynie kabla HDMI.

Dzięki temu adapterowi możesz wyświetlać lustrzane odbicie szerokiej gamy treści multimedialnych, takich jak filmy, zdjęcia, gry i tak dalej. Ta alternatywa jest dość prosta, ponieważ do działania potrzebuje tylko adaptera, bez dodatkowych aplikacji lub instalacji. Jedyną wadą tej alternatywy jest to, że masz ograniczenie przewodu HDMI, co oznacza, że ​​będziesz musiał trzymać się blisko telewizora, aby przesyłać wszystkie potrzebne media podczas korzystania z iPhone'a.

Aby z niego skorzystać, wykonaj kolejne kroki:

use-lighting-digital-av-adaptor.png

Metoda 2: Użyj AirbeamTV do skopiowania iPhone'a do telewizora Samsung

Telewizja powietrzna to aplikacja zaprojektowana, aby pomóc Ci skopiować iPhone'a do Samsung TV bez Apple TV. Jest to alternatywa łatwa do dostosowania i użytkowania. Ma tę zaletę, że jest bezprzewodową alternatywą, która w każdej chwili ułatwi transmisję do dowolnych mediów.

Krok użytkowania AirBeamTV w następujący sposób:

Bonus

AirbeamTV jest kompatybilny z różnymi markami telewizorów i może być używany bez konieczności używania adaptera lub kabla. Tylko z aplikacją problem został rozwiązany!

użyj-airbeamtv-to-lustrzane.png

Metoda 3: Dublowanie AirPlay bez Apple TV przez AirServer

AirServer działa jako uniwersalny odbiornik dublowania ekranu. Ten program jest przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów związanych z przesyłaniem i dublowaniem treści. Jest również kompatybilny z systemami Mac i Windows.

Wykonaj te czynności, aby korzystać z AirPlay

użyj-przez-airserver.png

Metoda 4: Dublowanie AirPlay bez Apple TV przez Raspberry Pi

Raspberry Pi to przejściówka, która sprawi, że telewizor Samsung lub dowolny inny telewizor będzie kompatybilny z urządzeniami Apple, takimi jak iPhone, korzystając z Airplay. Korzystając z tej przejściówki zyskujesz również dostęp do nowych połączeń dla kabli HDMI i kart microSD. Będziesz potrzebować klawiatury, aby łatwiej nim zarządzać.

Urządzenia Raspberry są sprzedawane na całym świecie. Na oficjalnej stronie możesz dowiedzieć się więcej o dostawie i kosztach.

Aby użyć tego adaptera, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

lustro-przez-malinowe-pi.png

Metoda 5: Odbij iPhone'a do telewizora Samsung za pomocą LetsView

Zawsze możesz użyć LetsView do dublowania iPhone'a do telewizora Samsung bez Apple TV. Może też transmituj ekran z komputera i innych urządzeń. Jest łatwy w użyciu i nie wymaga adaptera do pracy, co oznacza, że ​​jesteś bezprzewodowy i nie musisz używać zakupionych adapterów.

Wykonaj następujące kroki, aby skorzystać z tej alternatywy:

lustro-do-sansung-tv-przez-letsview.png

Metoda 6: AnyCast

Anycast to urządzenie do przesyłania strumieniowego, które sprawi, że Twój iPhone i telewizor Samsung będą kompatybilne z funkcją dublowania. Najpierw musisz zdobyć urządzenie AnyCast, które są dostarczane do Twojej lokalizacji lub możesz je kupić w lokalnym sklepie.

Wykonaj następujące kroki, aby użyć:

użyj-anycast-to-mirror-iphone.png

Dodatkowe wskazówki: Typowe problemy i wątpliwości związane z tworzeniem kopii lustrzanych iPhone'a na Samsung TV bez Apple TV

1.Jak bezprzewodowo podłączyć iPhone'a do telewizora Samsung Smart TV?

Możesz użyć Apple TV, ale jest to kosztowna alternatywa. Możesz także użyć kompatybilnej aplikacji lub programu z telewizorem i urządzeniem iPhone. Wspomnieliśmy o niektórych alternatywach, których możesz użyć, które są kompatybilne z większością marek Smart TV.


2.Czy wszystkie telewizory Samsung mają funkcję dublowania ekranu?

Nie. Dublowanie ekranu to funkcja dostępna w modelach Samsung Galaxy korzystających z systemu Android 8.1 lub nowszego, który będzie mógł korzystać z tej funkcji. Możesz sprawdzić specyfikacje swojego telewizora, aby upewnić się, że jest on zgodny z funkcją dublowania telewizora.


3.Dlaczego nie mogę wykonać kopii ekranu mojego iPhone'a na telewizorze Samsung?

Jeśli korzystasz z aplikacji dla tej funkcji i nadal nie możesz wykonać kopii lustrzanej iPhone'a na Samsung TV bez Apple TV, może to oznaczać problem z połączeniem. Spróbuj ponownie uruchomić oba urządzenia i sprawdź połączenie internetowe, aby upewnić się, że działa prawidłowo. Może również zadziałać wyłączenie Smart TV Bluetooth.


4.Jak przesyłać na telewizor Samsung Smart TV bez Chromecasta?

Istnieje kilka alternatyw, z których możesz skorzystać. Na przykład istnieją aplikacje do tworzenia kopii ekranu, takie jak te, o których wspomnieliśmy wcześniej, które mogą pomóc w bezpłatnej kopii lustrzanej iPhone'a do telewizora Samsung bez Apple TV.


5.Jak mogę bezpłatnie wykonać kopię lustrzaną mojego iPhone'a na telewizorze Samsung?”

Istnieją bezpłatne aplikacje, które mogą bezpłatnie włączyć tę funkcję na Twoim iPhonie i telewizorze. Równie dobrze możesz spróbować natywnego przesyłania, jeśli Twój telefon obsługuje tę funkcję i jest zgodny z telewizorem.


Uwagi końcowe

Dublowanie wszystkich multimediów z iPhone'a bezpośrednio na dużym ekranie telewizora to idealne rozwiązanie do wygodnego oglądania dowolnego filmu lub multimediów. Pokaż wszystkim znajomym wszystkie swoje gry i filmy, korzystając z odpowiedniej alternatywy dla narzędzia lustrzanego. Mamy nadzieję, że ten cały przewodnik pomógł ci nauczyć się, jak bezpłatnie przesyłać kopię lustrzaną iPhone'a do telewizora bez Apple TV.

Gorące artykuły